Eurokoloni(j)alism.

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaatorid: jr, Daniel, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, hulkur, kala, ennukas, Moderators

jaan mmc
True Off Roader!

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas jaan mmc » R Mär 17, 2017 10:22 am

Islami maailmast on siis nüüd kõrgel tasemel ka välja öeldud, et konfliktid, mille toimumist rahvaste ümberasumistega on olnud prognoositav, on eskaleerumas.
http://www.reuters.com/article/us-nethe ... 6N14S?il=0
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » E Mär 20, 2017 11:35 am

Peavoolu tõemeedia tunnistab lõpuks, et euroliit käib ise Liibüa rannikult, ehk siis võõr riigist illegaale toomas...
http://maailm.postimees.ee/4051461/liib ... 1481560238
Lisan laevade sõidugraafiku
https://www.youtube.com/watch?v=TbIc1LZqIAw
Viimati muutis jaan mmc, E Apr 17, 2017 3:08 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud

PostitusPostitas puhvel » K Mär 22, 2017 11:01 pm

ZJ V8 b
WJ r5 td
B4 r4 b
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » N Mär 23, 2017 9:23 am

puhvel kirjutas:http://rahvuslane.blogspot.fi/2016/09/wikileaks-i-uus-vapustav-paljastus-usa.html

USAs on kuuldavasti suur osa geisid, kes valisid ja toetavad Trumpi. Ilmselgelt pole nad pääsenud nö. pildile ja võib jääda mulje, et neid polegi. Nagu oli nt. tsariajal lihtrahvast kes said suurepäraselt aru, et "töötahva võim" pole tegelikult see, millena seda esitletakse. Kas keegi teab taolisi dokumenteeritud seisukohti? Vist eriti mitte, kuna tekkinud inforuum tsenseeris sellised.
Õnneks tundub Trump olema, eestimaist väljendit kasutades, talupoja mõistusega, ja teeb vahet seksuaalsel orjentatsioonil ja revulutsioonilistel idiootidel. Esimene ei kujuta endast mingit probleemi, teine on aga täielik vastand igasugusele tasakaaluka arengu ja ajaloopõhisusele ning üritab esimest või muid inimerinevusi ärakasutades kiita destruktiivset, nimetades seda progressiivsuseks ja halvustada traditsioonilist inimeksistentsi. Erinevusi vastandades ratsutavad ka praegused destruktiivid, (nt. rassilisi või seksuaalseid), põhimõte on sama, kui vastandada nt. töölisi ja ettevõtjaid, ühesõnaga vaenu õhutamine ja madalate instinktide ärakasutamine. Kuhu sellised revulutsioonilised idioodid on inimesi juhtinud, sellega võib tutvuda paraku sõdade ja genotsiidide ajaloost.
Nii, et kui keegi väidab, et : see, mis tõi meid siia, ei vii meid edasi siis... Normaalne inimene ei kuku lammuta vesiveskit, aurumasinate tulles, seda teevad ikka hullud. Nii ka inimsuhetes ja poliitikas. Edasi viib meid see kui diisli puudusel ei langeta kiviaega, vaid saab hüdro jõul asjad aetud. Progressiivne idioot on võimelised esimese Silikonvälli külastuse järel vanalinnad ostukeskusteks ümberlammutama ja vana Hiluxi, Tesla sissemaksuks utiliseerima, või ka lihtsalt mõisteid devalveerima asuma, nimetades abieluks nt. polügaamiat või säästikukus majandamiseks ühe Hiluhi eluea asemel 10 rämpstoote tootmist.
Aga ka progressiivsetel idiootidel on oma koht ülejäänute keskel, kuid seda eeldusel, et nad lammutavad vaid oma ja mitte kõigi ajalugu ja kultuuri viimasel juhul tekib nähtus nimega konflikt. Mina ega suur osa siinseist ei suru ülejäänutele peale oma nägemuste või hobide ülimuslikkust. Seega head progressiivsed idioodid, näidake, et olete milleski teistest paremad aga ärge elage teiste elu ja kasutage võõraid ressursse, nagu teiste ellu pidev sekkumine või oma lolluste elluviimine teiste ressurssidega. Seni pole neist suuremaid tegusid küll näha olnud, kui tootavate lahenduste lõhkumine ja halvustamine ja samas oskamatus ise ligilähedaseltki samaväärset asemele luua. Nagu lumpen, kes jahuvad Tesla headusest omamatta laiemat pilti tehnikast.
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud

PostitusPostitas puhvel » N Mär 23, 2017 5:05 pm

/reisikiri-pariis-mu-arm-su-saatus-on-karm/

Kurrim ei saa käima asja :( guuglesse pista siis toimib.
ZJ V8 b
WJ r5 td
B4 r4 b
tcumen
Mudder

PostitusPostitas tcumen » N Mär 23, 2017 7:23 pm

puhvel kirjutas:/reisikiri-pariis-mu-arm-su-saatus-on-karm/

Kurrim ei saa käima asja :( guuglesse pista siis toimib.

