ajee nalja ka VOL8

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas igiliikur »

Õpetaja küsib klassilt: “Kas keegi oskab nimetada asju, mida ei oska ette kujutada?”
Juku: “Mina tean, mina tean!”
Õpetaja: “Noh, ütle siis.”
Juku: “Tupp on märg, aga kunagi ei roosteta.”
Õpetaja: “Nii ei tohi rääkida, aga kas keegi teab veel.”
… Juku: “Mina tea, mina tean… Riist on püsti, aga jalgu all pole!”
Õpetaja: “Juku, klassist välja! No, kas keegi pakub veel?” Juku: “Maakera!”
Õpetaja: “Maakera? Mis siis selle maakeraga on?”
Juku: “Vaadake, maakera on ümmargune, aga keppi tehakse iga nurga peal!”
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Guuru »

Venemaa stiilis naljad :) Soovitan vaadata! https://www.facebook.com/video.php?v=925811834110215
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
linnuke
Fitting 44"
Postitusi: 416
Liitunud: P Veebr 05, 2012 8:36 pm

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas linnuke »

Omal ajal olid ka rehvid defka,kui olex neid valvanud :D
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Kilpkonn »

- Ütlesite, et see äri on kullaauk?
- Jah. Ma matsin sinna kogu oma raha.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas MetsaVikat »

Põllumees Rõivasele ära tõsta diisli maksu, kardulas jääb maha panemata.
Rõivas vastu: Osta väiksem traktor, mul on aia traktor ja ei võta üldse palju kütet.
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Landy »

"ARK is võiks doonorikaart olla A kategooria lubade loomulik osa." See oleks ehk naljaks, kui poleks kurb.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Maaks »

Landy kirjutas:"ARK is võiks doonorikaart olla A kategooria lubade loomulik osa." See oleks ehk naljaks, kui poleks kurb.
Ma ise kah mootorrattur aga võin kinnitada, et idikate protsent jaguneb suht ühtlaselt kõikide sõidukiliikide vahel (OK, tegelikult on bemmides nende osakaal siiski natuke suurem kui teistes sõidukites).
Ja mis elundidoonurlusse puutub, siis kahtlustan, et tõsise motoõnnetuse "üle elanud" elundid ei ole teab-mis heas korras enam :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Landy »

II MS veteranid keeravd vist haudades ümber - Venelaste "mad max truck" on pandud langenute auks kolonni. :shock:
Pilt

http://www.mirror.co.uk/news/weird-news ... ry-2905536
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 540
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Kjen »

Landy kirjutas:II MS veteranid keeravd vist haudades ümber - Venelaste "md max truck" on pandud langenuute auks kolonni. :shock:
Landykene, II MS surma saanud venelaste jaoks olid ameeriklased ja nende tehnika liitlased. Studebaker, Dodge ja Ford olid kõik punaarmees täitsa olemas. Tõsi küll, mõnedes memuaarides on küll kirjas, et tavalise vanka jaoks olid need nõukogude oma toodang. No mistarvis see natuke soomusrongi näoga veoauto ühe külma sõjani mitte välja vedanud veterani hingekese välja peaks vihastama?
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Landy »

"Pahade Austraalia ja USA kapitalistide" poolt 1980-ndatel vändtud "Mad max"-i filmi seostamine Lend Lease sõidukitega on muidugi päris hea kujutlusvõime vili.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Huvitav mida nad seal tünnis veavad? Või plaanivad vedada? Viina, Õlut? !
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
Jeepu
Fitting 38"
Postitusi: 323
Liitunud: E Jaan 23, 2006 12:21 pm
Asukoht: Metsanurme küla

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Jeepu »

Landy kirjutas:"ARK is võiks doonorikaart olla A kategooria lubade loomulik osa." See oleks ehk naljaks, kui poleks kurb.
Aga mõnel veab ka: https://youtu.be/6WbdH1A1ZBM?t=6m56s
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas kummist »

Maaks kirjutas:
Landy kirjutas:"ARK is võiks doonorikaart olla A kategooria lubade loomulik osa." See oleks ehk naljaks, kui poleks kurb.
Ma ise kah mootorrattur aga võin kinnitada, et idikate protsent jaguneb suht ühtlaselt kõikide sõidukiliikide vahel (OK, tegelikult on bemmides nende osakaal siiski natuke suurem kui teistes sõidukites).
Ja mis elundidoonurlusse puutub, siis kahtlustan, et tõsise motoõnnetuse "üle elanud" elundid ei ole teab-mis heas korras enam :D

Üldjoontes olen nõus, kuid olen täheldanud, et näiteks siin foorumis ka kõige ülbemad tegelased hoiavad moka siiski maas kui räägitakse mngist häbiväärsest juhtumist, kuid näiteks tsiklistide foorumis kiputakse liikluseeskirjade rikkumist kas kiitma või "pehmendama".

Ekse nende kilovattidega kipub olema nii nagu võimugagi. Võim rikub inimese... absoluutne võim rikub inimese absoluutselt!
Kui ikka IQ on madal, siis ei osata kW-si talitseda ja lastakse need kontrollimatult valla seal kus emotsioon seda sunnib.

*Iga bemmijuht ei ole idioot, aga igal idioodil peab olema bemm, eks see laieneb kõigile võimalikele riistapikendustele. Kui naised sulle tormi ei jookse, siis hakatakse avalikkuses ülbitsema ja eelkõige endale tõestama, et tegelikult olen ikka eriti kõva vend. Kõige iroonilisem ongi asja juures see, et tutvusringkonnas kõige pikema sugutunnusega mehed on naiste hulgas populaarsed ja liikluses rahulikud ja seega termin "riistapikendus" polegi nii vale. Loodetavasti sai postitus ka pisut naljakas möla ja seega siia sobiv.
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas Kilpkonn »

Apteegis üks memm küsib mingit kaaliumi. No ei tule õiget sõna välja ja puterdab ja puterdab.
Lõpuks apteeker tuleb appi:
- Kas kloriidkaaliumi või tsüaniidkaaliumi?
- Aga mis neil vahet on, küsib memm..
- Nende vahe on 7 senti, vastab apteeker..
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: ajee nalja ka VOL8

Postitus Postitas TiitR »

Mees läheb arsti juurde ja kurdab, et naine ei ole temaga enam rahul – kogu aeg nuriseb, et mees on vähe kodus ja pidevalt väsinud.
“No see võibki olla väsimusest,” arvab naisarst. “Rääkige palun lähemalt, milline on teie tööpäev, kui pingeline see on jne.”
“Hakkan hommikul kell 8 tööle sõitma,” räägib mees. “Naabrinaine seisab tee ääres - võtan ta peale. Viin ta tööle ära, tema küsib: “Kas maksan sõidu eest ka või kuidas…?” No kuidas ma hakkan naabrinaiselt raha võtma?! Jääbki üle see “või kuidas…” Jõuan siis tööle, aga muidugi olen juba kõvasti hiljaks jäänud…. Sekretäripreili küsib kella vaadates: “Kas pean ülemustele teatama, mis kell te tööle jõuate,
või kuidas…?” Ma ei taha kuidagi, et ta bossile teataks, niisiis valin selle “või kuidas…” Lõuna paiku tuiskab kabinetti ametiühingu esinaine ja teatab: “Kas peaks teie tööjõudlust arutama üldkoosolekul või kuidas…?” Ka seekord valin selle “või kuidas…” variandi…” ohkab mees.
“Kas ma pean nüüd sellest kõigest teie naisele rääkima või kuidas…?” küsib arst mehe jutu peale.
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”