mulin odava maasturi teemal

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

mulin odava maasturi teemal

Postitus Postitas smurhv »

wolf6 kirjutas:Tervitus!

Sooviks osta odavat maasturit, millega kannataks ka üksikuid igapäeva sõite teha, kuid rohkem saaks masin kasutust ikkagi metsa-, põllu- ja kruusateedel. Ühesõnaga masin läheks maale kasutusse. Saan maksta kuni 800€.
Masin peab olema töökorras ja et päris läbi põhja ei kukuks. Muid nõudmisi ega eelistusi selle raha eest ei esita. ÜV muidugi oleks ikka suur pluss.
Pakkuge julgelt :)

Asukoht: Tartumaa
Kontakt: PS või tel 53917306
No 800 euroga sa leiad ainult vraki endale :D
Aga edu otsinguil!
Y61
#540 Mudmen
wolf6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 27, 2015 9:39 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas wolf6 »

smurhv kirjutas:No 800 euroga sa leiad ainult vraki endale :D
Aga edu otsinguil!
On sul siis pakkuda mõnda 800 eurist vrakki?
Kui ei ole, milleks siis kommenteerida?

Loomulikult on sellises hinnaklassis masinad väga kehvas seisus aga päris vrakid nad kõik nüüd ka kindlasti pole. Kes otsib see midagi ikka leiab, millega edaspidi sõita ja mida putitada.
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas Guuru »

auto24-st jäid silma sellised masinad.

1) http://www.auto24.ee/used/1987924 ( Antud masin on kohtutäituri käsutuses ja enampakkumisel olev sõiduk). Kui hästi tahad võin asjale käpa peale panna ja selle hinnast kätte saada.

2) http://www.auto24.ee/used/1993323

3) http://www.auto24.ee/used/1978985

4) http://www.auto24.ee/used/1984879


800 euri eest leiab kyll rondi, kui väga otsida viitsid! Kui nyyd mina oleks sinu asemel, panustaksin oma raha nr.2 lingil oleva Terrano peale. Kindlustus ylevaatus olemas ja piirangutest prii.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
wolf6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 27, 2015 9:39 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas wolf6 »

Autode müügiportaalide pakkumistega olen väga hästi kursis.
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas Guuru »

wolf6 kirjutas:Autode müügiportaalide pakkumistega olen väga hästi kursis.

Ei taha halvasti öelda kuid kas sa tõesti arvad,et 800 euri eest võid mingi super heas korras masina saada? Nyyd sa kyll eksid!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
wolf6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 27, 2015 9:39 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas wolf6 »

Guuru kirjutas:
wolf6 kirjutas:Autode müügiportaalide pakkumistega olen väga hästi kursis.

Ei taha halvasti öelda kuid kas sa tõesti arvad,et 800 euri eest võid mingi super heas korras masina saada? Nyyd sa kyll eksid!

Kuskohast sa seda välja lugesid, et ma nii arvan??? Kui sul ühtegi masinat pakkuda pole, siis ära siin tühja arutle, ei ole ma sinu arvamust küsinud!
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas Guuru »

wolf6 kirjutas:
Guuru kirjutas:
wolf6 kirjutas:Autode müügiportaalide pakkumistega olen väga hästi kursis.

Ei taha halvasti öelda kuid kas sa tõesti arvad,et 800 euri eest võid mingi super heas korras masina saada? Nyyd sa kyll eksid!

Kuskohast sa seda välja lugesid, et ma nii arvan??? Kui sul ühtegi masinat pakkuda pole, siis ära siin tühja arutle, ei ole ma sinu arvamust küsinud!

Lugupeetud kodanik! Kui hästi läheb, saan tuningu sõbraga kaubale. Tema pakkumine oli piisavalt hea,et asjale pilk peale visata. Mina ei lahminud siin niisama vaid rääkisin nii nagu asi on. Kui sa tõesti arvad,et 800 euri eest saad korraliku masina, otsi kusagilt mujalt, sest õigete masinate hindasid võid juba ette kujutada.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas Guuru »

Täiendaks tibake! Kui sa väga suur koonerdis oled võin sulle täpselt sellise Uazi myya, mis pildil on. Tunduvalt odavamalt võrreldes sellega, mis antud müüja müüb. http://www.auto24.ee/used/1984879
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
wolf6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 27, 2015 9:39 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas wolf6 »

Guuru kirjutas:Täiendaks tibake! Kui sa väga suur koonerdis oled võin sulle täpselt sellise Uazi myya, mis pildil on. Tunduvalt odavamalt võrreldes sellega, mis antud müüja müüb. http://www.auto24.ee/used/1984879
Tänud pakkumast aga ei soovi.

