Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
nymmik
Rock Crawler
Postitusi: 809
Liitunud: N Veebr 23, 2006 12:57 pm
Asukoht: Hüüru Tel.56357444
Kontakt:

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas nymmik »

Mis selles halba on kui ostad auto ja kohe edasi müüd?
Ma olen oma teadliku elu nii teinud autode ja telefonidega, mõnega sõidad kauem mõnelt olen võtnud rehvid või veljed ja muu kohe edasi. See ei tohiks kellegi asi olla miks ma müün või kui kiiresti.
Osad jutulinnud vahetavad naisi igaõhtu.
SR-s kutsutakse tilganäppijateks kes küsivad küsimusi ja urgitsevad aga ostjamehi ja auto vaatajaid ei ole, rääkimata et helistaks müüa telefonile.
Foorumiseinale on hea tatti pritsida, vahepeal on vaja ainult ekraani kuivatada 8)


Edit:
Ja lisan juurde et kui autol ongi mingi viga siis ostjana ole mees ja kontrolli üle ja kui ostad, järelikult oled kaubaga rahul, keegi ei sunni. Rahulikult võid esindusse ka uusi ostma minna.
Ma olen ostnud vigadega masinaid nii suuremate kui väiksematega ja just edasimüügi mõttega, Joodad immoblokis juhtme tagasi ja korras.
Grandpa's Garage https://www.facebook.com/GrandpasGarage
Ajan elule 1997 aasta Suzuki Vitarat
Mazda RX8 2003
ZAZ965
Olnud traktorid Jeep WK 2007 3.0CRD / ZJ-5,2V8 / WJ-2,8CRD / NissanKingCab-3.0V6
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas kala »

heints kirjutas:Ära sa Uputajaga kohtuda küll taha. Ma ükskord metsas nägin, jooksis põlevate silmadega ringi unimogi poolass õlal ja otsis saaki. Vööle oli riputatud foorumipedede skalbid. Hea et kähku fooliummütsi pahe jõudsin tõmmata ja ennast tänu selllele nähtamatuks tegin.Napilt pääsesin. Ära kutsu kurja välja.
Uputajal pidi üks hea külg ka olema, peale viimast võistlust piloot kiitis Uputajat facebookis, et suuga pidi head tööd tegema sõiduajal ja polegi nii kuri kui välja paistab.
Aga jah, vaene Seroi kui sa peaksid metsas ilma fooliummütsita käima.
56157755
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas rmann »

Oh kah, mitu lehte hääd uumorit siin ikka !

Krt , kahju et maha müüdi see massin. oleks veel saand paar lehte nalja !

Aga edu kõigile !
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
Kasutaja avatar
quest
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: E Apr 17, 2006 9:14 pm
Kontakt:

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas quest »

erik kirjutas:
uputaja kirjutas:Egas ma pole ühtegi normaalset Andrest näinud kah :mrgreen:

Mina ühte tean, aga teda kutsutakse teise nimega.

:))
PiltHotSteelTeam
Tel. 53979329
TR3
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas seroi »

Assa raks, sama auto teemaga saab jälle uuele ringile minna :) :)
http://www.auto24.ee/used/1936362
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas seroi »

Nüüd pärast mitmeid omanikuvahetusi tuli ise auto lõpuks ikkagi minu juurde :) Sellega lõppeb ilmselt selle masina iga paari nädala tagant uuesti müüki ilmumine.
Pilt
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas kummist »

Huvitav oleks ka kuulda, et kas autol on mõni tõsine häda ka küljes. Noh pean silmas midagi sellist, et enamus inimestel liigub mõte remondilt kohe müügile...

PS. Loodetavasti ei põhjusta mu postitus rahutusi ja klannide vahelist vaenu :rpg
komaxiv
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: R Nov 27, 2015 10:29 pm
Asukoht: märjamaa

Re: Chero paugutaminse jutt 1k ümber :)

Postitus Postitas komaxiv »

Selle masina loo juurde: Vahepeal oli see minu käes, tõin selle kohtla-järvest. Esimese asjana sai kiirkorras keevitatud tagasild kere külge tagasi. (sorry sita pärast, oli hiljem plaan korralikult teha koos pukside vahetusega :D ) Vigadest: ega muidu midagi hullu minu jaoks- sillad undasid... vähemalt esimene. Miks mina ära müüsin- ei viitsinud mina seda parandada, vahekast oli vale ning põhiasi- sain korras sildadega isendi 242 vahekastiga 1-1ele vahetades(loe: müüsin tonniga maha ja ostsin tonniga uue), ja palju korralikuma kerega. Siina nad mõlemad ka pildil:
Pilt

Kui uus omanik tahab, siis mul on need lisatuled täitsa alles ja mittekasutuses, saab mõne vahetuse või mõistliku raha eest omale :)

Ja sillad plaanisin ma ka ära vahetada, ostsin mõlemad isegi ära 3.73 ülekandega. Siiani kuuris :) Sildadele läksin kusjuures järgi sama päev kui jeep sai müüdüd ja uus ostetud.

Ja pildilt näed ka seda, kust su mudarehvid pärinevad :)
Katused ja fassaadid: www.orku.ee
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”