Draakonid ja suure ratta mehed

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas kummist »

Lugesin kogu teema läbi ja tuli meelde miks ma oma ümberehitamistest ei ole tahtnud siia ei jutukest ega pildikesi postitada.
Tuli meelde ka see kuidas siinsete sõitude puhul kiputakse kõike pildistama (mis on ok) ja seda seejärel feissbuuki ja mujale sotsmeediasse postitama (mis ei ole ok).

Kui 4x4 osas mingit infot tahan, siis tundub, et newhilux.net ja 4wdaction.com.au on selleks hoopis paremad kohad ja sõitmas saab käia ainult inimestega kes ei käitu kui attention whores ( ei topi pildikesi sotsmeediasse).

Minu poolt siis ka üks halvustav ja vinguv postitus siia.
Häid jõule kõigile!

PS. Umbes sarnane probleem vaevab ka teisi Eesti foorumeid. Äkki tuleneb see kogukonna suurusest/väiksusest? Noh umbes nagu vanasti oli külapidudega, et alati pidi kellelegi lõuga andma. Tunnistan, et ei ole ka ise sellest patust puhas, aga mingist hetkest otsustasin teisiti käituma hakata ja kui tunnen, et kohe kuidagi enam ei suuda, siis üritan eemalduda. Muidu lased ennast tõmmata "vastavale tasandile" ja siis juba pekstakse Sind vilunult ja kogemusega :mrgreen: ...ja lõpuks avastad ennastki tampimas nii, et nukid verised ja selgituseks poetad, et sai pisut müratud.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas LauriJ »

kummist kirjutas:Lugesin kogu teema läbi ja tuli meelde miks ma oma ümberehitamistest ei ole tahtnud siia ei jutukest ega pildikesi postitada.
Tuli meelde ka see kuidas siinsete sõitude puhul kiputakse kõike pildistama (mis on ok) ja seda seejärel feissbuuki ja mujale sotsmeediasse postitama (mis ei ole ok).

Kui 4x4 osas mingit infot tahan, siis tundub, et newhilux.net ja 4wdaction.com.au on selleks hoopis paremad kohad ja sõitmas saab käia ainult inimestega kes ei käitu kui attention whores ( ei topi pildikesi sotsmeediasse).
Mis selles halba on, kui sotsmeediasse pildid pannakse? Ma näed ainukese probleemina, kui sõidetakse seal, kus ei tohi.
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas kummist »

LauriJ kirjutas:
Mis selles halba on, kui sotsmeediasse pildid pannakse? Ma näed ainukese probleemina, kui sõidetakse seal, kus ei tohi.
Sellisel juhul oleks kena näod ja autonumbrid hägustada. Küsimus ei ole selles, et kas see on legaalne või mitte. Lihtsalt ei soovi oma eraelulisi hetki kajastada sellises keskkonnas kuhu need põhimõtteliselt jäävad igaveseks. See on üks selliseid asju, mida feisbuugi põlvkond ei mõista kahjuks. Niisamuti ei topi ei enda, ega sõprade oluliste hetkede jäädvustusi sotsiaalmeediasse. Ja kui sa veel ei teadnud, siis peale foto postitamist feisbuuki ei ole see enam sinu foto. Vabatahtlikult annad õigused ära. Ma loodan, et see ei üllata.
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas FlammablE »

Teema oli vist kunagi selles, et keegi käis tööautot kusagil metsas rappimas :mrgreen:
Probleem ei ole mitte vintside ja rehvide kättesaadavuses, vaid selles, et looduslik valik on tänapäevases arenenud ühiskonnas ka üldiselt lati väga alla lasknud...
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas kummist »

FlammablE kirjutas:Teema oli vist kunagi selles, et keegi käis tööautot kusagil metsas rappimas :mrgreen:
Mõnel võib see probleemiks olla, mõnel võib tekkida rumalast asjaolude kokkusattumusest hiljem kindlustuses mingi probleem jne. jne.
Ja mõnedele veidrikele ei meeldi leida endast pilte mordaraamatus või mujal. Oluline on see, et inimesed teeksid kaasa asju seltskonnas kellega on neil ühised väärtused ja tõekspidamised. Täna seda threadi siin lugedes meenusid teemad kus kunagi kirglikult sõna võtsin ja tõdesin, et lõhed on aja jooksul veelgi suuremaks läinud ja suuresti suhtumisest "Tahan ja teen, pole Sinu asi!"
Nii kaugele ei jõua.