Märgin veel ära, et pole arvanudki, ega ei arva ka praegu, et 800€ mingi korraliku asja saaks. Nii arvata oleks ju täielik rumalus. Eks ta ikka mõistlikum oleks jah veel kõvasti eurosid juurde panna, et leida ostmisväärne masin :)
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas Guuru »

wolf6 kirjutas:
Guuru kirjutas:Täiendaks tibake! Kui sa väga suur koonerdis oled võin sulle täpselt sellise Uazi myya, mis pildil on. Tunduvalt odavamalt võrreldes sellega, mis antud müüja müüb. http://www.auto24.ee/used/1984879
Tänud pakkumast aga ei soovi.

Märgin veel ära, et pole arvanudki, ega ei arva ka praegu, et 800€ mingi korraliku asja saaks. Nii arvata oleks ju täielik rumalus. Eks ta ikka mõistlikum oleks jah veel kõvasti eurosid juurde panna, et leida ostmisväärne masin :)

Et mitte sind solvama hakata kuid kindlustuse ja ylevaatusega 100 eurine diil ei ole paha mõte! :) PS! Maha sind ei teinud vaid rääkisin nii nagu asi on :)
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas TiitR »

wolf6 kirjutas:Kuna siiamaani olen sõitnud ja omanud ainult sõiduautosid, siis olen maasturite maailmas veel algaja.

Endale on jäänud silma selline masin. No kas laidate või kiidate sellist aparaati? Kui raam korralik on ja tehnika toimib, mis muidu selliset masinast arvata?

http://www.auto24.ee/used/1043335
wolf6 kirjutas:Tänud pakkumast aga kuulutuses kirjas, et maksan kuni 800€!
Võta nüüd kinni, mida lõpuks tahetakse/suudetakse? :roll:
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas smurhv »

Vaata ka soome netiportaale, sealt võid leida midagi paremat ehk kui siinsed raiped, mida selle raha eest saaks.

Ega ma arvanudki et päris rumal oled, aga usun et oled isegi kursis, kui roostes need autod võivad olla, mis sellist hinda maksavad.
Y61
#540 Mudmen
wolf6
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Mai 27, 2015 9:39 pm

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas wolf6 »

smurhv kirjutas:Vaata ka soome netiportaale, sealt võid leida midagi paremat ehk kui siinsed raiped, mida selle raha eest saaks.

Ega ma arvanudki et päris rumal oled, aga usun et oled isegi kursis, kui roostes need autod võivad olla, mis sellist hinda maksavad.
Jah, loomulikult on väga nutune sellises hinnaklassis maasturite seisukord. Kui ainult metsas mütata, siis midagi veel leiaks aga mida ka igapäevaselt kasutada, pole lootustki.
Üha enam saan kinnitust, et 800€ maasturi puhul tuleb rahul olla, kui masin salongist käivitub, sõites jalad läbi põhja ei vaju ja esirattad roolikeeramisele suunda muudavad :D
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: O: maasturi hinnaga kuni 800€

Postitus Postitas heints »

smurhv kirjutas:Vaata ka soome netiportaale, sealt võid leida midagi paremat ehk kui siinsed raiped, mida selle raha eest saaks.

Ega ma arvanudki et päris rumal oled, aga usun et oled isegi kursis, kui roostes need autod võivad olla, mis sellist hinda maksavad.
Kui sealt 800 veel 200 regamine pluss 100-150 toomine maha võtta ei jäägi ju auto ostuks midagi?
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: mulin odava maasturi teemal

Postitus Postitas smurhv »

Su jutus on iva aga 800.- ga ehk mingi rajaka sealt ikka saab. Muud kulud on omaette teema juba :D
Y61
#540 Mudmen
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”