Linki tahtsid panna?
http://objektiiv.ee/reisikiri-pariis-mu ... s-on-karm/
v6sa
True Off Roader!

PostitusPostitas v6sa » R Mär 24, 2017 10:53 am

jaan mmc kirjutas:...
Mina ega suur osa siinseist ei suru ülejäänutele peale oma nägemuste või hobide ülimuslikkust.
...

Huvitav mõtteavaldus selle teema arengu taustal. :D Aga palun jätka, meil on vaba maa.

Ma ei ole sugugi kindel, et ka Trump päeva (õigemini presindentuuri) lõpuks siiski kasulikuks idioodiks ei osutu. Aeg näitab. 8) Kindlasti on USA tagasitõmbumine ja "America first" äärmiselt kasulik Hiinale ja pigem kasulik Araabiamaadele. Vana paksu Euroopa päevad on niikuinii loetud ja üksikute kohtunike hukkamine seda tagasi ei pööra. Aga meie silmad uut võimu ilmselt ei näe, kui just drastilist eluea pikenemist võimaldavat tehnoloogiat lähikümnenditel kasutusele ei võeta.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » R Mär 24, 2017 8:26 pm

v6sa kirjutas:
jaan mmc kirjutas:...
Mina ega suur osa siinseist ei suru ülejäänutele peale oma nägemuste või hobide ülimuslikkust.
...

Huvitav mõtteavaldus selle teema arengu taustal. :D Aga palun jätka, meil on vaba maa.

Ma ei ole sugugi kindel, et ka Trump päeva (õigemini presindentuuri) lõpuks siiski kasulikuks idioodiks ei osutu. Aeg näitab. 8) Kindlasti on USA tagasitõmbumine ja "America first" äärmiselt kasulik Hiinale ja pigem kasulik Araabiamaadele. Vana paksu Euroopa päevad on niikuinii loetud ja üksikute kohtunike hukkamine seda tagasi ei pööra. Aga meie silmad uut võimu ilmselt ei näe, kui just drastilist eluea pikenemist võimaldavat tehnoloogiat lähikümnenditel kasutusele ei võeta.

Tõepoolest, kes on väitnud, et soov mitte järjekordsest "kultuuritoojatest" rikastatud saada, pole kellegi, nt. toojate suhtes oma vaadete pealesurumine :D . Snatsit ne uvasajes, fasist bljääd jne. Ei midagi vene aadressil, tahan her võsale lihtsalt tuua võrreldava koloniseerimis näite lähiajaloost. Möönan, et nooremale, lugejale on see näide võibolla arusaamatu. Laskumata vaidlusse kes keda koloniseeris, no tõenäoliselt siiski meid koloniseeriti, mitte meie ei surunud end "vennasrahvastele" peale. Peaks olema suht asine loogika ka tänaseid rahvaste rändeid (õige nimega koloniseerimisi) analüüsides. Niisiis selliste protsesside tagant tõukajate hulka ma end kuidagi ei liigita, enamgi veel ma ei püüa muuta tualeti kombeid, või edendada mis iganes muud REHVORMIMIST mis meil siin lakkamatult toimub. Selline nn. rehvormimine alates sellest, kuidas keegi peab oma lapsi kasvatama või kas ta võib nt. oma vara kaitsta, ja kus elu reegleid ehk seadusandlust muudetakse ebaratsionaalselt palju, on haige ja destruktiivne. Kindasti mõni nüüd mõtleb, et milline stagnatsiooni päss seal sureb ja ei suuda eluga sammu pidada ja kiunub. Aga ära ole mõtleja nii kindel, et sinu elustiil ja vaated on jätkusuutlikumad ja progresiivsemad minu omadest, kogu selliste mõtlejate progress põhineb mugavustsoonil, nimega rahu aeg ja linna elu. Piisab elektri puudumisest et see kõik kaardimajaks osutuks. No ei saa olla, elekter see on ju inimõigus ja elementaarne :)

