Nutitelefon

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas ahto42 »

Parim offline kaardid on vast nokial, siis peaksid windowsiga leppima. Vennal mul mingi vahepealne mudel ja aku u 6-7 päeva
Minul on nt oluline glance screen, st kell ja märguanded kuvatakse ekraanile, kui see puhkeasendis.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas toi »

Lõhnab sellejärgi et tuleb ka hakata ostma elu esimest nutitelefoni. Kahjuks ei tea ma nendest mitte midagi.Ei teadnud et neil on erinevad platvormid ja ei tea isegi mis see tähendab. Silma on jäänud iphone 4s. Hind 270 eurot. Mida arvate võrreldes siin teemas välja toodud Soniga.
Telefoni juures hindan aku vastupidavust ja seda et ekraan ei oleks ülitundlik(pean silmas et ei ole just klaverimängija näpud)
Nissan Patrol Y60 2,8 td
Nissan Patrol 160 3,3 td
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas RistoRR »

Ise kunagi iifooni "näppinud" ja ei meeldinud. Aga minu poolt teema ammendatud, endale tellisin lg g2-e ja naisele huiveii p7-me
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas linnuke »

Minul küll muu mudel aga millegipärast paistab Svenssonis olema iphone nr.1,sõltumata mudelist.
Minu tähelepanek.
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas RistoRR »

Ega meie maalgi palju iifooni liikvel, aga minu arust on konkureerivate nutikatega sammu pidav iifoon umbes 4x kallim.

PS: Ronny25, loodan, et su sõnad G2-e kohta peavad vett :D :wink:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
nymmik
Rock Crawler
Postitusi: 809
Liitunud: N Veebr 23, 2006 12:57 pm
Asukoht: Hüüru Tel.56357444
Kontakt:

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas nymmik »

RistoRR kirjutas:LG G2-l puudub mälukaardi võimalus?
Ainult sisemälu16 või 32
16 jääb väheks kuna päris palju on OSi all juba.
Grandpa's Garage https://www.facebook.com/GrandpasGarage
Ajan elule 1997 aasta Suzuki Vitarat
Mazda RX8 2003
ZAZ965
Olnud traktorid Jeep WK 2007 3.0CRD / ZJ-5,2V8 / WJ-2,8CRD / NissanKingCab-3.0V6
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas RistoRR »

16GB sai siis, ca 10 peaks olema kasutatavat. Oluliselt võrreldes hetkeseisuga ei kaota...õnneks. Eks tuleb leppida tihedamate tühjendustega. Üldjoontes vähemalt andmete järgi asi hea, eks näis...
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas Maaks »

Ma olin kah sunitud hiljuti oma C5-st loobuma ja asemele valisin Lumia 735-e. Senimaani väga rahul asjaga. Eriti meeldib see "aku säästmise režiim" - kui see koheselt sisse lülitada, siis kestab nädala :D
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas urmas »

See va kõneminut läheb kuradima kalliks, kui vale asja ostad. Ikkagi tahad normaalset ja ostad järgmise. Õnnestus 5tk neid aastaga ära proovida. Lootsin 100€ -ga head saada :(
Nüüd kasutusel 4,5"-d Moto G (200€) ja Samsung S5mini (300€). Viimane on tolmu ja pritsmekindel. Määravaks sai Quad-core protsessor, Android 4.4 ja min 1280 x 720 ekraan. Ma ostaks Moto G (first gen) Pildistajana üsna keskpärane. Samsung teeb paremad.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas beginner »

mart77 kirjutas:Kaua Lg G2-l ja Sony z1 akud tavakasutuse juures vastu peavad?
Minul on Sony Z1 Compact. Ja tavakasutus tähendab inimeste jaoks väga erinevaid asju ;)
Olen "tavakasutuses" 5-6 päeva akuaega saanud sellega - eks alguses sai rohkem proovitud seda akut säästa, et max aega välja venitada ja muidu ka räägin vähe ning netikasutamiseks on üldiselt arvuteid ümberringi jalaga segada. 4G või WiFi on siiski pidevalt sisse lülitatud ja stamina-režiimi ei kasuta.
1% akuga on täitsa võimalik helistada normaalseid kõnesid, otseselt testinud pole, kui palju. Näiteks kui hommikul 20% akut järel on, siis tean, et jõuan sellega ka peale tööd koju laadima :-P
Olen ka "tavakasutajana" päev otsa safaril metsas telefoniga navigeerinud ja videosid/pilte teinud - õhtuks päris tühi ei ole, aga mõistlik oleks laadima panna.
Tavaliselt laen ikka 3 päeva tagant :roll:
Selle telefoni valisin väiksuse ja võimsate näitajate(ostuhetkel) ja veekindluse pärast, konkurente tol hetkel ei olnud. Suurematest oli valikus Nexus 5 ja HTC One peale mõtlesin ka. Olin natuke kahtlev Sony kasutajaliidese osas, aga mitte midagi halba ei ütle. Ebavajalikku tarkvara kah väga palju ei ole ja/või sai nende ettekargavad teavitused kinni keerata.
Telefoni valimisel on minu meelest tähtis, et oleks vähemalt 2GB vahemälu ehk RAM'i.
Hetkel ilmselt Z3 Compact läheks uuesti loosi, kuigi pigem oleks mõistlik Z4C ära oodata.
arnold4
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: E Okt 05, 2009 1:15 am
Asukoht: Võru-Viljandi

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas arnold4 »

Kasutan Evolveo Strongphone q4. Plussiks lisaks hinnale ja vee ning põrutuskindlusele normaalne jõudlus ning lisana ostetav topeltmahtuvusega aku. Tšehhid müüvad oma internetikaubamajas. 3 päevaga toimetati kaup minuni
T
Kasutaja avatar
kummrain
Mudder
Postitusi: 52
Liitunud: T Dets 09, 2014 10:25 am
Asukoht: laane-virumaa

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas kummrain »

unusta need lg ja sonyd. osta samsung s5 mini. 4,8 ekraan ja vee ja tolmukindel pealegi.
Patrol GR 2,8 td y60
Kasutaja avatar
vai
True Off Roader!
Postitusi: 1390
Liitunud: R Apr 16, 2004 11:57 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nutitelefon

Postitus Postitas vai »

Hakkame nyyd kõik samamoodi testima maasturitega oma moblasi vee ja muu destructioniga nagu siin videos :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=Cf0Hm6d4t04
Be Young,Have Fun,Drink Offroad.

5132620
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”