Landytismid

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

Suletud
4wd
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Apr 26, 2005 3:53 pm

Postitus Postitas 4wd »

Landy kirjutas:Kallis kuulutaja ja värske foorumi liige!
See kuulutus kõlab nagu "Ostan auto".
Ei ühtegi viidet sellele, mis hinnklassi peaks masin mahtuma, kui vana, kas bensiini või diiselmootoriga, kas automaat- või manuaalkastiga, jne.

Pealegi on Vitara ja Samurai nagu siga ja kägu.

Palun täpsusta oma kuulutuse teksti!
[veel lahke...moderaator]
Kallis mode Landy oled teinud juba väiksed parandused ja minu postituse ära kustutanud, aga loe ikka enda jutt lõpuni ja paranda kõik vead

Pelegi on Vitara ja Samurai nagu siga ja kägu.
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Postitus Postitas Valge Hiir »

4wd kirjutas: Kallis mode Landy oled teinud juba väiksed parandused ja minu postituse ära kustutanud, aga loe ikka enda jutt lõpuni ja paranda kõik vead

Pelegi on Vitara ja Samurai nagu siga ja kägu.
OK. Ütlen siis mitte läbi lillede.
Hr. 4wd hoia oma emakeele grammatika oskused enda teada ja kasuta neid oma isiklikes postitustes. Sulle anti vihjamisi ja viisakalt märku meie Typo Master rahule jätta. Kui need pisidetailid ( keelelis ja grammatilised iseärasused ) sind häirivad, lase siit jalga. Meie ( loe: 4x4.ee foorumi kasutajad ) ei tule ju sinu liivakasti sittuma. Austa ka siis meie seltskonda koos selle juurde kuuluvate veidrustega.

PS. ninatargad ja targutajad ei meeldi kellelegi.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

4wd kirjutas:
Landy kirjutas:Kallis kuulutaja ja värske foorumi liige!
See kuulutus kõlab nagu "Ostan auto".
Ei ühtegi viidet sellele, mis hinnklassi peaks masin mahtuma, kui vana, kas bensiini või diiselmootoriga, kas automaat- või manuaalkastiga, jne.

Pelegi on Vitara ja Samurai nagu siga ja kägu.

Palun täpsusta oma kuulutuse teksti!
[veel lahke...moderaator]
Kallis mode Landy oled teinud juba väiksed parandused ja minu postituse ära kustutanud, aga loe ikka enda jutt lõpuni ja paranda kõik vead

Pelegi on Vitara ja Samurai nagu siga ja kägu.
Ma olen Sinust tunduvalt lühema ajaga õppinud iti-Landy tekste lugema, tuleb lihtsalt tähed õigesse järjekorda seada, mõni juurde panna ja mõni elimineerida. Lihtne, kuid vajalik, sest Landy on hea korravalvur, organisaator ja kombinaator. Tema grammatika omandamine jäi ilmselt hilisesse keskaega, mil kirjatehnika toodi ohvriks verbaalsetele oskustele. Nii, et kui lugeda ei oska, keri edasi.
Ei midagi isiklikku, õppige suhtlema!
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17326
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Kulla "4wd", palun mõistvamat suhtumist. Ei hakka oma isikliku elu kõigile lahti kiskuma, kuid viitan vanarahva ütlusele, et õnnetused ei käi mööda kive ja kände, vaid mööda inimesi.
Inimene ei saa kahjuks oma saatust ise palju määrata. See, et ma siin sinuga kirja teel suhtlen ja ka teateid loen, seda võib väikeseks imeks pidada. See on suure pingutuse ja enseületuse tulemus.

Loodan, et sul ei tule kunagi minuga samasugust saatust jagada.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Sagnitz
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: L Okt 15, 2005 7:09 pm
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Sagnitz »

Loll õpib oma vigadest ja tark lolli vigadest!
ÕS ei huvita siin kedagi,põhirõhk on pandud ju suplusele(märg,kallis ja mudane plekk ajavad ihu jampsi täis).Ei halvusta ega õigusta kedagi.Tu omm nigu meite mõte rohkemp.
Suletud

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”