Eurokolonialism

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaatorid: jr, ennukas, Daniel, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, hulkur, kala, Moderators

Kasutaja avatar
usamosse
Rock Crawler
Postitusi: 603
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Ukaase elevandiluu tornist

PostitusPostitas usamosse » L Nov 11, 2017 12:55 pm

Ma sisimas olen tolle kohtuniku poolt. Aga olukord paneb mind mõtlema, et kuidas sellised fopaad üldse tekivad.
Kas pole äkki nii, et meid on juba aastaid kestnud ajupesu muutnud sellisteks et kui meil tekib alateadlik tõrge, (rahvuslik) alahoiuinstinkt end ilmutab, siis esiteks: me ei oska seda korrektselt, argumenteeritult, viisakalt väljendada ja teiseks: need kes seda kuulavad/kuulevad, ei oska muudmoodi kui ainult irratsionaalselt ja valulikult sellele reageerida.
Tuletan meelde et sm.soros ja tema rahast sõltuvuses olevad seltsimehed kuulutavad päris avalikult EU ladvikus et rahvus kui selline on minevik, sm.junker ütles alles hiljuti Katalooniast rääkides et "rahvuslikud impulsid on “mürk”, mis pärsib Euroopa Liidu pingutusi maailmaareenil ühel häälel kõneleda", ka leidis meie oma sotsseltsimees mpärnits Laulupeo kohta et see oli rahvuspropaganda ja seetõttu kahjulik, sm. ossu aga ütles lausa et Eesti rahvusriik on düstoopia. Kõik sellised näited ilmestavad et vastav ajupesu ehk koolitus pidada rahvulikkust mistahes avaldumisvormis mingiks "mürgiks" on laialt levinud ja kahjuks ka vilja kandev.
Tulles tagasi kohtuniku juurde, põhjendas ta oma käitumist sooviga tõkestada islamistlikku rassismi. Tema küsimused lähtusid võimalusest et kohtusse tulnud naine abiellus tagamõttega saada abielu kaudu riiki sisse selline isik kes muidu poleks vast EU'sse saanud. Samuti oli tal küsimus "kas teil on juba uus mees", mida talle väga nina peale visatakse - see küsimus on oluline saamaks objektiivset pilti olukorrast kuid seda väänatakse nii et see tundub isiku eraellu sekkumisena. Vabandust, ka abielu ja sellel lahutus on isikute eraelu, kohtunik on vast ainus kes oleks õigustatud midagi sellist küsima.
Jah, kohtunik tunnistab et ta võis olla emotsionaalne, seetõttu see asi üldse esile kerkis. Olgu see teistele õpetuseks, et niisugused tundlikke asju tuleb lahendada väga väljapeetud viisil, ja tuleb lahendada, mitte ei tohi panna silmi kinni võimaluse ees et isikud käitusid mitte lähtudes armastusest vaid tegid tehingu kaup kauba vastu.
Ma arvan et seda ei saa välistada, selliseid "armunute" lugusid leiab euroopast hulgim, mis on ka tõestust leidnud, lihtsalt need ei ületa massimeedia läve.
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Ukaase elevandiluu tornist

PostitusPostitas jaan mmc » P Nov 12, 2017 11:30 am

Tunnistan kasinat argumentatsiooni ja liigset impulsiivsust oma väljaöeldus. Miks see nii on sellepärast, et uus maailmapilt on nii kaldu ja nii ajaloost mittemidagi õppinud, et pole sõnu. Kõik need elu väänamised, eluvõõraste ettekirjutuste ja euronormide järgi ei ole tasakaalus võimalustega (nt. ma ei suuda oma autoremondi ettevõttes täita tõenäoliselt paljusid neist ja see teeb kurjaks) Seltskond, kes elab nt. Tallinnas, kus elatustase ületab kordades kuskil saarel toimetava inimese oma, ei oma õigust teda seepärast majanduslike hoobadega nt. Soome tööle küüditada !!! Mõistlik oleks nn. parketikõlbulikele ettevõtmistele mingi euromärgis väljastada ja kes ei soovi ei kasuta selle teenuseid aga ei, tuleb korraldus oma rong, kohvik, juurviljaputka vms. seisma panna. See on majanduslik terror ja pole aktsepteeritav. Nii ka selektiivne subsideerimine turumajanduses, mis kuradi korrektseks saab jääda nähes, et on mingi kategooria tegelasi keda subsideeritakse ja alamklass, kes ei kvalifitseeru. Kuskil india kastiühiskonnas oleme oma euroliiduga või? Kui on võrdne kohtlemine siis olgu ka subsideerimine KÕIGILE, nagu maksude maksmine ja see ei saa olla mingi ametniku suva, kes maksab ja keda doteeritakse !
Teiseks, mõttemaailm milles rahvas on kellegi despoodi arvates probleem (kuna evib kogukondlikke, kultuurilisi ja veresidemeid) mingi maailma paremaksmuutva visiooni teostamisel ei erine milleski, ajalooliste massimõrvarite omast nagu Stalin, Hitler jne. Et tänased euroopa megariigi (euroliit) juhid viljelevad sama visiooni on lihtsalt õudne dezavuu. Nähes seda 3.Reichi taassündi, ühe "õige" rassi narratiiviga, on raske diplomaatiliseks jääda...
Miks see siiski paljusid ei häiri, selle põhjused peituvad osalt kindlasti ajupesus aga ka meetodis, milda kutsutakse; jaga ja valitse. Need, kelle toimetulek on olnud või on regulaarses sõltuvuses nt. riigisektorist (riigiametite töötajad ja nende lähedased, riigihangetes osalejad, põllumehed, tasuta ülikoolides õppinud, projektikirjutus tööstus, erinevaid toetusi saanud /saavad) pole mõistetavatel põhjustel, oma hoiakutes vabad. Naad moodustavad meist märkimisväärse osa, olles nn. moodsas keeles, tasalülitatud. Mis te arvate, kas antud kohtunikul oli / on inimese põhiõigus, väljendusvabadus? Vastus on ei, sest meil selgelt ei ole väljendusvabadust !
Viimati muutis jaan mmc, P Nov 12, 2017 12:09 pm, muudetud 1 kord kokku.
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 585
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Ukaase elevandiluu tornist

