Tahan metsashulkumise autot

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Haljazme
Off Roader Wannabe
Postitusi: 31
Liitunud: R Aug 02, 2019 7:38 pm
Asukoht: Aakre
Kontakt:

Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas Haljazme »

Novot, kuna hing on libahundi oma, siis kisub pidevalt metsa poole. Küll kaameratega, küll seenile-marjule, kalale, küll omi sõjardiasju ajama jne.
Päris offroadi välistaks (vähemalt esialgu). Peaasi, et kalal käies jaksaks paadi kehvast slipist üles tõmmata, igasse poriauku kinni ei jääks jne.
Kuna masin oleks selline, mida vast paar korda kuus käima ajaks ja tiiru teeks, siis maja ette seisma suurt rahahunnikut ei tahaks.
Paarikiloeurine tänavalegaalne ront oleks vast paras ja mulle näib, et JGC ZJ bensukas võiks olla just see paras kärakas.

Niisiis, laitke või kiitke mu mõtet üldiselt ja teiseks:
Miks oleks halb valik kodanik Beginneri müüdav - https://www.auto24.ee/used/3114535
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! 51717 null 7
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas zilliver »

Kiidan valikut :)
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas v6sa »

Haljazme kirjutas: ...
Kuna masin oleks selline, mida vast paar korda kuus käima ajaks ja tiiru teeks, siis maja ette seisma suurt rahahunnikut ei tahaks.
Paarikiloeurine tänavalegaalne ront oleks vast paras ja mulle näib, et JGC ZJ bensukas võiks olla just see paras kärakas.
...
Üldiselt õige lähenemine. Kuigi arvestades meilmüüdava bensiini arusaamatut koostist ja kasutamise perioodilisust vaheldumisi pikemate seisakutega, siis ma vaataks mõnd japsidiislit samas hinnaklassis. Ebamugavamad, kuid võiks olla töökindlamad. Aga roostetavad.

Samas jeepsu suudetakse vast ka elus hoida mujalgi. Japsi tönkavaid wärkstubasid palju ei ole. Asi pole probleem, kui ei satu multiprobleemse isendi otsa.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2635
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas helar »

Arvestades seisukorda kui see isend viimati minu näppude vahelt läbi käis- julgen soovitada. Tegelikult valmis auto ju. Kalla (98 muidugi kui seisab palju) ja talla. Ja selle v8 fun faktor muidugi!
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas zilliver »

Jeepu kindlasti 98´t (eriti kui pikalt seisab). Minu 95a turtsus tühikäigul mõnuga, kui seda 95+ alkoholi sai, auto oli igapäev sõidus. Kuigi tootja järgi võiks seda tarbida vabalt.
Haljazme
Off Roader Wannabe
Postitusi: 31
Liitunud: R Aug 02, 2019 7:38 pm
Asukoht: Aakre
Kontakt:

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas Haljazme »

Eks pean käima oma ülevaatajat piltidega tüütamas, nagu aru saan, siis praegune omanik ei taha ülevaatusega pead vaevata.
Tänasel päeval on jah ainumõeldav 98, oma paadimotaga sain juba piisavalt piinu moodsa 95'ga.

EDIT: seda 5.2 V8't võiks pidada kaunis pommikindlaks asjaks ?
Kui teil pole midagi tarka teha, siis palun ärge tehke seda siin ! 51717 null 7
Kasutaja avatar
rannamees
Rock Crawler
Postitusi: 692
Liitunud: L Okt 10, 2009 1:04 am
Asukoht: L-Virumaa

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas rannamees »

Benajeep on kindlasti hää valik nende kriteeriumite juures, mida sai lähteandmetena mainitud.
Puht isiklikust praktilisest kogemusest- võtaks sellise, kus LPG lisaks on(või lisaks).
Olen alati nõus inimesega, kes on minuga samal arvamusel.
----------------
GC WK 3,0
ex- WJ 4,7, Dakota 3,9; GC WJ 4,7; Frontera Sport; GC WJ 2,7
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Tahan metsashulkumise autot

Postitus Postitas zilliver »

Haljazme kirjutas:
EDIT: seda 5.2 V8't võiks pidada kaunis pommikindlaks asjaks ?
Jah
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”