Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas margus61 »

Landy kirjutas:
maksipoiss kirjutas:Krundile sisenevate teede tähistamist siltidega (kus on ka omaniku tel. nr et saaks vajadusel suhelda) ma mõtlesingi, mitte okastraat aia tegemist ümber krundi.
Homme saab minu tagasihoidlik maavaldus vastavad sildid teeotstesse (Koos kontaktnumbriga).
Sellel kontaktnumbri panemisel on üks vastik aspekt. Mul maakodu kandis on parajasti varguste laine käimas. Kui talu teede otsas tel. number kirjas, võib osavama jutuga pätt sulle helistades aimu saada, millal kohal oled ja millal mitte...
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas Landy »

margus61 kirjutas:
Landy kirjutas:
maksipoiss kirjutas:Krundile sisenevate teede tähistamist siltidega (kus on ka omaniku tel. nr et saaks vajadusel suhelda) ma mõtlesingi, mitte okastraat aia tegemist ümber krundi.
Homme saab minu tagasihoidlik maavaldus vastavad sildid teeotstesse (Koos kontaktnumbriga).
Sellel kontaktnumbri panemisel on üks vastik aspekt. Mul maakodu kandis on parajasti varguste laine käimas. Kui talu teede otsas tel. number kirjas, võib osavama jutuga pätt sulle helistades aimu saada, millal kohal oled ja millal mitte...
Osavam pätt leaib minu numbri üsna lihtsalt ka googeldades üles ja nime saab maaameti registrist.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas donalds »

Kuidas te küll nii elada saate, et kardate pätte ja kõik on pätid? Müstika...
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas eerik2 »

Tead, ei karda pätte aga kellele kurat seda jama nendega vaja on??? Ole õnnelik, kui pole nendega kokkupuudet olnud. Kui elamine puhtaks tehakse, siis ei aja enam sellist juttu siin. :twisted:
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas donalds »

On juhtund, ja korralikult puhas vuuk tehtud...
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas v6sa »

eerik2 kirjutas:Tead, ei karda pätte aga kellele kurat seda jama nendega vaja on??? Ole õnnelik, kui pole nendega kokkupuudet olnud. Kui elamine puhtaks tehakse, siis ei aja enam sellist juttu siin. :twisted:
Ja kuidas aitab üksiku, eemalseisva majapidamise turvalisust tõsta see, et tee otsas ei ole sissesõidupiirangu ärki koos loa küsimiseks vajaliku kontaktnumbriga? Saagijahil olev Valge Kaubik pardalolevate tõmmut verd oinastega kammib ikka parajasti huviorbiidis oleva küla teed läbi, on seal seda numbrit või mitte. :cry:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas eerik2 »

Ja milleks neil elu veel lihtsamaks teha?
F-250XLT 7,3D
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Erateed-ja maad ning kaardid

Postitus Postitas v6sa »

eerik2 kirjutas:Ja milleks neil elu veel lihtsamaks teha?
Ehk selgitad, kuidas see number nende elu lihtsamaks teeb? Kui tullakse puhastama, siis tehakse niikuinii kõik puhtaks. Ning kui tullakse SELLE asja järgi, siis on eeltöö tehtud ja numbri puudumine ei päästa.

Küll teeb võimatuks viisakal inimesel loa küsimise.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas eerik2 »

Siin juba selgitati:
margus61 kirjutas:Sellel kontaktnumbri panemisel on üks vastik aspekt. Mul maakodu kandis on parajasti varguste laine käimas. Kui talu teede otsas tel. number kirjas, võib osavama jutuga pätt sulle helistades aimu saada, millal kohal oled ja millal mitte...
F-250XLT 7,3D
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas v6sa »

eerik2 kirjutas:Siin juba selgitati:
margus61 kirjutas:Sellel kontaktnumbri panemisel on üks vastik aspekt. Mul maakodu kandis on parajasti varguste laine käimas. Kui talu teede otsas tel. number kirjas, võib osavama jutuga pätt sulle helistades aimu saada, millal kohal oled ja millal mitte...
Seda ma lugesin, aga ikkagi ei mõika, kuidas numbri peitmine pättide eest varjab? Senine kurb kogemus näitab, et piirkonda puhastama tulnud bande töötab süstemaatiliselt kõik tühjad majapidamised läbi, konkreetse asja järgi tulnud sitapead teevad kodutöö ära ka ilma teeotsalt leitava numbrita. Ehk pätile pole küll vahet, kas seda numbrit on või mitte. Aga kui numbrit ei ole, ei saa ka aus inimene luba küsida. Ning ausaid inimesi on liikvel kaugelt enam, kui kardetakse. Või tuleks iga uitavat mudasõltlast ka edaspidi pätiks pidada? Seda Sa ju ometi öelda ei soovinud?

Pätihirmus elamisest ei saa ma aru - kui piirkond on kahtlane ja naabritega läbisaamine sedapalju rikutud, et naabrivalve ei toimi, siis tuleb kas pidevalt pätimaksu maksta või teha vajalikud ettevalmistused pahalaste vastu. Pildid edasi saatev rajakaamera on väärt leiutis;)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas maksipoiss »

Kunagi üks sõber kartis nagu tuld, et tal automakk tuuri pannakse.Isegi korraks autost lahkudes võttis alati esipaneeli kaasa ja vähegi "kahtlasemate kohtade"korral ja ööseks võttis alati maki sahtlist välja tuppa kaasa. Ja siis tuli kord kui koduhoovis jättis maki autosse ja läinud ta oligi :D . Nii et ,mida kõige rohkam kardad seda ka saad ( mul on sama jama autode roostetamisega :wink: )
Viimati muutis maksipoiss, P Juun 26, 2016 11:19 am, muudetud 1 kord kokku.
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas 007 »

Lõuna Aafrikas oli väga populaarne selline silt uste/aedade peal ...

ARMED RESPONSE

Usa-s jällegi ...

ALL TRESPASSERS WILL SHOT
SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN

... no natuke huumorit on abiks siin ... eksole.
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Erateede-ja maade tähistus ning kaagid

Postitus Postitas donalds »

:lol:
maksipoiss kirjutas:Kunagi üks sõber kartis nagu tuld, et tal automakk tuuri pannakse.Isegi korraks autost lahkudes võttis alati esipaneeli kaasa ja vähegi "kahtlasemate kohtade"korral ja ööseks võttis alati makk sahtlist välja tuppa kaasa. Ja siis tuli kord kui koduhoovis jättis maki autosse ja läinud ta oligi :D . Nii et mida kõige rohkam kardad seda ka saad ( mul on sama jama autode roostetamisega :wink: )
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Vasta

Mine “Häbinurk”