PS. Lapsepõlvest üks sõber on tsiklimees. Kui load sai, siis rääkis mõistusest ja common senses'st ja sellest kuidas ikka õiged tsiklimehed tänaval ei huligaanitse ja suurte kiiruste jaoks on ikka ringrada. Hiljuti kuulsin, et kutt oli sõpakal 200-ga lasknud ja jube änksa pidi olema - ei tea miks inimesed lolliks lähevad, aga näe lähevad. Ja veel mõni aeg tagasi ei olnud ta mitte sileda ajuga.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

kummist kirjutas:Lihtsalt ei soovi oma eraelulisi hetki kajastada sellises keskkonnas kuhu need põhimõtteliselt jäävad igaveseks.
Ära muretse - internet ei ole igavene
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas puhvel »

Just, just, käib suur pauk ja linnamämmud surevad välja.
Pole sähkot ega miskit seoses sellega.
Maakad ehk püsivad taludes :wink:

PS foorumiga ka kööga siis :cry:

Tegelt ei sure linnamämmud välja ....tungivad kõik maale, et süüa saada ja siis sureme kenasti koos kõik välja.
Viimati muutis puhvel, L Dets 26, 2015 2:52 am, muudetud 1 kord kokku.
XC 70
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas uputaja »

Siis ruulib seitsmes meel ja kirjatuvi täiega :D Ainult küpsiseid ei saata tuviga Ländile saata, noikvad raiped lennupealt ära. ja pärast ainult tühjad pihud.

Ja Fulmistaar käib kruvikeerajaga autode peale "Traakoneid" kraapimas :mrgreen:
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas FlammablE »

Varsti on selle jätkusuutmatu heaoluühiskonnaga nagunii bizdets, aga seni võiks mõtelda, kas erilist ajuehitust ei näita ka töö- või liisinguautoga metsa ronimine ja pärast teiste kallal vingumine, et kasko ei maksa või tööandja tahab Uputaja kombel penetreerida?
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas kummist »

FlammablE kirjutas:Varsti on selle jätkusuutmatu heaoluühiskonnaga nagunii bizdets, aga seni võiks mõtelda, kas erilist ajuehitust ei näita ka töö- või liisinguautoga metsa ronimine ja pärast teiste kallal vingumine, et kasko ei maksa või tööandja tahab Uputaja kombel penetreerida?
Hea näide järjekordsest halvustavast postitusest.

Ma tõin lihtsalt näite ja tegelikult on elu täis kõikvõimalikke ootamatusi ja kokkusattumusi, kuid Sina oled muidugi see kes võtab need üksipulgi ette ja annab absoluutse hinnangu nii põhjendatuse kui ka ajukuju kohta.

Ei taha mõeldagi milliseid idiootseid kommentaare oleks saanud siit lugeda kui oleks oma ehitusprojekte siin avaldanud ja nõu küsinud materjalide ja töötlusprotsesside kohta. Austraalia foorum õnneks suht internatsionaalne - seal üsna palju eurooplasi ja seni kogemus ainult positiivne.



PS. Olen oma liisinguautoga käinud kaugemal ja kõrgemal (vihmametsas) kui mõni ülbik oma masinaga, aga tuleb välja, et kohaliku spetsialisti arust olen juba erilise ajuehitusega seetõttu, et ei taha eksponeerida oma sõite mordaraamatus. Ma loodan, et need kes päriselt midagi oma kätega teha oskavad ei kuulu siinsete aktiivsete ülbitsejate hulka, sest ühe tehnilise protseduuri osas oleks varsti vaja abi ja tule taevas appi kui peaks sellise kaadri otsa sattuma.
Ühtlasi on see viimane postitus (ükstaskõik mida vastuseks kirjutatakse).
Viimati muutis kummist, R Dets 25, 2015 11:34 pm, muudetud 1 kord kokku.
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas seroi »

