Ukaase elevandiluu tornist

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaatorid: jr, Daniel, Maasturid, margus4x4ee, boob, Stupiduser, hulkur, kala, ennukas, Moderators

niux
Off Roader Wannabe

Re: Ukaase elevandiluu tornist

PostitusPostitas niux » R Juun 02, 2017 10:01 am

Ma oleks küll päris õnnelik, kui mu kallil kaasal või täiskasvanud lapsel oleks legaalne võimalus mind mingitel tingimustel ära tappa (kui ma ise selleks enam suuteline pole), ilma et nad peaks selle eest hiljem kannatama, sest humanism noh ja inimese elu on ikka absoluutselt kõigi teiste asi peale inimese enda? Kaasa on õnneks terve mõistusega inimene, usun, et ta teeks seda enda tulevikuga riskides niigi - mina tema puhul samuti.
Külli, kyllike.heide@gmail.com, 5021381
2017 "Kinni", VABA 525
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Kontakt:

PostitusPostitas Maaks » R Juun 02, 2017 3:11 pm

niux kirjutas:Ma oleks küll päris õnnelik, kui mu kallil kaasal või täiskasvanud lapsel oleks legaalne võimalus mind mingitel tingimustel ära tappa (kui ma ise selleks enam suuteline pole), ilma et nad peaks selle eest hiljem kannatama, sest humanism noh ja inimese elu on ikka absoluutselt kõigi teiste asi peale inimese enda? Kaasa on õnneks terve mõistusega inimene, usun, et ta teeks seda enda tulevikuga riskides niigi - mina tema puhul samuti.

Aga ei ole vaja siis selle asjaga nii kaugele venitada, et teised sinueest otsustama peavad, või nagu (vist) üks sotsiaalminister ütles: "ära koorma pensionikassat, sure õigeaegselt!"
---
Rongide sõiduplaan vt. elron.ee :mrgreen:
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor

PostitusPostitas Kjen » R Juun 02, 2017 3:55 pm

Maaks kirjutas: ...sure õigeaegselt!"
---
Rongide sõiduplaan vt. elron.ee :mrgreen:

Oled Sa nüüd ikka kindel, et vedurijuhil on ka pärast hea tunne???
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » R Juun 02, 2017 9:17 pm

niux kirjutas:Ma oleks küll päris õnnelik, kui mu kallil kaasal või täiskasvanud lapsel oleks legaalne võimalus mind mingitel tingimustel ära tappa (kui ma ise selleks enam suuteline pole), ilma et nad peaks selle eest hiljem kannatama, sest humanism noh ja inimese elu on ikka absoluutselt kõigi teiste asi peale inimese enda? Kaasa on õnneks terve mõistusega inimene, usun, et ta teeks seda enda tulevikuga riskides niigi - mina tema puhul samuti.

Olgem ausad, Eestis on suidsiid paraku tuntud nähtus ja kui kellelgi on selline otsus siis ükski seadus seda peatada ei suuda, seega see võimalus on igal surelikul niigi olemas... Aga kes ikka juba lähedastele selliste lubaduste andmist vajalikuks peab, sest nende koormamist pelgab, võiks olla nii empaatiline, et aru saada, et palub kellegi mõrvariks hakata. kas see on oma lähedase suhtes hooliv..? Ja et lähedast oma suures hoolimises säästa, võiks pigem panustada vastavatesse "eneseabivahenditesse" no asi see väike ampull siis amuletina kaasaskanda pole, vähemalt on alati võtta ja ei pea meest paluma... (Viimane lause oli nüüd muidugi rõve iroonia, harimise eesmärgil) :mrgreen:
Sellest kui kõva keegi endale lõppu tellima on, seda saab teada, vaid seda tellides, kõik muu on rubriigist, teeks - oleks.

Kujutame hetkeks ette hüpoteetilist olukorda, kus ilmuvad välja "vabasurma minejate" nõusoleku allkirjad näiteks mõne genotsiidi juhtumi kohta ajaloos. Tundub must huumor. No miks, praegu just hoolivad looks pretsedendi vastavasisulise, ütleme kultuuri sisseviimiseks.
Satud ühel päeval laipadele, teatad kuhuvaja ja politsei ütleb: ei te saate valesti aru kõik on juriidiliselt korrektne, just meiliti eutanaatikute allkirjad vastavasisulise sooviavaldusega.
Või laps teatab, et kuna venna kukkus rattaga ja tükk aega peale seda ei liigutanud, tegi ta vennale nii nagu vanaisale tehti.

