teie seisukoht - mis see on?

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Mis see on?

Hääletus lõppes P Aug 14, 2016 8:35 am

"See on tehase värvipraak ja tuleks garantii korras ära parandada"
5
13%
"See on väga selgelt mehaaniline kahjustus ja seda garantii ei kata"
18
45%
"See on kukesupp, poiss!"
17
43%
 
Hääli kokku: 40
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: teie seisukoht - mis see on?

Postitus Postitas tanel »

jaan mmc kirjutas:Kas ainult mulle tundub, et täkkest all pool on värvi all näha 6 "liivapaberi" kumerat vagu? Mitte, et see täkke teket puudutaks aga võib olla värvi püsimist plekil.
Ei, Jaan, märkasin neid isegi pildilt. Ja ei suutnud välja mõelda, et mis värk.. auto pole oksapesugi saanud. Pesuga käib ikka leotus-survekas, mitte et kevadel ämbri ja kaltsuga talvesaasta rookima. Ja, naise auto, pigem pesen seda harvemini kui tihemini. :lol:
Järele mõeldes, polegi vist käsna näidanud sellele. Hall auto, ei jää nagunii näha või et ei saa ilusam sest pi***astiitamisest.

Seda, et Autospiritis nii nahhaalsed vanad on, et üles löödud parsa uue pähe salongist maha müüvad, seda ei julge ja ei oska kahtlustada. Mõni teine jaapani auto margiesindus on õlletagustes juttudes selliste trikkidega (sajandi algusest) küll radarisse lennanud...
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: teie seisukoht - mis see on?

Postitus Postitas LauriJ »

tanel kirjutas:
jaan mmc kirjutas:Kas ainult mulle tundub, et täkkest all pool on värvi all näha 6 "liivapaberi" kumerat vagu? Mitte, et see täkke teket puudutaks aga võib olla värvi püsimist plekil.
Ei, Jaan, märkasin neid isegi pildilt. Ja ei suutnud välja mõelda, et mis värk.. auto pole oksapesugi saanud. Pesuga käib ikka leotus-survekas, mitte et kevadel ämbri ja kaltsuga talvesaasta rookima. Ja, naise auto, pigem pesen seda harvemini kui tihemini. :lol:
Järele mõeldes, polegi vist käsna näidanud sellele. Hall auto, ei jää nagunii näha või et ei saa ilusam sest pi***astiitamisest.

Seda, et Autospiritis nii nahhaalsed vanad on, et üles löödud parsa uue pähe salongist maha müüvad, seda ei julge ja ei oska kahtlustada. Mõni teine jaapani auto margiesindus on õlletagustes juttudes selliste trikkidega (sajandi algusest) küll radarisse lennanud...
A kust sa tead, kus sul naine käinud sellega on? Mehele ikka ju ei ütle, kui mingi koerusega hakkama on saanud... :D Seega ei saa ju nii kindlalt väita, et pole muruniiduki läheduses viibinudki.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: teie seisukoht - mis see on?

Postitus Postitas tanel »

Kuulge mehed, see jutt läheb jaburaks. Loomulikult on kõik koerused ja sigadused võimalikud. Meteoriidikahjustust ei saa ka vältida - "võib juhtuda..." Absoluutselt on võimalik üles ehitada 250000 erinevat kontseptsiooni, kuidas see värvilatakas ikka vägivaldselt lahkuda võis ja sai. Naisel pole mingit põhjust salata või keerutada - tema auto naljad käivad tema rahakoti peal, minu osa on pro bono seksistlike "spetsialistidega" kakelda, kes naisterahvast ja tema juttu tõsiselt ei võta.
Kõrvalepõikena - mul on naisevend kindlustusäris päris kõva kärbes Baltikumis - mainis kunagi, et kui talle "profid" kahjukäsitlejad või kliendihaldurid tööle kandideerivad, kes seda tööd a la 20 a teinud on jne, siis need mehed saavad reeglina viisaka e-maili ja kogu moos. Siuke "kõike näinud proff" hakkab juba selle peale hingeldama kui küttekoldega hoonet tulekahju vastu kindlustada soovitakse. Juba jama majas on, siis ära taha teada, mida selline spetsialist kokku joonistab.

Äris on selline lihtne reegel, et sissetulekud peavad ületama väljaminekud ja klient peab rahul olema, peremees või osanikud ka.
Ma ei viitsi isegi vastu vaielda jutule, et ma olen huiar ja proovin ise pruulitud sitta tootja ja esinduse kaela valada - jäägu nii. Mina olen omad järeldused "kuhu raha tassida ja kuhu mitte" siit edaspidiseks teinud.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: teie seisukoht - mis see on?

Postitus Postitas LauriJ »

Ära solvu nüüd aga mis Sa selle teemaga saavutada soovisid üldse? Teed siin küsitluse ja viid tulemused esindusse ning mehed seal tunnistavad, et jah on praak? Siis käiksid kõik oma parkla ja kivitäkkeid esinduses tasuta parandamas.
Pane tilk värviparandus komplektist peale ning asi unustatud. Nagunii järgmine päev saad kuskil parklas kõrvale parkinud pereemalt uksega uue täkke.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”