Draakonid ja suure ratta mehed

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
Alllu
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: T Dets 16, 2014 9:30 am
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Alllu »

siim76 kirjutas:
uputaja kirjutas:Kehkadivei ja visake pikali.


Tegelikult on seuke lugu, et vanasti a´la 2009 kui Mart meitega esmast korda metsa tuli, oligi asi teisiti. Kinu sai nagu jõge, seltskond oli väike ja kõik teadsid enam-vähem kõiki. Oligi selline "ühtehoidmine"

TÄNA on´s tekkinud mingi meeletu sõna otseses mõttes lollikari oma odava otsa maasturitega kes sõidavad seal kus jumal juhatab ja toodavad ükskõik mida. See on tegelikult käsitlematu, mis toimub Soodla vh ümbruses. Kes ennast ära tunneb, siis suure hooga kurvist puusse palun.
Täna me ei saa rääkida sellest, mis siis oli. Iga Doonald nokitseb omas nurgas. Tehakse mingeid "Sahvaris" rajoonides, kus EI tohi. Sõidukultuur alla igasugust arvestust jne. Sõna otseses mõttes persekeeratud metsaalused.
Lihtne näide kasvõi Viimane turistiseiklus: Räägid briifil juhtpunktidest, nende olulisusest, et miks ja kuidas. Kus sõita, kus mitte. Küsid, kas saate aru: JJJJAAAHHHH, saame. Tra Ikka sõideti nii kuis jumal juhatab.
Kurat, kui juba niiöelda turistist "Võistlejate toorikutel" mõistust napib, no mida on tahta lihtlabasest shavari mehest. Pannaksegi suvalt igal pool.
Kukepea turistid- Tra kellel oli nii palju haridust, et otse üle viljapõldude suruda, ah. Ja te tulete siin midagi nutma ja mõõklema, et teile öeldakse halvasti? Te oletegi lambad rsk.
See bisnes ongi perses. Foorumis tegutsevad mõned üksikud vanakooli hundid, paar noort ja andekamat pärili ja ülejäänu on märja jagaja ja kõrvatagustega rookied, kes tunnevad, et neile tehta liiga kui assjadest õigete nimedega räägid.

****.

****.

****.?

-moderaatori märkus-

OSUNDATUD POSTITUS ON MODERAATORI POOLT TSENSEERITUD
-moderaatori märkus-

Seal sultsi briifingul olid korraldajad ka nii kõvad mehed et lubasid igas punktis kõigil käega teha. Enamus vist ootasid seda päkapikku. Ja pärast oli teema miks keegi ei küsi. Oli küsimus, siis oli vastus ainult mingit onamisest sellel kellel see väga mõnusaks saanud oma Malle ja Mariga. Muust enam ei suuda mõelda ja adekvaatseid vastuseid anda. Pildile oleksite pidanud ka kutsuma ka oma tüdruksõbra, et tal pärast kodus oleks rohkem materjali mille peale onada. Aga ärge unustage. Kui sul pole mehhanilist vintsi siis pole mõtet siia foorumisse postitada :) streetrace.org ja varsti pannakse veerand miili ajad üles. Edu teile.
Y61 GU4 matkakas & TerranoPatrol võistluseks
Vuran Offroad Team - Vuran.ee
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Praks1 »

Ilmselt oleks soovitatav vähem juua.Paljud lõvid pääsevad valla Reede, või punaste päevadega. Ilmselt on enne neid päevi kuskil lõvikonservide odavmüük olnud .
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Alllu
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: T Dets 16, 2014 9:30 am
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Alllu »

Praks1 kirjutas:Ilmselt oleks soovitatav vähem juua.Paljud lõvid pääsevad valla Reede, või punaste päevadega. Ilmselt on enne neid päevi kuskil lõvikonservide odavmüük olnud .
Tehke kõik käega nagu briifingul öeldi. Pole kondervi vajagi :)
Y61 GU4 matkakas & TerranoPatrol võistluseks
Vuran Offroad Team - Vuran.ee
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Praks1 »

Sellise suhtumisega väga kaugele ei jõua .Meile on briifing suht oluline, et täita korraldaja korraldusi.
Kui keegi debiilik arvab,et need korraldused on niisama lambist võetud huumor, siis ta võib kogu oma auto sisse istuda ja mitte starti tulla (korraldajatel vähem sitta).
Suhtumine on suht käest ära paljudel, aga võistlustel on jumal korraldaj, mitte teie!