Nii siis head heategijad, kui ise ei suuda kaks sammu ette mõelda, kuhu teie "head tahted" viivad, siis ärge risustage väljakujunenud ühiskondi oma uute innovaatiliste idiootsustega ja soovidega avada pandoora laekaid lihtsalt sellepärast et teile tunduks humaane teada saada, mis seal sees on. Tutvuge kasvõi natukenegi ajalooga ja saate teada, miks on olemas tabud või käitumisnormid ja mis asjad on humaansus või kultuur. Või miks relva ei anta igaühele või miks elu võtmine ei tohi näiteks olla allkirja küsimus (lugege või Gulaagi Arhipelaagi ja saate teada kui palju ja lihtsalt saadi allkirju tervetelt indiviididelt, mis sisuliselt tähendasid andjale enesetappu) Asi see allkiri siis haigelt kättesaada pole kui surve on olemas ja asi normiks kujunenud.
Mitsubishide remont Pärnus 5178647
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » L Juul 01, 2017 12:39 pm

Loodame, et olenemata peavoolu ja IRLI püüdlustest "isamaaliseid" artikkleid kirjutada http://pluss.postimees.ee/4152861/irl-l ... gasi-voita
ei lähe äraostmatutele ka uue "konservatiivse juhi" valguses, ainsatki eestimeelset häält.
Kuni EKRE pole end häbistanud, saab valik olla ühene.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud

PostitusPostitas totu » R Juul 14, 2017 10:51 pm

Järjekordne geniaalsus(teatavasti on sõna "geniaalne" tuletis sõnast "genitaal"): Meie lugupeetud, ümmarguse nimega, ümmarguse jutu mees, teatas, et toetab oma õpetaja ja vaimse isa kandideerimist päälinna valimisnimekirjas, "teenete eest" :shock: Kas teene on see, et linnale koormavaks kujunenud rahahulgad oma kiskjasilma majapidamisse kantis, võib olla? Kuna süüdistus on esitatud, võib seda suhteliselt tõenäoliseks pidada.
Tegelikult tahaks VÄGA KONKREETSET VASTUST küsimusele: Jüri Ratas, kas võtate kohustuse, peaministri ametist tagasi astuda ja poliitikast lõplikult taanduda, kui Edgar Savisaar mõistetakse süüdi kriminaalkuriteos või -tegudes, maksumaksja raha ebaseaduslikus omastamises, endale ja/või Keskerakonnale? Kuna sellele küsimusele ei ole umbmäärast vastust, annan valikvastused: 1. JA 2. EI. (Küsimust peaks kordama, kuni üks valikutest on tehtud :( )
Esimene vastus näitaks. et tegemist võib olla aumehega(selgus saabuks peale konkreetset kohtuotsust). Teine vastus tõestaks juba täna, et MEIE VABARIIGI valtsus, eesotsas peaministriga, tolereerib korruptsiooni ja majanduskuritegevust.
Kui kellelgi, kes omab avalikku väljundit, tekkis huvi sellise küsimuse avalikuks esitamiseks, oleksin tänulik. Ja usun, et nii mõnigi maksumaksja veel.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler

PostitusPostitas holari » R Juul 14, 2017 11:25 pm

Aga kasuta kõik võimast Facebooki? Vaatasin, Ratasel seal erinevaid lehti

H.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud

PostitusPostitas totu » L Juul 15, 2017 10:18 am

Vot ei ole sellist kontot ja selle pärast tegema ka ei hakka :) .
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Kontakt:

PostitusPostitas uppund kana » L Juul 15, 2017 12:01 pm

totu kirjutas:Vot ei ole sellist kontot ja selle pärast tegema ka ei hakka :) .

Ma mõtlesin kah nii aga lõpuks tegin ikka konto...koerale. 8)
TR1-Parketitigu ........seljakotiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud

PostitusPostitas totu » L Juul 15, 2017 12:16 pm

Mul koer nii loll, ei oska kirjutada, oma nimegi loeb vaevaliselt.
Tehtud, mõeldud.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » E Juul 17, 2017 7:58 pm

Asjata loodad totu, et keegi ametnik/poliitik sulle, siin riigis, foorumi postituse peale poolt silpigi pühendab.

Mis lõustakasse puutub siis kuivõrd see on mitteliitunutele suletud siis võimalusel ma blokiks kõik selle keskonna ligipääsud oma postidele, sh. siin foorumis. Kuna see on mingi suletud selts siis olgu selline mõlemat pidi.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud

PostitusPostitas totu » E Juul 17, 2017 9:27 pm

...pigem lootsin, et siin keegi ajakirjanik sõna võtab ja ühtlasi mu mõttekese ka kirja viskab. Ise esinema hakates ei jõua need mõtted laiema ringini ja ega tegelikult vist väga ei hoolitagi. Valimised tulevad ja lähevad aga eriti midagi ju ei muutu. Eesti Vabariigi õigussüsteemist distantseerunud seltskond määrab, mida me teeme ja kust me saame. E. koerad ja karavan. uuuuuu.
Tehtud, mõeldud.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » T Juul 18, 2017 9:04 am

usamosse
Got ARB and Nitrous?

PostitusPostitas usamosse » T Juul 18, 2017 1:44 pm

Tänks, Jaan, selle Riho uue loo eest. Väga nõus selle sõnumiga.
jaan mmc
True Off Roader!

PostitusPostitas jaan mmc » N Juul 20, 2017 6:02 pm

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/indrek ... d=78933736

No tõepoolest tänapäev on täielik "äratundmisrõõm" vene ajast.

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: usamosse ja 3 külalist