Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas Movistar »

Iseenesest on see OK mõte,et "müügikuulutused" võiks mitte lukku panna vaid ära kustutada peale kauba müümist.
See ei ole just info mida on vaja säilitada.
Tundub,et see on sellepärast nii,et koguaeg on nii lihtsalt olnud :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
eerik2
Fitting 44"
Postitusi: 417
Liitunud: T Juul 21, 2015 6:15 pm
Asukoht: Allpool Emajõge
Kontakt:

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas eerik2 »

Ma prooviks kustutasingi kohe ära ühe müüdud kauba. Teine müüdud kauba postitus oli lukku pandud ja seda kustutada ei saanud.
Aga kas ma saan vajadusel kustutada oma müügikuulutuse juures kõik postitused st. terve teema? Selle mis kustutasin oligi ainult üks mu enda postitus.
F-250XLT 7,3D
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas beginner »

Teiste postitusi sa kustutada ei saa. Samuti ei saa kustutada esimest postitust, kui teemas on peale selle veel postitusi (va kui need on ainult sinu postitused, siis viimasest esimese poole järjekorras saab kõik kustutada).
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas tarmo »

Teisest küljest on hea, kui on võimalik vanu kuulutusi vahel sirvida või otsida, sest on võimalik näha mis hinnaga midagi müüdud on. Või siis leiad üles selle müüja, keda otsisid ja kelle puhul sa tead, et tal sarnast kaupa veel võib olla. Ega need vanad kuulutused kedagi segada ei tohiks ju?
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

ajut

Postitus Postitas Movistar »

http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=55&t=61581

Kes sul mida ära kustutas lihtsalt niisama ?
Oled kindel,et niisama ja üritas lihtsalt olla kõva mees ?
HM Racing Team
Kasutaja avatar
sirr
Rock Crawler
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 27, 2003 11:23 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu
Kontakt:

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas sirr »

Ma jätaks lasteaiamängud teistele. Kustutaja võiks ju põhjendada. Aga ilmselt ta ei teadnud, et tegu on neliveolisega. Kõik kustutatud kuulutused lähevad ju vastavasse teemasse ka - minu oma ei läinud.
---------------------------------------------------------
2003 aasta automaat Y61 juppideks!
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas Movistar »

Miks peab moderaator vaeva nägema kellegile üldse millegi põhjendamisega kui kuulutaja ei viitsi lugeda läbi elementaarseid reegleid ja oma kuulutust nende järgi üles ehitada ?
Lisaks ei ole foorum koht kus avalikult kirjutada ,et " käibemaksu teemadel võime arutleda"
Loe jäbi see mis on siia kirjutatud ja mõtle mis su eelmises kuulutuses neist asjadest puudu või üle oli .
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=55&t=8154
Su kuulutus on seal kus kõigi teiste omad kes reegleid lugeda ei viitsi ehk "prügikastis "
HM Racing Team
Kasutaja avatar
sirr
Rock Crawler
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 27, 2003 11:23 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu
Kontakt:

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas sirr »

Tõepoolest, mööngem, et esimesest kuulutusest oli puudu asukoht. Samas on see profiilis olemas. Aga ma tänan siiralt, et meil on nii kompromissitud ja kõvad mehed korda valvamas! See teeb Eesti paremaks!
Samas, ma olen tähele pannud, et need, kes internetis kõvatavad ja käituvad teistega nagu kõntsaga, on tavaelus normaalsed ja igati mõistvad toredad inimesed. Soovitan mõelda selle üle, et ei tasu siis ka interneti varjus endast sitta muljet jätta! Foorumi kasutajad ei ole teineteise vaenlased. Ja sõbralik suhtlemine on alati etem. Peace!
---------------------------------------------------------
2003 aasta automaat Y61 juppideks!
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas seroi »

