O: USB ja muusika ehk otsin meistrimeest

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

O: USB ja muusika ehk otsin meistrimeest

Postitus Postitas metsapoolne »

Häda ajas härja kaevu. Arvuti enam plaate sisse ei võta ja mussi teha ei saa, seega otsin meistrimeest, kes näpiks autot nii, et saaks USB pulgalt tümpsu lasta.
Chevy Tahoel läheb vaid üks plaat korraga sisse ja ma olen tüdinenud ja juhtmemajandust ise ei mõista.

Seega, kas on *soovitavalt* Viljandimaal firmat või meest, kes oskab (ja oskab, mitte arvab end oskavat ja keerab s*tta) mu autole see süsteem valmis teha nii, et ma pettuma ei pea.
Autoks 2002 Chevy Tahoe.
Asukoht ei ole väga kivisse raiutud, kuid ütlen, et 4-500 km ma maha selle pärast kärutada ei viitsi.

Võta ühendust siin kommentaarides või PM, kõik soovitused on oodatud. Hea on, kui ka selleks olevad vahendid on tegija poolt.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Re: O: USB ja muusika ehk otsin meistrimeest

Postitus Postitas laurz »

Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: O: USB ja muusika ehk otsin meistrimeest

Postitus Postitas metsapoolne »

Tänan laurz, ma tean et selliseid asju mujal müüakse. Kas neid meite maal ka on või peab tõesti võtma riski ja tellima ja lootma? Chevyl helikvaliteet ei ole mitte paha ja kardan seda rikkuda. Või ainus variant tõesti Tallinna minna selle murega?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: O: USB ja muusika ehk otsin meistrimeest

Postitus Postitas vreps »

Helista sellele mehele Tartus +37256259210
numerus stultorum, infinitus est
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”