PostitusPostitas Uko » P Nov 12, 2017 11:45 am

Väga hea!
olge marurahulikud!
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas jaan mmc » E Nov 13, 2017 8:28 pm

Saksamaa sepitseb uut "Oktoobrirevulutsiooni" või kuidas mõista kaitseministri avaldust, toetada opositsiooni võõrriigis :?:
http://objektiiv.ee/saksamaa-toetab-vas ... le-poolas/
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Ukaase elevandiluu tornist

PostitusPostitas jaan mmc » E Nov 13, 2017 9:07 pm

Vaatame vahelduseks Vene versiooni James Bondist https://russia.tv/video/show/brand_id/6 ... d/1680116/

Dsjoods mõisavalitseja, Dsjoods investor, Dsjoods filantroop :mrgreen:
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas jaan mmc » T Nov 14, 2017 10:23 am

Huvitav, millised on need nn. libauudised, millest peavool pidevalt räägib? Kui selleks on Objektiiv jms., nagu on alust arvata, siis saab järeldada, et EU kavatseb sõnavabadust piirama hakata. Kummaline, et see eile õhtul ilmunud uudis on täna hommikuks Postimehest juba kadunud. https://www.postimees.ee/4309407/el-soo ... auudistest
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
Kasutaja avatar
CÄÄRFIILD
I live off from the mud
Postitusi: 1975
Liitunud: P Okt 07, 2007 2:55 am

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas CÄÄRFIILD » T Nov 14, 2017 1:52 pm

Siin on väljavõte siis sellest EU kodanikele mõeldud küsimustiku libauudiste kohta eelsõnast:
The phenomenon of fake news and online disinformation is a source of deep concern for its potential effects on the reputation of public institutions, the outcome of democratic deliberations or the citizens' opinion-forming on important public policies such as health, environment, immigration, security, economy or finance.
This consultation only addresses fake news and disinformation online when the content is not per se illegal and thus not covered by existing legislative and self-regulatory actions.
The purpose of the consultation is to collect views from all parties concerned across the EU as regard the scope of the problem and the effectiveness of voluntary measures already put in place by industry to prevent the spread of disinformation online and to better understand the rationale and possible directions for action at EU and/or national level.

«Seetõttu peame andma kodanikele vahendid libauudiste tuvastamiseks, parandama usaldust veebis ning haldama infot, mis nendeni jõuab,» lisas Timmermans.
Järgmisel kevadel avaldab EL uue «libauudiste» strateegia.

Tegemist on tõsise ohumärgiga-EU püüdega nii EU kui liikmesriikide tasandil hakata piirama sõnavabadust nn fake uudiste sildi all.Väljend haldama infot mis nendeni jõuab-
tähendsab ju otseselt ,et keegi hakkab siis valima infot mida tohib edastada ja mida mitte.See juures on oluline ,et EU tahab sekkuda ka sotsiaalmeediasse ja ka siis igasugustesse foorumitesse ja ...... Väljend online desinformatsioon -siia alla nagu sissejuhatusest näha mahub ilmselt kõik negatiivne informatsioon mis kahjustab EU võimuorganite nn mainet
ja muudab avalikkuse arvamust EU institutsioonidele ebasobivalt.
Lasanjet ja muda on alati vähe
Kasutaja avatar
Roadler
Off Roader Wannabe
Postitusi: 40
Liitunud: R Juul 10, 2015 3:07 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas Roadler » T Nov 14, 2017 3:01 pm