Häid jõule ja harige ennast kes suudavad ja tahavad võistelda!!!
Proto
53951597
Kasutaja avatar
siim76
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: K Juun 11, 2008 10:46 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas siim76 »

Kui üks vend (korraldaja on päkapikk) lubaab kõiki p......se n...ss..da ja pildistada nii et käega teha nikat nakat siis ei saa ju seda ka tõsiselt võtta. Tra, kui on niinimetatud briifing siis hoia oma trastan naljad endale. Keegi võib ju naerda nende peale, aga mõni tahab ka normaalset infot.
In Mud We Believe
Jeep WJ CRD : Patrol Y61 GU4
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Movistar »

Öö on magamiseks mitte 4x4 foorumis SR laadsete soovituste jagamiseks.
Mehhaaniline vints on kõige lollikartlikum vints üldse ja harju keskmise rookie IQ -st sellega toimetamiseks ei piisa.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas uputaja »

Alati on virisejatel võimalik ise võistlus korraldada otsast lõpuni. Sh. ka briif pidada :D

Tahaks tulla ja osaleda ühel sellisel, kus "korraldajad" on ennast servani täis lasknud ja vastavad briifil iga küsimuse peale- Ma ei tea :mrgreen: :mrgreen:


Õel Pervopäkapik.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
Marlai
Rock Crawler
Postitusi: 609
Liitunud: N Jaan 01, 2009 8:02 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Marlai »

Natuke puid juurde. Esiteks neile, kes teemaalgatajat hädaldajaks, virisejaks, huumorit mitte kannatavaks jobuks peavad, siis on teil täielik vabadus arvata mida tahate sest need, kelle arvamus mulle tõeliselt korda läheb, teavad kes või milline ma olen. See selleks.
Teema pealkiri sai vist natuke vale, õigem oleks olnud draakoni- ja suure vintsi mehed. Landy kirjutab peaaegu õigesti, et draakonid on off-roadi pe....e keeranud. Mina arvan, et selleks on vintsid üldiselt, on ta siis draakon, mehhaaniline või hüdro. Vanasti kasutati vintsi siis kui tegid sõiduvea ja edasi sõita ei saanud. Kui sõiduoskus on võrdeline vintsi kiiruse ja võimsusega, siis mis off-road SÕIDUST me räägime. Ei ole ainult turistide hulgas neid, kes sõidavad natuke paremini kui ahv vaid on neid ka suure ratta meeste seas. Õpeta ahvile õigel ajal vintsi nuppu vajutama ja võta eskimo endale vintsman/kaardilugejaks, võib päris konkurentsivõimelise ekipaaži saada. Asi millest aru ma ei saa, on see, et miks võiksid sellised tegelased teistele ülevalt alla vaadata. On mitmeid foorumlasi, kellele ma vaatangi alt üles ja seda erinevate oskuste, teadmiste või omaduste pärast, aga need on ka mehed, kes ei lase teistele kõrge kaarega selga. Kõige rohkem on mul aga kahju veel nendest vendadest, kes selle kõrge kaare all seisavad ja kiidavad, et nii peabki, kuna see teeb meist MEHED, ei tee. Kes jobu on see jobuks jääb ja see, et jumala asemik talle peale on lasknud, seda ei muuda.
Eraldi teemad on muidugi võistlused ja nende korraldamine. Müts maha nende meeste ees, kes seda viitsivad ja on suutelised tegema. Andresel on 100 ja rohkem % õigus, et proovige ise midagi korraldada ja siis tulge alles kobisema.
Kaunist jõuluaega teile KÕIGILE !!!
Kui probleemi on võimalik sõnastada, on seda võimalik ka lahendada.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Landy »

uputaja kirjutas:Alati on virisejatel võimalik ise võistlus korraldada otsast lõpuni. Sh. ka briif pidada :D
Kuldsed sõnad, hr. Loputaja!
Neid nõuandeid on jagatud kriitikutele vähemalt viimased 15 aasat, kuid pole minu silmad veel näinud uute TÕELSITE tegijate ülisõbralike, võrdsetel alaustel ja ideaalilähedaselt korraldatud võistlusi. Olen ma midagi maha maganud?

Veele parem soovitus on teha ASMV kaliibriga üritus nullist 29 päevaga valmis (Kogu korraldus koos luabde ja kooskõlastuste, auhindade ning trassi ettevalmistaustega).

