Avatari-alustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Avatari-alustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas Praks1 »

Guuru kirjutas: Mul on heameel,et kaasfoorumlased on hakanud hinnaga seonduvat teemat märkama. Lisan Villu märkusele veel,et Asukoht on samuti kohustuslik kuna 4x4 foorumit kylastavad ka mitte 4x4 kasutajad.



Parimat soovides,
Guuru

_________________
Kontakt 54-(viis)(kaheksa)(viis)-437. :driving :burnout
Kui privas vastust ei saa siis järelikult on PS-i list täis. Kiirete kysimuste korral kirjuta guuru.guuru@mail.ee ,sest emaili loen tihedamalt, kui Ps-i
-
28.01.2014 kuni 23.01.2015 ja 25.01.2015- 15.02.2015 olen Välismaal.



Ilged kütuseröövlid. Üks võtab rohkem, kui teine,aga mis parata. Elu on selline!
Toyota Land Cruiser 150 Luxury 3.0 D4D 140 kW 2014( Hetkel)
Chevrolet Silverado 6.5 134 kW 96a( Hetkel)
Ford Bronco Ranger Special Custom Made 5.7 200kW, 1979
Mul on suht hea meel tõdeda, et enamus mehi on aru saanud, et avatari all olev 20 rida täiesti mõttetut infot mis mitte kedagi ei huvita on oluliselt hullem kui puudu olev hind või aadress.Seda enam on sellest ka korduvalt juttu olnud.
Veelgi hullem on kirjutada oma avatari kõik "nn" exautod millest osad juba landroveri ukselinkideks ümber sulatatud.
See on umbes sama kui "peaaegu " oleks saanud. Mnn oli kõva ja püksid olid maas, aga naist polnud.
Proto
53951597
aareke
Mudder
Postitusi: 91
Liitunud: L Jaan 03, 2015 7:10 pm
Asukoht: Tallinn 10619, Kiiu 74604
Kontakt:

Re: M: diffrilukk nivale

Postitus Postitas aareke »

Praks1 kirjutas:... hullem on kirjutada oma avatari kõik "nn" exautod millest osad juba landroveri ukselinkideks ümber sulatatud.
See on umbes sama kui "peaaegu " oleks saanud. Mnn oli kõva ja püksid olid maas, aga naist polnud.
... tilkadeni - IRW täiega :thumb: :))
Viimati muutis aareke, P Veebr 15, 2015 11:04 pm, muudetud 3 korda kokku.
50-13 996 Aare
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: diffrilukk nivale

Postitus Postitas Movistar »

Paneks kõik eksnaised ka avatar kirja.
Koos perioodiga ikka.
Viimasel on lubatud ainult alguskuupaev panna ja lõpu võib lahtiseks jättaning kolme punktiga asendada . :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: M: diffrilukk nivale

Postitus Postitas MetsaVikat »

Ei taha küll kedagi solvata, aga teema algataja huvides võiks moded teema puhtaks teha, näiteks eraldi teemas jätkata.

sorry ot pärast.

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: M: diffrilukk nivale

Postitus Postitas puhvel »

Movistar kirjutas:Paneks kõik eksnaised ka avatar kirja.
Koos perioodiga ikka.
Viimasel on lubatud ainult alguskuupaev panna ja lõpu võib lahtiseks jättaning kolme punktiga asendada . :D
Naeran kaasa kui lubatakse :lol:
XC 70
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas seroi »

On jäänud mullegi silma, et osad "allkirjad" on rõvedalt pikad ja/või suvalist jura täis, kuid modede tähelepanu ei köida, samas kui ostu-müügi kuulutustes kohati juba naeruväärse agarusega "puudu on asukoht/hind/telefoninumber" karjatatakse. Eriti veider on see veel ostukuulutuste juures. Supertotter tundub aga see kord, et ostu-müügi kuulutusi tohivad postitada vaid palgatöötajad või töötud, sest ettevõtlusega tegelevatel isikutel on see keelatud :) :)
*Alates 11.04.2011 on juriidlistel isikutel või ettevõtlusega tegutseval isikul KEELATUD kuulutuste avaldamine!
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas Guuru »

Mind huvitab see,et millega Praksile ette jäin????? Kas oled näinud,et mul on midagist eks masinatest kirjutatud v?? Või milles point on?
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas Guuru »

@Praksile! Soovitan antud isiku profiili kylastada ja ytle, mis valesti on http://forum.4x4.ee/memberlist.php?mode ... ile&u=9652

Kas sa tõesti näed,et minu profiilil on selline "SHIT" v???
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 505
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas hans »

Guuru kirjutas:
Kas sa tõesti näed,et minu profiilil on selline "SHIT" v???
Mulle näib ka et on selline
Kasutaja avatar
Koorejaam
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 102
Liitunud: N Okt 04, 2007 9:22 pm
Asukoht: Piimapunkt

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas Koorejaam »

