Must pesu Vol. X

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

TanelV
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 121
Liitunud: L Mär 31, 2012 12:27 pm

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas TanelV »

Movistar kirjutas:Mode kes arvas,et tegemist võiks olla kümnenda pesupesemispäevaga ja võttis omale julguse teha minu kasutajanime alt uus pasakallamisteema,peaks ennast ise karistama kuidagi.
Niisiis : TR2-st saadi jagu,Vaba on ka vaikselt hääbumas , eks nüüd võeti siis TR3 ette.TR1 kohta ei oska kahjuks sõna võtta aga vaadates varasemaid ja viimaste aegade reganuid,siis saab vast igaüks ise aru ,et kõik vist ei ole päris see.
Eesti Offroad ei võida igaljuhul sellest ega muudest võistlejate ridu vähendavatest otsusest midagi.See on kindel ja seda te kõik ka vaikselt näete.Ei vingunud ma tühja koha pealt,et võistlusjuhendid ja EAL reeglid on järgimiseks ja ,et osavõtutasu on kallis.Tänu sellele tegi alaliit korraldajatele(täpsemalt siis iseendale) korraldamise juhendi ja ka osavõtutasu on varasemal maksmisel jupikene odavam.Järeldan,et sellest kõigest oli siiski miskit kasu ka .
On palju neid kes mõtlevad nagu SMS korraldusmeeskond,et on ikka m*nnid oma laulupeoga ja paras,et neile ära tehti.Kuid ei maksa unustada,et uskumatult palju on ka poolehoidjaid,kes küll(nagu me tagantjärgi isegi) ei pea õigeks sellist laulupeo stiilis käitumist aga veel vähem peavad õigeks sellist võistlejate grupeerimist ja isikuomaduste järgi selekteerimist .Järgnevatele võistlustele reganute hulk jääb tänu sellele aga veelgi väiksemaks.Elimineerid 1 võistleja,tulemata jääb aga 3.
Pea enne iga võistlust,kus osavõtjaid TR3-s tundub olevat vähe,olen võistlejaid läbi helistanud ja üritanud rajale rääkida ja paluda.Enam ausalt ei viitsi.
See kõik kajastub lõppkokkuvõttes veelgi väiksemates korraldajate sissetulekutes ja ohus,et osad võistlused hakkavad pealemaksmise hirmus üldse ära jääma.
Raja äärde ei minda vaatama küpsiseid söövat Ländit,oma liimitud uksega ja võibolla 3x aastas käima mineva LändRoveriga,vaid ikka neid tõsiseid kolle ja kurguni mudas siplevaid sportlasi.Seega jääb vähemaks ka pealtvaatajate hulk.
See praegune unistus headest nostalgiaaegadest on möödanik.Seda siis sportklassides. Offroadharrastusest on saanud offroadsport.
Selleks niisama funnimiseks on loodud turist,kus saab grillida,küpsiseid läbi akende vahetada ja liimitud klaasiga ustest ja Ländroveri velgedega kärudest pajatada.See kõik aga saavutussportlasi ei huvita või kui huvitab,siis pärast võistlusi.
Tegin aasta alguses omale kalendri,et millistel võistlustel osaleda ja millistel mitte ning kuna SMS ja Virgas on kõigest 5 päevase vahega,tegin viimase hetke otsuse,et lähen ikka omade võistlusele ja toetan Eesti värki ja sõidan ikkagi Eesti sarja tervenisti.
Üllatuslikult muudeti aga plaane vastu tahtmist.
Vaevalt,nagu Kalagi mainis on põhjus ainult meie liigses lärmamises.Miskit muud on seal peidus ja see kääribki.
Suuresti tänu sellele kadus üldse huvi osaleda kohalikel ja põhiaur läheb vähemalt see aasta Lätti.Võimalik,et see nii ka jääb,kuid oleneb ka sellest kas sõjakirves vajub mutta või mitte.Eks seda vaatab jooksvalt edaspidi.
ASMV on aga FIA Nez Cup sõit ja seal peab osalema ja krt,sellelt rajalt ei luba südametunnistus ka puududa.
Lisaks on vaja aidata omadel lõunanaabritele kohta kätte näidata.Kaua nad ikka võidutsevad võõras hoovis :D

PS: Vaevalt,et minu kirjutised enamusi huvitavad,aga ega need ei peagi seda lugema ja veel vähem kommenteerima hakkama.
Lisaks on ootamatult tekkinud kalendrisse auk ja seda on vaja täitma hakata.Võimalik,et sellest saab tulema viimaste aegade suurim safari.Rong on liikvele lastud.

Huvitav lugemine , väga imelik käitumine korraldajate poolt ma ütleks :roll: ja mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:
vastaja
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Mär 21, 2012 9:15 pm

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas vastaja »

TanelV kirjutas:

Huvitav lugemine , väga imelik käitumine korraldajate poolt ma ütleks :roll: ja mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:

Sind kallis inimene on juba ammu eksiteele viidud kui lootsid siit 4x4 foorumist saada julgustust auto ehitamiseks :lol: 2007 kui mina hakkasin foorumit lugema, leidus hoopis rohkem häid inimesi nagu Landy kirjeldas kuid tänasel päeval on jäänud silma 2 õelusekotti - Movistar ja Uputaja. Inimesed jagavad oma tegemisi ja küsivad how - know kuid vastu tuleb ainult julm õelutsemine. Loomulikult tuleb koht kätte näidata igasugu V8 häälte tahtjatele aga kuskil on siiski piir. Vaadates viimaste aastate tegemisi siin foorumis tundub et 4x4 foorum vajaks uut verd ja uusi liikmeid kuid sellise suhtumisega jääb see unistuseks. Ometi jätkus kellegil julgust avalikult tuua välja mõned nimed ilma kelleta oleks õhk puhtam ja päike kollasem ja foorum sõbralikum. Ilma muutusteta võib juhtuda et foorumi ootab ees samasugune üksindus nagu allolevat bussipeatust. :D
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

TanelV kirjutas:mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:
Kõik sellised teemad + pidev hala, et rajad on ulmeliselt rasked + hala kui kallis see kõik on jne. on ju ometi suurepäraseks reklaamiks potensiaalsetele tulevastele võistlejatele :thumb:

Ei ole see asi miskit nii hull - vähemalt sai selgeks, et Landy ei võistle, sest küpsist ei pakuta :D
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Movistar »

vastaja kirjutas:
Sind kallis inimene on juba ammu eksiteele viidud kui lootsid siit 4x4 foorumist saada julgustust auto ehitamiseks :lol: 2007 kui mina hakkasin foorumit lugema, leidus hoopis rohkem häid inimesi nagu Landy kirjeldas kuid tänasel päeval on jäänud silma 2 õelusekotti - Movistar ja Uputaja. Inimesed jagavad oma tegemisi ja küsivad how - know kuid vastu tuleb ainult julm õelutsemine. Loomulikult tuleb koht kätte näidata igasugu V8 häälte tahtjatele aga kuskil on siiski piir. Vaadates viimaste aastate tegemisi siin foorumis tundub et 4x4 foorum vajaks uut verd ja uusi liikmeid kuid sellise suhtumisega jääb see unistuseks. Ometi jätkus kellegil julgust avalikult tuua välja mõned nimed ilma kelleta oleks õhk puhtam ja päike kollasem ja foorum sõbralikum. Ilma muutusteta võib juhtuda et foorumi ootab ees samasugune üksindus nagu allolevat bussipeatust. :D
Kes iganes on minu käest tahtnud autoehituse või mõne muu tehnilise sõlme kohta infot saada on seda ka saanud. Alati olen valmis tõelisi autosid rajale aitama ja oskuste korral know how -ga abiks olnud. Igasugused häältespetsialiste jmt kodanikke aga peabki tögama.Sealt peale väikese huumori midagi mõistlikku nagunii ei tule.
Ja sina regasid ennast selleks,et teha 1 postitus ja rääkida mingist õelutsemisest ja üritad samuti inimesi kuhugi lahterdada ???
Oleksid võinud järgmised 5 aastat bussipeatuses rahus foorumit edasi lugeda. :floff
HM Racing Team
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas hulkur »

Movistar kirjutas:Mode kes arvas,et tegemist võiks olla kümnenda pesupesemispäevaga ja võttis omale julguse teha minu kasutajanime alt uus pasakallamisteema,peaks ennast ise karistama kuidagi.

Mina tegin. Sest taaskord tõmbasid sa oma sae käima vales kohas. Karistada ennast ei kavatse. Rohkem sellesse tatipritsimisse sekkuda samuti ei kavatse.

Andres
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Praks1 »

Jah foorum on kõvasti tasemelt langenud,võrreldes mingi ajaga tagasi,
Viimane norm teema mis vääris lugemist oli hõbekoll 2.
Minujaoks on siin 5-10 inimest kelle juttu võib ka tõena võtta,või on seal jutus mingi loogika,aga need inimesed on suht tagasi tõmbunud jne.Kui endal vaja siis helistan neile lihtsalt:
Ega isegi vastan mõnele üksikule teemale,mille kohta tean,või ajab lihtsalt naerma :D
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Landy »

Paraks, tegelikult on ju "Ehitame autot e eputa tehtuga", "Modifikatsioonid edasijõudnutele" aga ka "Minu Neljaveoline" üsna mitugi asjaliku teemat, mis kattuvad foorumi sloganiga "... sest tõelised autod ehitatakse ise ..."
Noorus on nagu alati hukas ;-)
Õnneks on sinu ja tiste "vande kalade" rüümuks ka üsna mitu noort inimest suutnud oma kätega palju asjalikku valmis teha. ( selle asmel, et teiste eeskujul lollide ja sisutühajde teemade loomisega aega viita.) Hea meel on neid taastatud või nullist ehitatud projekte jälgida.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas walkman »

Aga äkki teeks midagi asjalikku selle asemel, et siin foorumis tühja paugutada? Arvan, et olen sünniaastalt üks nooremaid (86 väljalase)aktiivselt võistlevaid sõitjaid ja tundub, et pidevalt on mõnel soliidsemas eas taadil tarvis kellegile ära panna, midagi demonstreerida ja vales liivakastis sonkida. Täna on Laupäev- võta laps(ed) naine kaasa ja mine kasvõi loomaaeda ja homme mine heade soovidega ema juurde emadepäeva puhul, mitte ära ülbitse ja õelutse foorumis. See, et keegi on hullult kõva mees hobikorras mutrite keeramises või armastatud foorumis tati pritsimises, ei maksa paraku reaalses elus mitte midagi, härrased! Räägite, et offroadharrastusest on saanud offroadsport? Sportlased nii ei käitu.
Viimati muutis walkman, L Mai 12, 2012 9:52 am, muudetud 1 kord kokku.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas RAMBO »

vastaja kirjutas:
TanelV kirjutas:

Huvitav lugemine , väga imelik käitumine korraldajate poolt ma ütleks :roll: ja mind kui uut ja rohelist offroad alal siis sellised lood kus niimoodi avalikult peedistatakse kedagi, küll väga hästi ei mõju mõttele et võiks ehitada pühapäeva auto millega saaks ka võistlemas vahest käia . Aga mis siin minust olen loll ja algaja alles aga paha maik ikkagi asjal juures ju . :roll:

Sind kallis inimene on juba ammu eksiteele viidud kui lootsid siit 4x4 foorumist saada julgustust auto ehitamiseks :lol: 2007 kui mina hakkasin foorumit lugema, leidus hoopis rohkem häid inimesi nagu Landy kirjeldas kuid tänasel päeval on jäänud silma 2 õelusekotti - Movistar ja Uputaja. Inimesed jagavad oma tegemisi ja küsivad how - know kuid vastu tuleb ainult julm õelutsemine. Loomulikult tuleb koht kätte näidata igasugu V8 häälte tahtjatele aga kuskil on siiski piir. Vaadates viimaste aastate tegemisi siin foorumis tundub et 4x4 foorum vajaks uut verd ja uusi liikmeid kuid sellise suhtumisega jääb see unistuseks. Ometi jätkus kellegil julgust avalikult tuua välja mõned nimed ilma kelleta oleks õhk puhtam ja päike kollasem ja foorum sõbralikum. Ilma muutusteta võib juhtuda et foorumi ootab ees samasugune üksindus nagu allolevat bussipeatust. :D

Olgu ära öeldud,et ise asjaosalistega mingit kana kitkuda ei ole. Tublid sportlased olete ja head autoehitajad aga siin foorumis ei ole ka vaja tatti pritsima hakata,kui midagi kuskil halvasti on.Tegelikult aga on tõesti seda igas teemas sõnavõtmist liiga palju. Isegi häirivalt palju.
Sain öeldud,mis südamel kripeldas. :wink:
Movistaar, rajaääres olen ma sinu poolt ja olge ikka mõnusad edasi :beer:

Piis.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas walkman »

Tegelt läheks vaataks hoopis Alansilt läbi, mis seal toimub ka.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Movistar »

Movistar kirjutas:Kuna meie offroadvabariigis on puhuma hakanud uued tuuled,kus EAL 4x4AK tasemel otsuseid tehakse hetkeemotsioonide ja isikliku sümpaatia põhjal siis annan teada ,et ei osale MudDragil.
Sama kehtib ka edaspidiste selleaastaste kohalike võistluste kohta (v.a ASMV ) .
Äkki siis need arvamusliidrid seletavad ka mulle,et mis selles esimeses lauses on valesti või halvasti või õelat ,et see vääris minu nime alt uue teema tegemist moderaatori poolt ja nagu arvata oli,siis juba pealkiri ütleb ära mislaadi postitusi siia teemasse hakkab tulema ?
Andsin lihtsalt Alansi MudDragi teemas teada,et ei osale kohalikel võistlustel ja teised ,keda see konkurentsi mõttes äkki huvitab, saavad sellega arvestada.
Ajendatud oli see SMS korraldusmeeskonna otsusest mind ja Kala mitte võistlema lubada. Olgu lisatud,et Kalal oli plaan sõita see aasta tervet sarja.Sama plaan oli ka endal.
Kui me ikka kõvasti sõdida tahaks,siis me lihtsalt läheks kohale ja oleks stardis olenemata sellest ka seda soovitakse või mitte .Võistlemise saab keelata ainult EAL.
Alaliidul,selle esimehel ega koraldusmeeskondadele pole selliseid õigusi antud. Keelamisele eelneb ka pikk bürokraatia ja sealsed tingimused pole meie kummagi puhul täidetud.Keelamine tähendab litsentsi äravõtmist ehk ka välisvõistlustel ei saa enam osaleda.
Saime aru,et Arto otsus kehtis selle aasta kohta ja eks järgmine aasta vaatab uuesti kas lubatakse või keelatakse või lihtsalt ei soovita .
Seniks aga sõidame Läti sarja. Enamus, kes seal sõitnud on , kiidavad korraldust, hindasid ja radasid .
Seniks aga :beer:
HM Racing Team
Viido
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: N Sept 21, 2006 4:46 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas Viido »

Tundub, et Eestis on offroadis tekkinud kaks väga tugevat seisukohta:
Inimesed, kes võtavad ala väga spordina ja teised , kes on lihtsama nn. „mudasviibimise“ poolt. Kindlasti esindab Movistar 100% just sportlikumat suunda ja tõsiasja, et ta tegelikult vaatab asju just arengu vaatavinklist - ei saaks küll kuidagi hukka mõista! Ehk on tema sõnavõtud foorumlasena mõnikord pisut üle tavapärase piiri aga inimeste nn „keemistemperatuur“ on ka väga erinev.

Teine seisukoht tundub olema rohkem nagu „klubiline“ ja mitte nii väga sportlik ja väga laiapõhjaline !!!
Huvitav, et kooseksisteerimine on muutunud / muudetud suht võimatuks ?

Peale lammutamise peaks nüüd keegi hakkama taastamis- või ehitustöid teostama, tundub, et päris palju asju on suudetud lühikese ajaga uppi lükata.

Ise arvan, et keegi peaks nüüd fikseerima, mida soovitakse järgnevatel aastatel ( mitte ainult järgneval võistlusel ) Eesti offroadis EAL 4x4 Alakomitee lipuall näha või teha .
4x4 Alakomitee pole ju klubi aga ka mitte püha lehm ega partei.

Kui sporti ja tõsist võistlemist, mis on orienteeritud tulemusele – siis peaks seadma ka sellised prioriteedid ( võimalik et see puudutab ainult ühte klassi näiteks)

Kui tahetakse viibida metsas ja jägada küpsist (mida tegi kunagi Imre Heinsaar , olles ise sellel ka hetkel kindlasti 101 % offroadsportlane) ning tunda kaaslaste kohalolekust headmeelt – siis tuleks seada ka arengusse sellekohased prioriteedid .

Või tahetakse ehitada autosid ja neid teistele näidata aga võistelda ei ole kellegagi...

Pole mõtet peale ja enne iga võistlust üritada midagi muuta ja ümber teha, teha kitsendusi või laiendada – jätab kõrvaltvaatajaile väga teadmatu ja sihitu rapsimise mulje.

Kõige selle negatiivse juures peaksime nüüd küll väga tõsiselt selgeks tegema, kuhu tahetakse jõuda , mis selleks on vaja teha ja siis üritada mööda seda teed minna.

Kõiki osapooli 100% rahuldavat tulemust on kindlasti võimatu saavautada. Kompromissidele minek tähendab ju alati millestki loobumist.

Ennem veel, peaksid kaks meest istuma ühe väikese laua taha, jooma suure tassi teed või kohvi ja rääkima mõningad asjad selgeks ja leppima milleski...

Asjakohatute sõnavõttudega ainult aitame lammutamisele kaasa ! ja jälle ...ja jälle... ja jälle...

Minu mõtted !

Viido.
Muusika ei aita hambavalu vastu... nii et:
http://www.offroadpartner.ee

Viido Laane
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas K.Kotkas »

Praks1 kirjutas:Jah foorum on kõvasti tasemelt langenud,võrreldes mingi ajaga tagasi,
Viimane norm teema mis vääris lugemist oli hõbekoll 2.
Minujaoks on siin 5-10 inimest kelle juttu võib ka tõena võtta,või on seal jutus mingi loogika,aga need inimesed on suht tagasi tõmbunud jne.Kui endal vaja siis helistan neile lihtsalt:
Ega isegi vastan mõnele üksikule teemale,mille kohta tean,või ajab lihtsalt naerma :D

Nomaitea. Keegi teine peale meie pole mitte sõnagi oma kolli valmimisest rääkinud. Blackout fatseebokis paar pilti viskas, kuid see on ka koik. Muud hiljuti omavalmistatud lahedad aparaadid on aga suure saladuskatte loori all peidus... Nii ääremärkusena kõigile teistele..
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas laqkaraza »

hulkur kirjutas:
Movistar kirjutas:Mode kes arvas,et tegemist võiks olla kümnenda pesupesemispäevaga ja võttis omale julguse teha minu kasutajanime alt uus pasakallamisteema,peaks ennast ise karistama kuidagi.
Mina tegin. Sest taaskord tõmbasid sa oma sae käima vales kohas. Karistada ennast ei kavatse. Rohkem sellesse tatipritsimisse sekkuda samuti ei kavatse.

Andres
Väga ülbed moded on sellisel juhul siin - keelan, käsen, poon ja lasen. Mõni mees on vist munadeta, et ei julge ise oma nime alt kirjutada????

Või on selline õigus kuhugi foorumi reeglitesse sisse kirjutatud?

Mis nüüd edasi - minu postitus kustutatakse või karistatakse kuidagi muud moodi kobisemise eest? Bänn? Tekib minu nime alt uus teema? Või mis? :floff
Pilt
Kasutaja avatar
eero I
elektrikapp "KOSTIVERE 3"
Postitusi: 442
Liitunud: R Juun 13, 2008 10:52 am

Re: Must pesu Vol. X

Postitus Postitas eero I »

vastaja kirjutas: Vaadates viimaste aastate tegemisi siin foorumis tundub et 4x4 foorum vajaks uut verd ja uusi liikmeid kuid sellise suhtumisega jääb see unistuseks.
Sa oled millestki vähe valesti aru saanud. Mitte siin foorumis ei tuleks vaadata viimaste aastate tegemisi, ja mitte foorum ei vaja uut verd, vaid metsa on vaja uusi sõitjaid ja toimetajaid. Foorum on vaid nende toimetajate häälekandja. Loomulikult ei ole selles midagi halba kui inimesed alustavad foorumist ja siis siirduvad reaalse asjani või vastupidi. Aga üha enam hakkab tunduma, et suuremosa 6528-st pole metsa jõudnud ega plaanigi seda ja viimaseaja tendents on see, et osa nedest korraldavad juba "võistlusi" siin foorumis oma unistuste autoga, millel on tavaliselt V8 ja jube võimas hääl.
vastaja kirjutas: Ometi jätkus kellegil julgust avalikult tuua välja mõned nimed ilma kelleta oleks õhk puhtam ja päike kollasem ja foorum sõbralikum.
Et oleks õhk puhtam ja päike kollasem ja foorum sõbralikum, võiks iga mees oma arvamusele ka oma nime alla kirjutada, vähemalt siis kui tal on midagi olulist öelda. Ja kui midagi olulist öelda pole võiks jätta postitamata.
vastaja kirjutas: Ilma muutusteta võib juhtuda et foorumi ootab ees samasugune üksindus nagu allolevat bussipeatust.
Oma järgnevate postitustega on sinul võimalus algust teha, pean silmas muutusi ja minu eelnevalt öeldut.
Stardirivi, metsas, nende meetmetega muidugi ei paranda aga jääks vähemalt foorum ellu.

Hellahingelistele, antud postitus pole mõeldud kellegile ärapanemiseks ega sopaga loopimisena, lihtsalt minu tagasihoidlik arvamus "vastaja" arvamusest.
Movistari ja Uputaja jt. personaalküsimuse lahendame metsas :rpg :beer: :rpg :beer: :beer:

Kui on soov kellegile ärateha siis rivistun stardijoone taha või lähen sinna niisama.


Päikest kõigile
Kostivere 3, 302
Eero

Metsas aastast 2002 või 2001,
kes seda enam mäletab.
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”