P.S.
Kui mõni suu täis võtnud kodanik peab seda alustuseks liialt suureks väljakutseks, siis proovigu lastele meeldejääv jõulupidu korraldada ( vähem närviukulu ja bürokraatiat). Ilusaid vaiksesid pühi!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Movistar »

Vanasti ja tänasti. Paljud igatsevad siiani ka sovetiaega taga.Siis olid kõik veel võrdsemad.
Tänased autod on võrreldes ajaloo prügikastis olevatega läinud väga kiireks,kergeks ja üldse väga palju edasi arenenud.
Kust peaks Eesti korraldajad võtma materjali,et peaaegu ilma vintsimata rada läbi sõita kui kõik järjest keelavad ja poovad kui metsas sõita tahad? Selleks oleks vaja meeletut maaala.
Ilmselgelt on vaja rada erinevate takistustega aeglaseks teha, et vähegi huvitav oleks.
Kõik kõvad sõidumehed peaksid ennast kirja panema Ladogale. Seal saab 8 päeva nautida "kavaldamist" ja suht aeglast sõitu.
Kui mõistus peas ja see teeb veel parema jalaga koostööd siis võib õnnestuda 8 päeva jooksul vähem vintsida kui meil 3 tunnise krossi jooksul ja elektritalidega on varustatud pea 90% autodest.
HM Racing Team
AINIONU
Fitting 38"
Postitusi: 204
Liitunud: N Veebr 15, 2007 10:45 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas AINIONU »

Kui üks vend (korraldaja on päkapikk) lubaab kõiki p......se n...ss..da ja pildistada nii et käega teha nikat nakat siis ei saa ju seda ka tõsiselt võtta. Tra, kui on niinimetatud briifing siis hoia oma trastan naljad endale. Keegi võib ju naerda nende peale, aga mõni tahab ka normaalset infot.
Uputaja oleks võinud olla kasvõi palja peega, aga asja mõte on sellel, et kui korraldatakse üritus ja sellel on mingid mängureeglid-siis seda ka järgitakse.
Kui on ette antud JUHTPUNKT kus siseneda ja kust väljuda siis seda ka tehtakse. Pole mõtet ruutus silmadega arvata, et Briifingud on algajatele, ning mina olen juba vana hunt ja tean kuidas tegema peab.
Tehke üks üritus ja kanseldage seda lambakarja, kül siis ehk saate aru miks on vaja kehtestada mängureeglid.

Rahuliku jõuluaega ja ärge sööge piparkooke, sest see on rassistlik ;)
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas taxopets »

Teeks ettepaneku minna pühasid veetma. Ikka kuusk, verivorst jne. Mõni kingitus ja safari ka vahele. Ja kui uuel aastal ikka hing haige kellelgi siis parema vintsi ja rehvi järele.

Häid pühi. :-D
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
siim76
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: K Juun 11, 2008 10:46 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas siim76 »

AINIONU kirjutas:
Kui üks vend (korraldaja on päkapikk) lubaab kõiki p......se n...ss..da ja pildistada nii et käega teha nikat nakat siis ei saa ju seda ka tõsiselt võtta. Tra, kui on niinimetatud briifing siis hoia oma trastan naljad endale. Keegi võib ju naerda nende peale, aga mõni tahab ka normaalset infot.
Uputaja oleks võinud olla kasvõi palja peega, aga asja mõte on sellel, et kui korraldatakse üritus ja sellel on mingid mängureeglid-siis seda ka järgitakse.
Kui on ette antud JUHTPUNKT kus siseneda ja kust väljuda siis seda ka tehtakse. Pole mõtet ruutus silmadega arvata, et Briifingud on algajatele, ning mina olen juba vana hunt ja tean kuidas tegema peab.
Tehke üks üritus ja kanseldage seda lambakarja, kül siis ehk saate aru miks on vaja kehtestada mängureeglid.

Rahuliku jõuluaega ja ärge sööge piparkooke, sest see on rassistlik ;)
Tra kas ma räägin sulle juhtpunktidest ja üle põllu sõitmisest oma tekstis. Vist mitte. Reeglitest ja muudest asjadest saame väga hästi aru ja käitume ka nende järgi.
In Mud We Believe
Jeep WJ CRD : Patrol Y61 GU4
Kasutaja avatar
siim76
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 182
Liitunud: K Juun 11, 2008 10:46 pm
Asukoht: Jõhvi

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas siim76 »

Pole kobisenud korralduse üle. Kõik 5 pluss. Lihtsalt võiks oma labased naljad sealt välja jätta ja asjale keskenduda.
Kaunist jõulu ja piiss.
In Mud We Believe
Jeep WJ CRD : Patrol Y61 GU4
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas uputaja »

Sitt päev lillekapsas. Täna sööb sind hobune, ülehomme välja kakab, siis sind nokib tihane.

Ma kellegi isikliku mentaaltrauma pärast oma olemust küll muuta ei kavatse. :mrgreen:

'Päikest ja musid püksi.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”