Otsin kodanikku paarimeheks

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas Landy »

puhvel kirjutas:Landy ae, noor huviline tahab sõita mitte kohtunik olla ....sõita, otsib võimalusi.
Pole mingit igatsust kohtunik olla, see võib tulla hiljem ....kui tuleb.
Ma olen üldiselt sõbralik ja õpetik inimene, kes üsna mitu inimest offroad asjanduses järjel aidanud (nõu või jõuga).
Kui aga lauslollust kokku kirjutatatkse ja selle üle veel uhke ollakse, ning sõbralike õpetussõnu eemale tõrjutakse, siis on küll kuri karjas.
Kui inimene ei suuda hinnata realistlikult oma rahalisi ja ajalisi ressursse, ning hinnata tehnilist kompetentsi, siis on rake ka realistlike ja kaalutletud eesmärke seada.
Niisama pea õieli otsas ringi joosta ja umbmääraseid ootusi laiali pidluda pole ju mõtet.

Olin 21, kui endale esimese 4x4 auto sain (19 aastat tagasi oli kõrvatagused ikka veel üsna märjad). Polnud toona mingit ametliku off-roadi ega kellegi käest nõu küsida. Kõik vitsad tuli omal nahal kätte saada, kuigi hea meelega oleks teiste vigadest õppinud.

Sai isegi kunagi meeskonda kokku otsitud ja üsna suure kriitika alla satutud. Seda isegi korrektse vormistusega kuulutuse korral.
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=57&t=20936

P.S. Vahel tuleb isened ja ebaõnenstumiste üle halja ka heita:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=57&t=39022
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas donalds »

Praeguseks olen aru saand et loll jne , eks katsun asja vaikselt tagasi ajada ja mitte teie kallist aega raisata... Looadan, et ei pea näppe enam näitama...
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Kasutaja avatar
Siiri
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: R Nov 20, 2015 10:15 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas Siiri »

Haukuvad koerad ei pidavat hammustama. Sa rühi oma eesmärgi poole sirge seljaga, kuskilt tuleb igaühel alustada.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas LauriJ »

Ma ei loe küll teema alguses kuskilt välja, et keegi teine oleks väga haukunud. Mõni on veidi konkreetsema ja lühema jutu mees aga üldiselt anti täitsa pädevaid soovitusi. Ja siis hakkas näppude näitamine peale.

Ma üldiselt võtsin rahulikult aga kui mees broneerib auto ning selleks raha pole, siis ütlesin omaette "kurat". Müüja hoiab autot nüüd kinni, mõni rahaga inimene ehk oleks juba ära ostnud aga müüja on aumees ja hoiab Donaldsile autot. Aga kuna keegi nüüd paarimeheks ei tule siis jääbki auto müümata. Kui ma oleksin müüja, siis selline värk ajaks küll sita keema.

Julgustuseks võiks algajale öelda, et tee oma võimaluste piires, tule ja võistle (või sõida turisti). Saad tutvusi juurde, head nõu on nõus kõik andma. Kui mingi keelebarjäär tekib, siis arvan, et foorumi kasutajate hulgas on erinevate keete oskajaid palju ja siit saab suure tõenäosusega tõlkimisel abi.
Kasutaja avatar
Madlobster
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 114
Liitunud: L Mär 28, 2015 11:41 am
Asukoht: Laagri

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas Madlobster »

Sellist sponsorluse vormi ei ole olemas, et keegi istub oma vabast ajast ja tahtest võõras garages ja remondib võõrast autot tasuta (või ka siis veel peale makstes), et omanik sõita saaks.

Sõbraliku abi ja suhtumise saad kui copyd siia sõna, lingi, kirja ja palud tõlget. Või paned siis kirjelduse pildi vms ja küsid, kuidas antud sõlm kokku/lahti panna/võtta.

Samuti peab pildis ja kirjas näha olema, et reaalselt midagi ka teed. Mistahes tehnika foorumitesse eksib tihti tegelasi, kes vaid arvutis sõnu kokku laovad ja reaalsuses ei ole suutnud ühtegi mutrid keerata. Pildi ja sõnade materjaliks on sõbra/vanaisa kuuri taga seisev rimakas ja suured sõnad ja plaanid kuskilt netist võetud pildi näol samast autost oma ala tipu poolt ehitatuna. Küsimused on üks lollim kui teine ja solvumise ning vihalaine purskuvad kui perse saadetakse.

Sellist asja, et täna hommikul tuli tunne, et olen off-roader, custom autode ehitaja, insener, lendur vms ning suure kisaga (hakkate tagatulesi nägema) vastavasse foorumisse sisse lennata ei ole olemas.

Enne kui oma ulmeline soov (keegi võiks peale maksta, et minu juures püherdada saab) välja käia, peatu ja mõtle, kas ise läheksid selleks, keda otsid. Va juhul kui otsid töölist, kellele maksad vastavalt osutatud teenusele. St tähendab tasuta küsi sellist abi, mille ulatuses oled ise nõus teisi aitama.

Noortest saan veel aru (ma oleks võinud ka kutsika eas maailma direktor olla kui aint võimlust antks) aga mõningase elukogemusega meesterahva korral selline jutt paneb juba kukalt kraapima.

Teemaalagatajale edu ja jõud. Ära tule tagatulesi näitama, tule võistlusele, tule kohale, tee midagi (kõik muu tuleb ajaga sinna juurde)
Pigi peab per*e minema!
kkaaleste
True Off Roader!
Postitusi: 1127
Liitunud: K Okt 08, 2014 8:59 pm
Asukoht: Harjumaa/Lääne Virumaa

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas kkaaleste »

Leidsid kellegi? Kuidagi vaikseks jäänud :lol:
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas donalds »

ise enda ja oma rahakoti leidsin:D tuleb kõri ja till koomale tõmmata. nii kõige lihtsam...
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
kkaaleste
True Off Roader!
Postitusi: 1127
Liitunud: K Okt 08, 2014 8:59 pm
Asukoht: Harjumaa/Lääne Virumaa

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas kkaaleste »

donalds kirjutas:ise enda ja oma rahakoti leidsin:D tuleb kõri ja till koomale tõmmata. nii kõige lihtsam...

Till püksi, rahakott välja ja tagatulesi näitama :D
Kasutaja avatar
Tarmu
Rock Crawler
Postitusi: 641
Liitunud: R Mär 07, 2008 9:49 am
Asukoht: Laulasmaa
Kontakt:

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas Tarmu »

Vot see oli õige lähenemine !
Rocky(peer) Viis Kolm Neli Kaks Seitse Kuus Null Üks

http://tr-trans.eu/
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas donalds »

lukus teemad:D koom
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin kodanikku paarimeheks

Postitus Postitas Movistar »

Leidsid siis kellegi või mitte ?
Rahvas tahab teada. :D
HM Racing Team
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”