Kui muudes teemades võib foorumis suvalist mäda ja täiesti teemasse mittepuutuvat jura ajada ilma suurema modede sekkumiseta, siis ostu-müügikuulutused on justkui mingi eriline korrapidamisvajaduse väljaelamise koht. Milleks sellist tsirkust vaja on? Jaa-jaa, ma tean, et tüüpvastus on see, et foorumi põhieesmärk pole kuulutuste vahendamine ja foorumi kasutamine on privileeg, mitte õigus :) Aga see pole põhjendus, vaid on demagoogiline häma.
Küll oleks mõistlik lõpetada off-roadi mittepuutuvate kuulutuste postitamise võimalus. Ja rahuneda veidi suures modereerimistuhinas, kus mõnikord moded isegi ei suuda sobivaid kuulutusi postitada või siis kustutavad tegelikult "reeglitele" vastavaid postitusi.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas Movistar »

Esialgu kustutatud kuulutuses oli puudu hind , mitte asukoht , aga see selleks.Mina isiklikult seda ei kustutanud aga see ei muuda asja. Üks seltskond nagunii.
Su kuulutuses oli 1 pilt ja alljärgnev tekst: lisainfo http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2137547
käibemaksu teemadel võib arutleda. Nagu ka hinna ja maksmisviisi üle.
(telefoni number) .

Reeglites on mustalt ja paksult kirjas ,et hind on kohustuslik. Miks see nii keeruline on ?
See on samamoodi kohustuslik ka kõikidele moderaatoritele .Seda enam tuleb jälgida,et kõik oleks ok.Absoluutselt kõikidele siin foorumis kehtivad samad reeglid.
Moderaatoritel on ka modereerimiseks omad reeglid ja kuulutused on üks osa sellest .
4x4 foorum on ja avalik ühine ruum kus on palju kasutajaid ning peab käituma nii nagu on foorumi haldaja seda vägagi tagasihoidlike reeglitega soovinud on.
Kas kõik on ikka halb mida pole ise välja mõelnud ?
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: M: Chevrolet K2500 -97 KALLUR! (4x4)

Postitus Postitas Landy »

seroi kirjutas:Kui muudes teemades võib foorumis suvalist mäda ja täiesti teemasse mittepuutuvat jura ajada ilma suurema modede sekkumiseta, siis ostu-müügikuulutused on justkui mingi eriline korrapidamisvajaduse väljaelamise koht. Milleks sellist tsirkust vaja on? Jaa-jaa, ma tean, et tüüpvastus on see, et foorumi põhieesmärk pole kuulutuste vahendamine ja foorumi kasutamine on privileeg, mitte õigus :) Aga see pole põhjendus, vaid on demagoogiline häma.
Küll oleks mõistlik lõpetada off-roadi mittepuutuvate kuulutuste postitamise võimalus. Ja rahuneda veidi suures modereerimistuhinas, kus mõnikord moded isegi ei suuda sobivaid kuulutusi postitada või siis kustutavad tegelikult "reeglitele" vastavaid postitusi.
Kes maksab, see tellib ka muusika. Kõik 4x4.ee seotud kulud maksab kinni Hr. kristjan Kotkas. Punkt.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas beginner »

Hea vastus :thumb:
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas seroi »

Re: Kuhu mu kuulutus kadus?
PostitusK Jaan 27, 2016 3:39 pm
M: Subaru Forester S-Turbo 2001

pole tegu maasturiga
Milline on maasturi definitsioon?
XC90, Rav4, XC70, X5, Cayenne, Touareg, automaatkastiga Amarok jms ka ei kvalifitseeru?

Edit: Erinevalt nimetatutest on vähemalt osadel Foresteridel minu andmetel aeglusti.
Kasutaja avatar
sirr
Rock Crawler
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 27, 2003 11:23 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu
Kontakt:

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas sirr »

kuskil oli kirjas et maastur 4x4 foorumi kontekstis algab vahekastist ja täisraamist.
---------------------------------------------------------
2003 aasta automaat Y61 juppideks!
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Kuulutustest, kustutamisest ja inimlikkusest

Postitus Postitas seroi »

sirr kirjutas:kuskil oli kirjas et maastur 4x4 foorumi kontekstis algab vahekastist ja täisraamist.
Täisraami vajalikkus tooks kohe suurema kustutamise kaasa. Cherod, Sorentod, Vitarad, Nivad, Fronterad ja paljud teised peaks kaduma. Ja ega nüüd mitmed TR3-d ka just üleliia täisraamiga uhkustada ei saa ;)
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”