Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas beginner »

heints kirjutas:Huvitav kas ka mõne teise maasturi margi omanikke vaevab sarnane alaväärsuskompleks ,et hunnikus erinevaid jeepi mõnitavaid pilte ja hüüdlauseid toota? Pole nagu silma hakanud.
Arvutimaailmas on täheldatud samasugust hälvet osade Apple/Mac toodete omanike seas, kes igal võimalusel konkureerivaid platvorme halvustavad ja enda oma haibivad. Ükskord sattusin ühe sellise seltskonna koosolekule, oma läpakat kotist välja võtta ei julenud ja sain eluga tulema :D
Kjen kirjutas:Landy on seekord jah pisut ebatäpne
Oled sa kindel, et sinu paraketi-alased teadmised ületavad tema omi?

Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 540
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Kjen »

Vaata, see ligiinimese tögamine on selline ohtlik värk, et võib ise ka libastuda. Ma polnud sellest papagoist mitte kunagi varem midagi kuulnud, aga hakkas silma, et tegelikult on selle elaja nimi hoopis "parakeet"?
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas beginner »

Ju siis Landyl tuli kirjaviga sisse, ma mõtlesin, et ongi paraket ja googel andis vastuseid ka.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas tanel »

Pilt

Roverimehed pole ootusi petnud ja on ikka lippu kõrgel hoidnud. :thumb:

Teeme vahelduseks kannapöörde ja selgitame vastuoksa nüüd kujukalt ja rahaliste numbrite varal, miks Land Rover EI küüni siiski parimagi tahtmise juures Jeepiks? :lol:

http://www.ebay.com/itm/Willys-JEEP1-5- ... ars_Trucks

(kui link ikaldab, halage, tegin screenshoti igaks juhuks)
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 540
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Kjen »

Ma kujutan nüüd ette, et landy lisab siia veel täna ennelõunat pildi LR tüüpi sõnnikuveoautost, mis kuulus Winston Churchill'le.
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Maaks »

tanel kirjutas:http://www.ebay.com/itm/Willys-JEEP1-5- ... ars_Trucks
(kui link ikaldab, halage, tegin screenshoti igaks juhuks)
Vägev!
Seal äkki see case, et naine pani ultimaatumi, et olgu se "rimakas" garaazist kadunud, et saaksin oma Priuse asemele parkida või muidu ...
No ja suss mees siis pani siis auto "müüki", igaks juhuks sellise hinnaga et keegi isegi ei prooviks :twisted:
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas puhvel »

Jube timm "rimakas", ila tilgub, igatahes. Peab pappi kokku ajama hakkama :)
XC 70
Kasutaja avatar
Indrek
Fitting 44"
Postitusi: 411
Liitunud: T Nov 01, 2005 9:12 am
Asukoht: Linna keskel

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Indrek »

Ma olen pikka aega selle foorumi liige. Aeg ajalt satub ikka siia kellegi mõttevälgatus hakata LR halvustama. No las upitavad, mina ei solvu. Kuid samuti üritan mõista ja diagnoosida miks? Arvan, et kadedus. Tavaliselt need suured mõttemeistrid pole ühtegi LR pidanud või kui on siis ilget rimakat.
Frustratsioon on suur, mõistan.
Olen alustanud Jeep Cherokeega. Kuidas meeldis. Vastus on, et meeldis. Oli äge. Kuni esimeste remontideni ja nii edasi ja edasi. Aga ikkagi oli äge!
Dodge Durango?
Hullemat p..ska pole eales suutnud osta. Vabandust, kas solvasin kuidagi ameeriklasi?

Ja siis jõudsin Defekani. Ja jäin. Miks? Autos on iseloomu, stiili, samuti saab ka edukalt maastikul hakkama. Jah, on vaja veidi teadmisi mida ja palju teha, kuid so what? Mõistan, et Toyota juppe saab igast Venemaa maanteäärsest stolovajast. No ei eruta. Aga samuti ei halvusta.

Katsuge kuidagi ikka edasi elada ja leppida, et LR on oli ja jääb.

Niipalju kui tarbijaid, niipalju arvamusi.
Defender 110, Discovery V8
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas LR90 »

Teema jätkub aastal 2021.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Landy »

LR90 kirjutas:Teema jätkub aastal 2021.
Pigem seni, kuniks Tanel eletriauto usku keerab ja kõiki naftapõletajaid halvustama hakkab.
Wops, sorry! Ka siis jätakab ta Land Rovereite kallal urgitsemist:
Pilt
http://www.landroverclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=5018

Tegelikult kestab see teema seni kuniks Tanel jalagratta usksu keerab ja autodega liiklemise täitsa lõpetab ning neid maapõja needma hakkab.
Kuramus, unustasin, ka siis ei saa Roheline Ovaal rahu:
Pilt
https://www.facebook.com/landroverbikes
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas heints »

Kas sellele vokile saab ka tugevdatud ascrofti keti tellida? Muidu võib juhtuda ,et sõidu ajal küpsiseid süües läheb küpsisepuru keti vahele ja kett katkeb.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas tanel »

Wow wow wow ländi. Katsu vähe hobeseid hoida nüüd, ole pai?
Kus mina olen ländroverit halvustanud siin threadis?
Iga mees valib omale ise siin maailmas riistad ja riistapruukimised. Igal autol oma kiiksud, mõnel on neid rohkem. Igal autopidajal ka. Mõni kombo kutsub lihtsalt rohkem aasimist esile, elu on selline. Koht kõigile siin päikese all ja kilplaste üle ilkuda on hallidest aegadest peale võetud.