See üks mu lemmikteemasid siin. Tavaliselt ma sõna võtta ei viitsi (aga loen huviga alati jaan mmc ja usamosse sõnavõtte, sest see ühtib minu arvamustega), aga minu arvates selle foto sõnum Bill Cooper´ilt võiks võtta tänapäeva maailma väga hästi kokku:
Pilt

Kiirelt tõlkes siis: Sa võid võtta vabad inimesed, anda neile demokraatia selle asemel, mis iganes režiimist nad eelnevalt tulnud on ja nad iga jumala kord hääletavad ennast orjusesse, sest nad on nõrgad, nad tahavad hüvesid. Nad tahavad tsekki valitsuselt, nad tahavad tööd valitsuselt, nad tahavad autot valitsuselt, nad tahavad arstiabi valitsuselt, nad tahavad kõike valitsuselt.
Volvo S80 V8, 07a
Nissan Pickup D21 King Cab
Stay focused and work hard
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas jaan mmc » T Nov 14, 2017 5:44 pm

Ma tükk aega mõtlesin mida kosta aga ega muud polegi öelda, et sinust poliitikut ei saaks, sest tõe rääkijaid ei valita kunagi. :D (Seda siis lollide poolt)
Pätsi ostsid venelased kulla eest ja tänase eestlase ostsid eurooplased eurotoetuste eest. Nii siis head omakasu tagaajamist järgmistelgi valimistel, kallid idioodid. (Idioot tähendab kreeka keeles inimest, kes mõtleb vaid endale.See sõna on eestikeeles omandanud põhjendatud varjundi)
Viimati muutis jaan mmc, K Nov 15, 2017 8:18 pm, muudetud 2 korda kokku.
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
Kasutaja avatar
CÄÄRFIILD
I live off from the mud
Postitusi: 1975
Liitunud: P Okt 07, 2007 2:55 am

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas CÄÄRFIILD » T Nov 14, 2017 11:32 pm

Euroopa Komisjon tahab anda Euroopa Keskpangale õiguse külmutada klientide hoiused pankades. Kliendihoiuste garantii on ohus.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/eu ... d=80166750

Sellise käigu tulemus on see ,et mingi panga päästmise nimel lähevad selle panga klientidest väikefirmad ja kesmised firmad pankrotti ja
tavakodanik kel on ainult selles pangas raha on hetkega ilma igasugusest elatusvahendist ,isegi poest süüa osta ei saa!
Eks sellisest käigust on selgelt näha EU suhtumine tavakodanikesse.
Lasanjet ja muda on alati vähe
jaan mmc
I live off from the mud
Postitusi: 2040
Liitunud: E Jaan 14, 2008 5:04 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas jaan mmc » K Nov 15, 2017 5:30 pm

Niipalju siis eraomandi puutumatusest...
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 477
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas AsTroSS » K Nov 15, 2017 6:54 pm

Juba tänasel hetkel, pangas sinu arvel olev raha ei ole sinu oma, vaid panga oma mida nad nn "laenavad " sinult tasuta.

Kui nad perse lähevad on sinu viga, et sa neile laenasid....
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
Kasutaja avatar
CÄÄRFIILD
I live off from the mud
Postitusi: 1975
Liitunud: P Okt 07, 2007 2:55 am

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas CÄÄRFIILD » K Nov 15, 2017 8:12 pm

AsTroSS kirjutas:Juba tänasel hetkel, pangas sinu arvel olev raha ei ole sinu oma, vaid panga oma mida nad nn "laenavad " sinult tasuta.

Kui nad perse lähevad on sinu viga, et sa neile laenasid....


No päris nii ikka ei ole-hoiused kuni 100 000.00 eur on Tagatisfondi poolt garanteeritud. Seega kui pank läheb õhtale siis selle summa ulatuses maksab
Tagatisfond sulle kinni ja seda 20 päeva jooksul alates hoiuste peatamisest.
Lasanjet ja muda on alati vähe
Kasutaja avatar
usamosse
Rock Crawler
Postitusi: 603
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas usamosse » K Nov 15, 2017 8:32 pm

Kui meenutada mis Kreekas tehti, siis seal saadeti pensionär mida iganes imema, aga penssi ei antud. Tõde selgub alles siis kui selline olukord on käes, ma pimesi usaldamisele rõhku ei paneks, sest terves eu's on näiteid piisavalt kus öeldi/lubati ühte ja tehti/tehakse teist. Pole pangandussektor siin mingi erand.
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 477
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Eurokoloni(j)alism.

PostitusPostitas AsTroSS » K Nov 15, 2017 9:49 pm

Kui nad tagatise teemat ei lubaks,siis tõmbaks kõik oma raha pangast välja ja pank peaks uksed sulgema.

Nagu iga lubadusega, sõna antakse - sõna võetakse

Pangandus ja poliitika seisab usaldusel
Dodge Ram T25

Dodge Ram T35Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: erik, SPITFIRE ja 9 külalist