Ma ei saa aru miks ma peaks näiteks oma numbrit kirjutama nii:
viis 5 viis 5 viis 5 kaks 7
aga noh, ma ei kirjuta nii, sest mu meelest on normaalne nii:
+3 72 55 55 55 27
ROTT
+3 72 55 55 55 27
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas heints »

Guuru kirjutas:@Praksile! Soovitan antud isiku profiili kylastada ja ytle, mis valesti on http://forum.4x4.ee/memberlist.php?mode ... ile&u=9652

Kas sa tõesti näed,et minu profiilil on selline "SHIT" v???
Sa oled ju pool paska maha kustutanud? Vaata esimest posti meeldetuletuseks. Kui nüüd kõik mehed paneks kirja millal nad välismaal on, mida hommikuks sõid, millal ps ja millal maili loevad ja lisaks veel kõik olemasolevad ja müüdud kolud ,ei kannataks ju enam ültse lugeda?
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
poiss
Rock Crawler
Postitusi: 570
Liitunud: P Okt 23, 2011 12:13 pm
Asukoht: harjumaal kemba küla soos

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas poiss »

Tere.
Aga miks üldse peavad kaasfoorumlased tegema märkuseid, kus puudub hind, number ja asukoht? Kui see asi teda konkreetselt ei huvita. Kui kuulutus pole konkreetne läheb prügikasti ja jokk. Tahad müüa-osta-vahetada sisestad korrektse kuulutuse. Kui sellega ka ei suudeta hakkama saada, huuli üldse alustada seda.
Kontakt võiks ka numbritega ikka olla, kui ei taheta avalikustada saab osta kõnekaardi ja suunata oma salapärasele telefoninumbrile.
Politseiriigis politsei-abipolitsei
Foorumis moderaatorid-abimoderaatorid
Vahetaks 4x4- saani, paadi ja helikopteri vastu, saaks igapäev tööle, poodi ja koju.
Gl
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas MetsaVikat »

Osadel tõesti seda signatuuri palju, osades välismaa foorumis see eriti levinud. See selleks.

Teeks ettepaneku, et signatuuri piirata tähemärkide arvuga. Näiteks, kontakti maht ja oma kodu/veebi leht ära mahub, siis kõik kasutavad vastavalt oma valikule seda mahtu, kas kirjutab mitu emast omanud või mitmes auto on käsil...
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas tarmo »

seroi kirjutas:On jäänud mullegi silma, et osad "allkirjad" on rõvedalt pikad ja/või suvalist jura täis, kuid modede tähelepanu ei köida, samas kui ostu-müügi kuulutustes kohati juba naeruväärse agarusega "puudu on asukoht/hind/telefoninumber" karjatatakse. Eriti veider on see veel ostukuulutuste juures. Supertotter tundub aga see kord, et ostu-müügi kuulutusi tohivad postitada vaid palgatöötajad või töötud, sest ettevõtlusega tegelevatel isikutel on see keelatud :) :)
*Alates 11.04.2011 on juriidlistel isikutel või ettevõtlusega tegutseval isikul KEELATUD kuulutuste avaldamine!
Pikad signatuurid tõesti tähelepanu ei köida, kuna pole mitte kuidagi reglementeeritud. Siiani pole nagu vajadust olnud - mõne asja puhul võiks äkki tervest mõistusest lähtuda?

Kui asukoha, hinna ja telefoni puudumisele viitamine on naeruväärne agarus, siis võiks üleüldse äkki modereerimise ära lõpetada? Minu meelest vägagi teretulnud, et kaasfoorumlased (kes otseselt moderaatorid ei ole) samuti neid reegleid meelde tuletavad.
Eks neid kuulutusi lendab ilma igasuguse hoiatuseta prügikasti ka palju, aga samas on meil moderaatoritel säilinud mingi napakas optimism, et äkki uuemale kasutajal (kellel alles paar postitust) jõuab lõpuks kohale, mida ta valesti tegi. Tundub, et vähemalt pooltel juhtudel jõuab ka. Staažikamate puhul tavaliselt lendab kuulutus prügisse pikema jututa. Vahel vastupidi ka, suht subjektiivne teema.

See "ettevõtlusega tegeleval isikul" on seal tõesti kaheti mõistetav. Mõttest ilmselt saavad kõik aru. Vaatame üle ja korrigeerime.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Avatarialustest ja eksnaistest (M: diffrilukk nivale)

Postitus Postitas TiitR »

tarmo kirjutas:
*Alates 11.04.2011 on juriidlistel isikutel või ettevõtlusega tegutseval isikul KEELATUD kuulutuste avaldamine!

See "ettevõtlusega tegeleval isikul" on seal tõesti kaheti mõistetav. Mõttest ilmselt saavad kõik aru. Vaatame üle ja korrigeerime.
Hakkasin alles nüüd sellele mõtlema...ilmselt tuleb jah sõnastust natuke muuta, muidu on paljudel, k.a. minul, siin igasugune kuulutamine keelatud :D
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”