Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas v6sa »

puhvel kirjutas:
heints kirjutas:«Eesti ei ole maa, kus saaks näidata kõike, millega üks Land Rover hakkama võib saada,» kurvastas Brian Lintern enne etteastet.
Kas spetsialisti härra pidas selle lausega silmas seda ,et Tallinna auklikud tänavad võivad kalli auto ära lõhkuda?
Härra oleks tulnud ikka oma Roveriga viia sellisesse paika Eestimaal, kus oleks kenasti ära uputanud massina :) peaks ju leiduma mõni rada ja siis oleks selle jutu ära unustanud :)
Min teada tehti LR (nagu enamus maastureid) siiski kasutamiseks erinevatel maastikel ja mitte ainult soos...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas puhvel »

Ah, et ainult sohu uputakse Eestimaal autodega....kui see nüüd nali pole, siis on see küll üks peris kena nali :D
XC 70
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas v6sa »

puhvel kirjutas:Ah, et ainult sohu uputakse Eestimaal autodega....kui see nüüd nali pole, siis on see küll üks peris kena nali :D
Tahaksid ehk oma sarkastilist kiunatust natuke avada? Et mida ma valesti kirjutasin?

Meil kipub ju olema peamiseks hädaks pehme pinnas, millesse uputakse. Kaljumägesid ja kivikülve meil pole ja liivadüünidega on kitsas. Lundki vaid valitud hetkedel ja vähestes kogustes. Loogiline siis, et Keskmise Mudasõltlase jaoks on siinkandis peamiseks kriteeriumiks masina läbivus pehmes pinnases. Mitte vedrustuse vastupidavus kivikülvis tampimisel ega runga võime seedida düünidelt õhtutõusmisele vältimatult järgnevaid maandumisi paiguti uputavasse liiva...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas puhvel »

Vääga lihne kiunatus....iga pehme või mudane koht pole soo.

Vikipedia:

Soo on looduslik ala või ökosüsteem, kus liigniiskuse ja hapnikuvaeguse tingimustes jääb osa taimejäänuseid lagunemata ning ladestub turbana.
Botaaniliselt mõistetakse sood kohana, kus kasvab turvas, mis moodustub taimekooslusest

Päris soos väga ei liigu, ei ratastega, ei lintidega. Soo serval ehk kuidagi.
XC 70
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas v6sa »

puhvel kirjutas:Vääga lihne kiunatus....iga pehme või mudane koht pole soo.
...
Märkus õige.
Nimetame siis "soo" ümber lihtsalt pehmeks kohaks;) Minu mõte oli viidata säärasele alale, kus edasiliikumine muutub üsna hõlpsalt sisseliikumiseks. :wink:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas Movistar »

puhvel kirjutas: Päris soos väga ei liigu, ei ratastega, ei lintidega. Soo serval ehk kuidagi.
Selle tarkuse ammutasid millise kogemuse põhjal ?
Igas soos saab sõita nii rataste kui lintidega.Mõistust ja sobivat tehnikat on vaja.
Landrover minu jaoks mõistliku tehnika alla ei liigitu.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2864
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas totu »

Movistar kirjutas:
puhvel kirjutas: Päris soos väga ei liigu, ei ratastega, ei lintidega. Soo serval ehk kuidagi.
Selle tarkuse ammutasid millise kogemuse põhjal ?
Igas soos saab sõita nii rataste kui lintidega.Mõistust ja sobivat tehnikat on vaja.
Landrover minu jaoks mõistliku tehnika alla ei liigitu.
On erinevaid soid ja erinevaid Landrovereid.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Kas Land-Rover on dziip või pole seda mitte

Postitus Postitas uputaja »

totu kirjutas:
Movistar kirjutas:
puhvel kirjutas: Päris soos väga ei liigu, ei ratastega, ei lintidega. Soo serval ehk kuidagi.
Selle tarkuse ammutasid millise kogemuse põhjal ?
Igas soos saab sõita nii rataste kui lintidega.Mõistust ja sobivat tehnikat on vaja.
Landrover minu jaoks mõistliku tehnika alla ei liigitu.
On erinevaid soid ja erinevaid Landrovereid.
Vale.

On Päris sood ja Päris autod. Ülejäänu ohvrouder wanabee 31" + Bullshitt + lällar.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”