Sitt elu kui pead kartma, et läbi sotsiaalmeedia võib pahategu välja tulla. Lahendus - ära tee selliseid asju, millega pahandus tuleb.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas Landy »

kummist kirjutas:
LauriJ kirjutas:
Mis selles halba on, kui sotsmeediasse pildid pannakse? Ma näed ainukese probleemina, kui sõidetakse seal, kus ei tohi.
Sellisel juhul oleks kena näod ja autonumbrid hägustada. Küsimus ei ole selles, et kas see on legaalne või mitte. Lihtsalt ei soovi oma eraelulisi hetki kajastada sellises keskkonnas kuhu need põhimõtteliselt jäävad igaveseks. See on üks selliseid asju, mida feisbuugi põlvkond ei mõista kahjuks. Niisamuti ei topi ei enda, ega sõprade oluliste hetkede jäädvustusi sotsiaalmeediasse. Ja kui sa veel ei teadnud, siis peale foto postitamist feisbuuki ei ole see enam sinu foto. Vabatahtlikult annad õigused ära. Ma loodan, et see ei üllata.
Seepärast ongi minu off-road üritsute pildid minu või minuga seotud MTÜ-de kodulehtedel/virtuaalserveri galeriides, mitte avalikes pildipankades.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas eerik2 »

offtopic.gif
offtopic.gif (1.08 KiB) Vaadatud 2970 korda
Ärge vaevake oma pead. Kõik, mis netti pandud, see ka sinna jääb. Ma olen leidnud veebimaterjale isegi aastast 1985. Igasugune kustutamine on ainult näiline. Mingit privaatsust pole olemas, ka isiklikes serverites. Naiivne on arvata, et kasvõi näiteks, kui omanik sulgeb ja kustutab selle foorumi, siis pole neid tekste enam olemas. Aga kui iga asja pärast põdeda, siis ei saa üldse elada. :burnout
F-250XLT 7,3D
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas FlammablE »

Vähem fooliumit ja seemneid :wink: Pole siin keegi normaalse ehitusteema pärast pasunasse saanud. Enamik kodanikke on ka ära jaganud, et offroadis tuleb 100% legaalseid hetki ette vähe ning arvestavad oma tegevuse võimalike tagajärgedega. Ja siia alla käivad ka kusagil põllul või kuusenoorendikus hullamine, üldkasutatava metsatee pekki keeramine, või siis võõrale autole oksapesu ja uputamise korraldamine. Mõni saab kohe võimalikest tagajärgedest aru, teine peab läbi ihunuhtluse arenema. Normaalne suhtumine ja mõtlemisvõime on jätkusuutlikum kui mingite foobiate arendamine. Reaalselt on pilte alati kusagil leidunud ja leidub ka edaspidi. Seni pole offroaderid ühiskonda millegagi lõplikult välja vihastanud. Ehk lähenekski nii, et keskenduks motole "ela ja lase elada", selle asemel, et ennast kuidagi ühiskonna vastu häälestada ja valmistuda mingiks nõiajahiks.
Kas eelmine jõul oli ka mingi saagimise teema?
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Draakonid ja suure ratta mehed

Postitus Postitas puhvel »

FlammablE kirjutas:Vähem fooliumit ja seemneid :wink: Pole siin keegi normaalse ehitusteema pärast pasunasse saanud. Enamik kodanikke on ka ära jaganud, et offroadis tuleb 100% legaalseid hetki ette vähe ning arvestavad oma tegevuse võimalike tagajärgedega. Ja siia alla käivad ka kusagil põllul või kuusenoorendikus hullamine, üldkasutatava metsatee pekki keeramine, või siis võõrale autole oksapesu ja uputamise korraldamine. Mõni saab kohe võimalikest tagajärgedest aru, teine peab läbi ihunuhtluse arenema. Normaalne suhtumine ja mõtlemisvõime on jätkusuutlikum kui mingite foobiate arendamine. Reaalselt on pilte alati kusagil leidunud ja leidub ka edaspidi. Seni pole offroaderid ühiskonda millegagi lõplikult välja vihastanud. Ehk lähenekski nii, et keskenduks motole "ela ja lase elada", selle asemel, et ennast kuidagi ühiskonna vastu häälestada ja valmistuda mingiks nõiajahiks.
Kas eelmine jõul oli ka mingi saagimise teema?

:f
XC 70
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”