X-Vision Genesis 800?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
pätakas
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: P Aug 24, 2008 8:43 pm
Asukoht: Harjumaa

X-Vision Genesis 800?

Postitus Postitas pätakas »

Tere,

Kas kellegil on praktilisi kogemusi X-Vision Genesis 800 tulega? https://www.lisatuled.ee/lisatuled/x-vi ... nesis-800/ "Oma silm on kuningas" - kahjuks visuaalset infot netis vähe aga olen näinud autodel X-Visioneid päris mitmel korral ning tuli tundub viisakas. Meeldib kõver kuju, ehk saaks ka teeääred ja pisut veel valgemaks. Auto sõidab tihti metsas ja jahiradadel, sealt ka soov osta mitte päris maanteeametinõuetejärgne tuli..

Kellegil üldse X-visioniga kogemust? Võib ka alternatiive soovitada..

Parimat,
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: X-Vision Genesis 800?

Postitus Postitas freelander »

Valguse toon hea. Mul oli küll kõige suurem versioon.
Valgus sobib pigem teepeal sõitmiseks, kui metsas. Konkreetne kitsas vihk. Laiust omajagu.
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: X-Vision Genesis 800?

Postitus Postitas TiitR »

pätakas kirjutas: Auto sõidab tihti metsas ja jahiradadel, sealt ka soov osta mitte päris maanteeametinõuetejärgne tuli..
Need raiped nõuavad jah paaris valgusteid...ehk osta kohe 2tk :D Ja needki tohivad olla vaid kõrvuti, mitte üksteise peal.
Kasutaja avatar
pätakas
Mudder
Postitusi: 97
Liitunud: P Aug 24, 2008 8:43 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: X-Vision Genesis 800?

Postitus Postitas pätakas »

freelander kirjutas:Valguse toon hea. Mul oli küll kõige suurem versioon.
Valgus sobib pigem teepeal sõitmiseks, kui metsas. Konkreetne kitsas vihk. Laiust omajagu.
Sul oli 1300ne? Ühe alternatiivina mõtlesin sellise katuselepanekut, koos raami ja kiirpistikutega. Saab normaalpäevadel kenasti ära võtta ja liikluses ei tohiks kellegil kobiseda olla ilusa töötule pärast.

Kas need pildid vihu kohta on adekvaatsed või pigem reklaamikas? vt Linki http://www.thelights.fi/ee/lisatuled/16 ... nesis-1300
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”