Ma Trumpi isiklikult ei tunne :) ja kuidas paigutub "maailma malelaud" ka ei aima, aga ainuüksi globalistidest NOMENKLATUURILE kulub kindlasti ära veidi jalga puhata. Ma ei hammusta isegi läbi,kuidas saaks America first, hiinale või üldse kellelegi otseselt, peale amerika enda, väga kasulik olla. Ma teadagi ei ole sellise sotsialistliku majanduse austaja, kus nomenklatuur otsustab, kas parketikõlbulik on tädi maali või paremat lobitööd (korruptsiooni) valdav KenKevin. Mulle jah loeb et tädi maali saaks elatud, mitte ei peaks soome kolima, sellel kui kenkevin EUst 1000 km kauguselt basfi viljastavates tingimustes kasvanud taimede laadsed tooted, väävli, hoiustavates tingimustes kohale toob.
Sa näid euroopa väljavaateid kirjeldades, minuga kriitigaga seesuguse poliitika aadressil nõus olema. Ma juba kartsin, et mulle üksi tundub, et "kuningas on alasti"
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » L Mär 25, 2017 4:34 pm

No tule taevas appi... Alles see lõppes...
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=77667910
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » R Apr 14, 2017 8:01 pm

Kui Sarkosi, Gadafilt ausalt väljateenitud daalakohvritega troonile jõudis oli pokurör saamas palka ausa töö eest, demokraatliku riigi hüvanguks. Ja tema kohus on hukkamõista need, kes umbes samal ajal teenimatult palka said.
Seltskond, kes nimetab u. kolmandiku rahva mandaadiga esindajat äärmuslaseks on sellega deklareerinud oma ebademokraatlikust. Ja et see on nii EU hetke valitsejate seisukohalt, siis asetub EU, kusagile SRÜ tasemele, või veelgi madalamale.

http://maailm.postimees.ee/4079961/mari ... 1481560238
maksipoiss
Fitting 44"

PostitusPostitas maksipoiss » L Apr 15, 2017 8:41 am

Õige ta on ,see tädi ei ole mitte äärmuslane vaid nupust nikastanud.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » K Apr 26, 2017 11:05 am

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=78006826
THI :
Ja lõpetuseks – juhtunu andis Eesti ühiskonnale, sealhulgas poliitikutele ja teadlastele tõsise võimaluse analüüsida erinevate rahvusgruppide vahelisi suhteid, samuti kõiki neid poliitikaid, mida on kavandatud võimalike erimeelsuste ja pingete maandamiseks. Mittemõistmist, kohati ka põlgust ja viha on Eestis liiga palju. Aga see ei kehti vaid eestlaste ja venelaste omavaheliste suhete kohta.

Uue, järjekordse 5. kolonni sisseveo promoja, targutab rahvustevaheliste suhete alal ja nendib, et see tekitab probleeme aga nagu libe hübriidsõdalane ikka, jõuab järeldusele, et mitte temasuguste tegevus, vaid rahva viha on kõiges süüdi. Tema ajab õiget asja, matsid ei saa aru, millist õnne ta neile tuua tahab.
Algatuseks õpi vene keel ära ja siis tule meile suhtlemisest jahuma.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » R Mai 05, 2017 4:54 pm

Geopoliitiline katastroof vol. 2
http://maailm.postimees.ee/4102551/junc ... 1481560238
See mees peaks saama "autasu" euroliidu lammutamise eest, sest seda ta teeb (näidates samal ajal näpuga teiste suunas). Keniaalne, ei tegelikult robustne. Eks saab näha, millise riigi või filantroobi pensionile ta jääb.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » L Mai 20, 2017 12:35 pm

Plaan riigipöördeks, vabandust kaitseks... Euroopast, kui demokraatlikust paigast pole mõtet jahuda. Iseseisva mõtlemisega inimesed on sellest loomulikult ammu aru saanud.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=78273478
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"

PostitusPostitas usamosse » E Mai 22, 2017 11:10 pm

Ma usun et seesugused plaanid on nüüd juba pea kõigil selles sotsexremendis... sorri sotseksperimendis osalejatel välja arendatud. Iseasi kas neid saab rakendada ka kui olukord rakendumisläveni küündiks.
Aga joodik juku junkerit on vaja ka, sest kes muidu pohmas peaga välja lobiseks mis hea kõiki ees ootab... :?

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist