"Pakume odavat asfalti"

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

"Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas helar »

Hakkas see jant pihta ca kuu aega tagasi.
Ilmub leti taha ohutusvestis härra ja alustab inglise keeles juttu ,et kas boss on kohal.
Küsimuse peale, mis mureks, vastatakse ,et ollakse mingisugusest rahvusvahelisest firmast mis tegelevad teetöödega. Nendel siin läheduses mingi objekt (mina ei ole ühtegi suuremahulist teetööd mustamäe kandis näinud). Nägid, et meie sissesõidu teel on mõningad augud ja pakuvad neid supersoodsalt lappida.
Esimene kord sai viisakalt öeldud Ei OLE HUVI. ... ja nii ka veel järgmised kolm korda.
Täna jälle kohal sama jutuga. Ei suutnud enam ennast täna tagasi hoida ja polnud nii viisakas. See selleks. Naljakas on see ,et iga kord käib erinev inimene ,erinevate autodega. Ühel neist oli vististi isegi läti numbrimärk.
Skeptiline inimene nagu olen: eks nad kuidagi petta üritavad.
Kas siis täidavad augud millegagi mis "appears to be" asfalt ja ujub sealt siis varsti minema.
Mine sa tea..
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Leedu »

Väidetavalt inglise ettevõte. Tegutsevad ka Saksamaal. Eesti keha loodud eelmisel nädalal. Mingi tagamõte sellel asja on, miks Eesti tulla sellist äri ajama, kui keegi teab, pajatage! Ei paku asfaldit vaid pindamist, augu lappimist emulsiooni ja killustikuga. Kuulujuttude järgi küsivad selle eest ulmesummasid.
Suuri objekte ei ole, käivad nagu mustlased roose pakkumas.

Saateautod on inglise numbritega, lätlastega ei tohiks küll seotud olla :? Tehnika on ikka jube logu neil...
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas erik »

Viimis Kaubahoovis need samad mehed just tegid tööd. Tegid tünga kogustega, kihi paksusega ja lubatud arvet ootab tellija siiamaani. Asi läks politseisse uurimisele. Mis tänaseks saanud on ma ei tea. Kas nad sama punt on, kes odavalt odavaid generaatorid müüb, ma ka ei tea.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas tyyp07 »

Käisid ka meil ennast pakkumas. Kuna paikneme rendipinnal siis sai minema saadetud. Kuigi kaks päeva hiljem oli masin kohal ja lasi augud täis...Kas sama asjaga seotud või mitte seda küll ei tea.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Leedu »

erik kirjutas:Viimis Kaubahoovis need samad mehed just tegid tööd. Tegid tünga kogustega, kihi paksusega ja lubatud arvet ootab tellija siiamaani. Asi läks politseisse uurimisele. Mis tänaseks saanud on ma ei tea. Kas nad sama punt on, kes odavalt odavaid generaatorid müüb, ma ka ei tea.
Mis mõttes kogustega ja kihi paksusega? Pindamine/augulappimine käib ju m2 järgi, või neil on mingi omamoodi rehnutt?
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas TiitR »

erik kirjutas:Viimis Kaubahoovis need samad mehed just tegid tööd. Tegid tünga kogustega, kihi paksusega ja lubatud arvet ootab tellija siiamaani. Asi läks politseisse uurimisele. Mis tänaseks saanud on ma ei tea. Kas nad sama punt on, kes odavalt odavaid generaatorid müüb, ma ka ei tea.
Odavaid genekaid müüsid Iirlased (kuskil lehes olla ka nendest kirjutatud, ise pole paraku lugema juhtunud, ega eriti huvita ka 8) ). Mina puutusin nendega täiesti lambist kokku, kui Tartus Lõunaka Statis kohvi jõin :D . Lobisesime kompanjoniga maast-ilmast kui 3 maasturit ligi lendas (1 must RR, 1 valge RR ja 1 must LC V8), omanikel DG päikseprillid ees ja jämedad kuldketid ümber kõri ja muudkui genekaid müüma, et neil laev minemas ja vaja pooleliolev asi rahaks teha, kasvõi omahinnaga :D ....meie saatsime kuu peale nad igatahes. Aga hiljem kuulsin läbi tuttava, et Tartu kandis olla rahaks tehtud mingi 2 rekkatäit neid genekaid, hinnad olid kõikunud 200...500 €-ni.
Patermaa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 198
Liitunud: L Sept 30, 2006 8:04 pm
Asukoht: Patermaa, harjumaa

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Patermaa »

Üleeelmisel nädalal istusin kontoris, pilk ekraanile klaasistunud, kui alt töökojast laomees helistab, et kuule mingi inglane, ma annan talle toru. Saatsin siis kodaniku kuupeale, osati ka selle pärast, et tegelen ise ka väikestviisi generaatoritega.

Tulles teemasse tagasi, siis eile toimetas inglismaa reg.nrtega seltskond Orto söökla platsipeal.
Katkestanud Alansi Kapp-il :D
Pajero 2.6 Cabrio
KEMPPI SEADMED&SERVICE www.rkrseadmed.ee
Tel: 56 205 236
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas TiitR »

Patermaa kirjutas:Üleeelmisel nädalal istusin kontoris, pilk ekraanile klaasistunud, kui alt töökojast laomees helistab, et kuule mingi inglane, ma annan talle toru. Saatsin siis kodaniku kuupeale, osati ka selle pärast, et tegelen ise ka väikestviisi generaatoritega.

Tulles teemasse tagasi, siis eile toimetas inglismaa reg.nrtega seltskond Orto söökla platsipeal.
See tuttav, kellega mina neist genekatest hiljem rääkisin, see pajatas, et ta ülemus olla ikka mingi 12..14 tk. neid ostnud. Peal silt max. võimsus 2500W, aga igatahes kui 2500W taha ühendati (2 el. aparaati), siis kumbki lutti suhu ei võtnud :lol:
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas erik »

Tüübid mõõtsid pinnatava ala oluliselt suuremaks, kasutades siis selleks vale linti või ajasid niisama tellijal juhtme kokku. Igatahes üle mõõtes oli tehtud töö ala poole väiksem ja lubatud 40 mm, pandi vist 25 mm. Tegemist oli suure ala mitmekihilise pindamisega.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Leedu »

"Tublid" poisid!

P.S. Paar lätlast on selle üritusega seotud küll. Ja sularaha neile meeldib!
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
xxl
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: P Jaan 13, 2008 9:28 pm
Asukoht: Tallinn / Tabasalu

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas xxl »

Käisid tüübid ka meil, mõõtmistehnika oli sammuga ja pärast asja üle mõõtmist sai arve ca kolmandiku odavamaks. Hind mõistlik ja tulemusel pole viga esmapilgul küll midagi.
Inimesel, kes teab kuidas, on alati töö. Inimene, kes teab miks, on alati tema ülemus.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas mart77 »

Tundub, et samad tegelased pärisid minult Keilas teeuuringute tegemise ajal ca 3 nädalat tagasi graniitkillustiku saadavuse kohta. Britistannia numbrid ning korrektne inglise keel... Näib, et alles väga hiljuti hakanud tegelema asjaga siinkandis.

Muide, kui keegi tahab ise auke lappida, siis Pääskülas on selline koht TREV-2. Ja seal on tankla, kust saab tellida nii suuremaid kui väiksemaid koguseid külma asfalti 25kg suhkrukotis. Ise plaasterdame/plommime puurauke teedel nendega, iga ilmaga kasutatav ja hapuks ei lähe.
Viimati muutis mart77, P Juul 17, 2011 11:57 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4421
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Movistar »

Krt ja ma veel imestasin kui venelaste käest uue "7,5kw" geneka ostsin,et miks neil läti numbriga auto on. :D
HM Racing Team
Box
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: T Sept 18, 2007 7:12 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas Box »

Valge RR Iirlastega on mulle 2 x bensukas ligi astunud ja pakkunud High Teckniik tehnikat. Neil oli kõike Hiina Replikad telefonid jne ( jube hästi järgi tehtud ja mis, internetis on 2 x odavamalt müügil, kui nemad pakuvad ).
Jutt oli hea kohe läheb laev Rootsi ja neil on autosse ruumi vaja juurde. 2 nädalat hiljem oli sama jutt, ja kui kysisin, et seda pläma sa mulle ajasid 2 nädalat tagasi kadusid imekähku.

Teeparandajad sadasid ka mulle kontorisseja küsisid, kas rendin pinda või olen omanik. Vastasin, et rendin ja mul ei ole mingit huvi teed parandada siin ja nii nad kadusid. Ise olin üllatunud puhas britt ja neil objekt lähedal ja asfalti jäi üle. Tulid hõbedase uue Corollaga Eesti rek nritega.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: "Pakume odavat asfalti"

Postitus Postitas helar »

Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”