Uus tase ekspluatatsioonis

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Uus tase

Postitus Postitas uppund kana »

Tavapärane mikimaa oma ilus ja valus. Samas pole talunikel Eestis ei raha ega ka vajadust sellist pilli omada. Pole põllumajandust ,pole probleemi.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
Bytewize
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Apr 09, 2011 1:54 pm
Asukoht: Harjumaa | Tel.5II8II4

Re: Uus tase

Postitus Postitas Bytewize »

Kurat, mul on John Deere muruniiduk, nüüd ei julgegi enam sellele ise kätt külge panna :lol:
Aitan vintsi, tõste ja muu tjuuninguga. Teen lihtsamaid freesimistöid, treimistöid ja pisemat automaatikat-koosteseadmeid.
Hüdrovintsiga-paadiankruga-täislukkudega chero-põka. Turistis tiim paadiankur.
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Uus tase

Postitus Postitas maksipoiss »

uppund kana kirjutas:Tavapärane mikimaa oma ilus ja valus. Samas pole talunikel Eestis ei raha ega ka vajadust sellist pilli omada. Pole põllumajandust ,pole probleemi.
Ilmselgelt alahindad siinseid põllumehi.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Uus tase

Postitus Postitas uppund kana »

maksipoiss kirjutas:
uppund kana kirjutas:Tavapärane mikimaa oma ilus ja valus. Samas pole talunikel Eestis ei raha ega ka vajadust sellist pilli omada. Pole põllumajandust ,pole probleemi.
Ilmselgelt alahindad siinseid põllumehi.
Ilmselt jah, neil juba käsi värisema ei hakka.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
maudi
Off Roader Wannabe
Postitusi: 34
Liitunud: R Mai 16, 2014 10:50 am
Asukoht: Tallinn

Re: Uus tase

Postitus Postitas maudi »

Nonsenss kuubis - siis peavad ju varuosaturu kinni panema - äkki keegi remondib ise!
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2860
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Uus tase

Postitus Postitas totu »

Need on olukorrad, kus peab väga tõsiselt mõtlema, millise margi kasuks ostueelistusi teha.
Tehtud, mõeldud.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas v6sa »

Härrased, jutt ei käi mitte purunenud raudvara remondist, vaid tarkvaralise tõrke kõrvaldamise vahenditest. Ning siin on oht täiesti reaalne: paljudel juhtudel saab juht vaid edastada soove kontrollerile ja see otsustab, kuidas käiku muuta või palju silindrisse kütust anda. Ei taha keegi võtta vastutust valesti toimiva tarkvara eest...

Eks see on kahe otsaga asi: ühelt poolt torgivad mehed asju, millest nad sittagi ei jaga. Teiselt poolt kipub firmateenindus vihaleajavalt tihti jääma näpp suus ekraani jõllitama, saa,mata pihta vea põhjusele. Arusaadavalt parajasti ootavale põllumehele see ei meeldi...

See teema on kaunikesti terav ka meil, kuid natuke teistel põhjustel: meil käivad vaidlused pigem selle üle, kes maksab mootori remondi siis, kui tarkvara "eduka" modifitseerimise järel on mootor ära ikaldunud või töö muutunud võimatuks... Siia alla käivad nii võimsuse märkimisväärne tõstmine, DPF ja AdBlue väljaprogemised. Mõni isend näikse seda paremini taluvat, kui teine.

Aga alati on võimalik turult valida midagi säärast, mille valmistajal ja müüjal on sügavalt savi tootjavastutusest.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas Praks1 »

John Deere on naguinii suht monopol, millel alternatiiv varuosa puudub suht.
Seega ega seal palju ei muutu.Head asjad maksavadki palju, aga keegi ei käsi osta seda.
Proto
53951597
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas l300 »

Hetkel lisaks,et pole see john deere midagi nii hea aga asi vist jah maitses.meil firma võtab nüüd case mis ka põllul demos käinud.
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas Praks1 »

Kui vaadata metsa, siis tuleb hoobilt meelde 3 nime, John deere, Komatsu, ja Ponsse, aga kõige rohkem hakkab silma roheline tehnika (vähemalt mida mina näinud olen).
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas Ax »

Praks1 kirjutas:Kui vaadata metsa, siis tuleb hoobilt meelde 3 nime, John deere, Komatsu, ja Ponsse, aga kõige rohkem hakkab silma roheline tehnika (vähemalt mida mina näinud olen).
Prax, nimede järjekord on vale 8)
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas puhvel »

Ax kirjutas:
Praks1 kirjutas:Kui vaadata metsa, siis tuleb hoobilt meelde 3 nime, John deere, Komatsu, ja Ponsse, aga kõige rohkem hakkab silma roheline tehnika (vähemalt mida mina näinud olen).
Prax, nimede järjekord on vale 8)
No pane oma õige järjekord, avardaks ka silmaringi kuigi põllumajandusega ei tegele :)
XC 70
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Uus tase ekspluatatsioonis

Postitus Postitas Ax »

puhvel kirjutas:
Ax kirjutas:
Praks1 kirjutas:Kui vaadata metsa, siis tuleb hoobilt meelde 3 nime, John deere, Komatsu, ja Ponsse, aga kõige rohkem hakkab silma roheline tehnika (vähemalt mida mina näinud olen).
Prax, nimede järjekord on vale 8)
No pane oma õige järjekord, avardaks ka silmaringi kuigi põllumajandusega ei tegele :)
Me räägime metsast. Pigem hiilivad puude ümber Punased, seejärel Kollased ja Rohelised on vähemuses.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”