Elamine, see on kahjulik!

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

http://www.pealinn.ee/koik-uudised/magu ... ud-n142977

Rahvas joob vähem, rahvas suitsetab vähem, rahvas sõidab vähem. Raha laekub R.Kassase vähem, lahendus magusa maks :bg.
Jätame magusa söömkise järgi, siis on järgmiseks õhu maks :D
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas usamosse »

Ma oleks selle pannud teemasse - http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=5&t=65395 , et kõik selline ukaasitamine oleks pigem ühes kohas kui foorumis laiali.

Kuid teemast rääkides, ega ossike ilmselt väga selgelt ei taba mis mõjudega see ukaas oleks.
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

Terv. ei julgenud samasse panna, kuna vahepal on mainitud,et uued teemad lähevad rongi teemast eemale :D
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas mart77 »

Perehoorumisse sobiks nagu....
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

Küll tuleb veel Habememaks,Viisumaks jne. Ajalugu kordub. kardan, et oled liig noor,et perehoorumi nimetustki suhu võtta. Võta teinekord peale oma iphone raamat kätte, siis tead millest jutt üldse on!
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas mart77 »

TRANSIIT kirjutas:Küll tuleb veel Habememaks,Viisumaks jne. Ajalugu kordub. kardan, et oled liig noor,et perehoorumi nimetustki suhu võtta. Võta teinekord peale oma iphone raamat kätte, siis tead millest jutt üldse on!
Kui tunned, et elu kasvab üle pea, siis kurda perehoorumis. Siin on siiski 4x4. Ei tasu põski liiga punni võtta kui taustateadmised puudulikud.
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas usamosse »

... Võibolla ei pea kõik roosad ja rõõsad ka kõiki teemasid tingimata lugema, kui tunnevad et see nende ego riivab.

Ma peaaegu ei tea ühtegi temaatilist foorumit kus puuduks rubriik a-la "Muidujutt". See on tavaliselt selleks et kuigi foorumi üldine suunitlus koondab siinsel juhul 4x4 huvilisi, on lisaks 4x4 huvile ka muu elu ja olu toimumas ning foorumlased ei ole enamasti nii kitsarinnalised et muu kui 4x4 üldse ei huvita.
Lõkke ääres metsas arutate ka ainult kardaanipoldi keerme pikkust või juhtub muid teemasi ka ette? Ilmselt juhtub, seega tegelikult saate aru küll.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas mart77 »

usamosse kirjutas:... Võibolla ei pea kõik roosad ja rõõsad ka kõiki teemasid tingimata lugema, kui tunnevad et see nende ego riivab.
Tõepoolest, ei pea. Kuid iga asja jaoks on oma koht ning eitede halinat siia postitada... - kas lõkke ääres virised ka et elu ilgelt sitt ja riik paneb höövliga üle turja? Vaata, foorumis jääb su viginast jälg maha, samuti ka lõkke ääres - jälgi, mida räägid. Ajad ei ole muutunud elik meest sõnast.
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

mart77 kirjutas:
TRANSIIT kirjutas:Küll tuleb veel Habememaks,Viisumaks jne. Ajalugu kordub. kardan, et oled liig noor,et perehoorumi nimetustki suhu võtta. Võta teinekord peale oma iphone raamat kätte, siis tead millest jutt üldse on!
Kui tunned, et elu kasvab üle pea, siis kurda perehoorumis. Siin on siiski 4x4. Ei tasu põski liiga punni võtta kui taustateadmised puudulikud.
Taust teadmised on kindlasti paremad kui sinul. Alates 1993 aastast olen maasturite omanik ja olin ka aktiivne metsas käia (muidu konservi ei tee) Esimene oli Toyota lc 40 3.0d pikk variant. Tol ajal oli viimsis lc klubi ( aasta oli 2000)kes väitis,et nemad ei ole pikka varianti näinud. Äkki kellegil foorumist tuleb ära tundmine, sel ajal oli kere ilma roosteta.. Tume pruun,ilmselgete esi osa avarii taastamis jälgedega, pikk variant, kroom velgedega. Uaz-e ei hakka ette lugemagi. Minu eelistatuid cherokeesid on olnud 2tk. Nüüd on wrangler ja karta on nii see ka jääb,minu enda vanus teeb oma. See, et ma ei ole aktiivne sõitja ei tähenda, et ma ei ole aktiivne kaasa elaja. Minu panus on foorumi liikmetele allahindlus oma tööle ja materjalidele. Mis on sinu panus?

PS. kui sul on admini õigused. siis kustuta.kui ei ole, siis ära käratse.
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas usamosse »

Jah, jälg jääb ka siis maha kui lihtsalt mõni teisi õpetab kas ja kuipalju põski punni võtta, nii et "jälgi, mida räägid" on tõesti hea soovitus.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas mart77 »

TRANSIIT kirjutas:PS. kui sul on admini õigused. siis kustuta.kui ei ole, siis ära käratse.
Ise hakkasid solvama personaalselt, ehk siis vaata oma raamaturiiul ja kinderstube üle.
Kes on minult teenust saanud, need on rahul. Kui kahtled, helista kasvõi hakatuseks Inseneerile.
Krt, nagu paraolümpia, vaidluse võitja on ikka...
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

Meil kõigil on oma arvamus, see ei pruugi olla kõigi jaoks õige arvamus aga see meie arvamus. Sina olid esimene kes saatis mind perehoorumisse. Kui meil on eriarvamused meie poliitilisest ja maksustamise süsteemist, siis ma ei võtaks seda isikliku solvamisena. Ma olen ka ühe korra saatnud inimese Delpfi naistekasse. pärast ei jõudnud ära häbeneda!
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas TRANSIIT »

mart77 kirjutas:
TRANSIIT kirjutas:PS. kui sul on admini õigused. siis kustuta.kui ei ole, siis ära käratse.
Ise hakkasid solvama personaalselt, ehk siis vaata oma raamaturiiul ja kinderstube üle.
Kes on minult teenust saanud, need on rahul. Kui kahtled, helista kasvõi hakatuseks Inseneerile.
Krt, nagu paraolümpia, vaidluse võitja on ikka...
Milles see Inseneer nüüd süüdi on.
seda riidu on nüüd küll parem ajada PS-i teel
Muidu jääme ilmarahvale naeruks!
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Elamine, see on kahjulik!

Postitus Postitas Movistar »

Nagu eided perekoolis.
Transiit, esimeste seas.
Panen lukku selle nutu selleks korraks.
HM Racing Team
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”