Roverimehed oma kiiksuga liigituks minu jaoks muidu midagi ökohipide või avanejatega samasse veidrikke klassi lihtsalt, aga mis mind südamest irvitama ajab (või ajas), pole mitte komme roveriga kõiki oma olme- ja ilmamuresid lahendada, vaid religioossuseni küündiv, võitlev, räuskav TÕESTAMINE. Raisk, rover on parim, rover on hull tööloom, vaata mis kolmandas maailmas tehakse! Raisk, rover ei ole mitte mingil tingimusel džiip, rover on ikka midagi erilist! Rover on püha! Keegi kommete vastu eksib ja vääratab, kraamitakse hangud-tõrvikud-poolteljed-rattavõtmed välja ja aetakse lynchmob kokku - keegi uskumatu koer on ikooni pihta süljata võtnud, nii see jääda ei saa!

Get a life.

Mis mind seda teemat välja kaevama ajas ja irvitamisi elustama - ilmutatult: peale Margus-Hans Kuuse artiklit võiksid võitlevad roveristid teemal "land rover ei ole džiip" paar kraadi tasem võtta. Või, piltikult öeldes, enne autoajaloo teemas noa ja kahvliga sööma õppida siin marutamise asemel. Ma ütlesin - kui midagi veel vaidlemist on, kontakteeruge Kuusega. Kui ei karda end täis teha. Siin teame me kõik juba, kui ruutu teie silmad saab.

Aga aitab nüüd minu poolt küll. Mul on tunne, et see teema on pöördumatult rappa jooksnud ja jätkamine ainult suurendaks piinlikkust. Umbes nagu räägiks lastele, et jõuluvana pole olemas ja keset üldist kisa ja röökimist mõistad järsku, et oled hooldekodusse trollima sattunud...
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
samru
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: K Okt 06, 2010 7:40 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas samru »

Teate mis, mina nendest roverimeeste kiiksudest ja asjadest ei tea, aga tean seda, et jube nõme on kui keegi pöördub minu poole ja küsib, midagi a la kuidas sul džiip ka siis oli ja mina pean aru saama , kas ta mõtleb minu üleelmist Jeep'i, eelmist xc90 või hoopis mindagi kolmandat - kõik ju džiibid. Ja kui ma siis hakkan pikalt laialt Jeep'i kohta rääkima siis tavaliselt järgneb sellele hämming ning reaktsioon stiilis; ahsoo, ma mõtlesin, et Volvo\Mitsubishi on ikka teistsugune... :roll: Räägime maasturitest või nimetame margi järgi - märksa arusaadavam kõigile.
Yukon
ex: GC 2.7 CRD 2"lift
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas totu »

Las olla LR siis Jeep ja las olla kõik maasturid jeepid aga sel juhul on nende velgedel ku mmid. Alati on lihtsam lasta asjadel ise paika loksuda aga kas see ka õge on? Meil on ka mingisugused nimed ja tegelikult ei ole ju vahet, kelleks kutsutakse, kasvõi naabrimeheks. Ja kui keegi kedagi ahviks nimetab ei ole vaja solvuda, see ju puhas tõde, olemegi ühed primaadid.
Paratamatult tekib ebakorrektseid üdistusi, valik on, kas keele risustamisega kaasa minna või üritada korrektselt väljenduda. Selles valguses ei ole siinsel teemal väga mõtet, "maa vää?" mees ei hakka üldiselt "härra, kas pidasite mind silmas?" meheks.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Landy »

Imedepõllu nimeline haridusasutus on juba aastaid inimestele Jeepide ja maastikuautode erinevusi seletanud ja seni edukalt.

Vähemalt mõned korrad kuus saabub kohale mõni värske kunde kas vaatab ringi ja küsib: " Wow! te siin Jeepidega ainult tegeletegi ja nendele juppe müüte?". Selle saab rahulikult vastataud, et Jeepidle me juppe ei müü ja ühtegi Jeepi ka müügis pole! ( See Grand seal taga on meie inimese isiklik auto). Võõrkeelt kõbelevatele inimesle vastame - dziipah netu, tolko nedorozniki.
Selle järel vaatavad tavaliselt otsa tõllarattad. Siis lisad kiirelt, et ainult LR, Toyota, Nissan ja Volvo-dega tegelme, muude maasturiteha sh. JEEPIDEGA mitte. Seejärel tüsitakse sageli vastu, et kas eneed kõik ühed Jeebid polegi? Vastade, et pole ühti- Jeepiks hüüdmine pole korrektene ja võib mõne automargi jaoks ka solvav olla.

Kujutage ette ja see töötab! 90% juhtudest ei nimeta see klient meid taas külastades enam autosid Jeepideks. Seega harigem inimesi!

P.S.
Ma imestan, et paadunud Jeepi omanikel juba ammu pole karv turri linud, et kõisugusele "saastale" - Land Roverid, riisiraketid, ja hiina imesünnitused, jne nende autväärt automatagi nimetsust külge kleebitakse.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”