Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
defekt
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Mär 17, 2011 11:51 am

Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas defekt »

Tervist

Ma pole päris kindel kas see õige koht kuhu kirjutada, kuna tegu ostu osakonnaga, mul vastupidi, tahan müüa aga ? Kui riivan kedagi siia postidades, siis andke teada, viidake kuhu peaksin kirjutama uue teema ja kustutan selle.

Nüüd asjast ise miks üldse kirjutan. Nimelt on mul Y61 pikakerega Patrol millel on 3.0 116kw diisel ja automaat kast, auto on tehniliselt heas korras, nelik töötab, kast, vahekast hea, mootor töötab nii nagu peab, ei viska mootoritulesid ega muud sellist jampsi. Kere isegi enam vähem, esitiivad pole auklikud, uksed roostevabad jne ( Karbid hakkavad otsa saama ). Nüüd siis probleemsem koht milleks raam, pooleks ei lähe, midagi head seal pole, tagumine nurk tahab tegemist juba.
Küsimus siis järgmine, kas oleks mõtekas ta müüa tervikuna kellegile taastamiseks või pigem varuosadeks ? Varuosadena veidike hindu vaatanud ja tundub rahaliselt on see asi palju mõtetakam kui ta tervikuna müüa ? Kui osadeks tõmmata kas neil juppidel on turgu ka ?
Mis arvab kõik võimas 4x4 foorum kumb varjant mõtekam oleks ?

Ette tänades
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas Landy »

Juppideks müües pead arvestama,et antud masin jääb aegade lõpuni sinu hingele autoregistris ja maha seda ei saa, kui just dokumente mõne paadialuse nimele ei registreeri.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
defekt
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: N Mär 17, 2011 11:51 am

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas defekt »

Landy kirjutas:Juppideks müües pead arvestama,et antud masin jääb aegade lõpuni sinu hingele autoregistris ja maha seda ei saa, kui just dokumente mõne paadialuse nimele ei registreeri.
Seda õnneks ma kartma ei pea, on olemas koht kuhu saab jäägid utiliseerida ja seal samas võetakse arvelt ka maha ilma, et ma peaks ise midagi tegema.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas v6sa »

Tervikuna on kiirem, aga saab vähem raha (kui just ei satu mõne JUST SEDA autot tahtva tegelase otsa).

Tükkidena saab rohkem, aga vaeva on ka rohkem. Ning kunagi ei saa olla lõpuni kindel, et osaliselt lammutatud autot arvelt maha võtta julgev kiosk vajalikul hetkel enam elus on. No täna neid õnneks veel on.

Sinu valik.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas taxopets »

Landy kirjutas:Juppideks müües pead arvestama,et antud masin jääb aegade lõpuni sinu hingele autoregistris ja maha seda ei saa, kui just dokumente mõne paadialuse nimele ei registreeri.
No ei ole vaja paanikat külvata.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
Lomp
Rock Crawler
Postitusi: 884
Liitunud: K Nov 30, 2011 7:07 pm
Asukoht: loksa/valgejõe/harjumaa
Kontakt:

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas Lomp »

Kui dokidega kere on olemas(kasvõi täiesti skeletiks tehtud), siis pole mingi probleem arvelt mahasaada kuusakoskis.
A.Lomp
5116876
Kuusalu 4x4
Errare humanum est
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas v6sa »

Lomp kirjutas:Kui dokidega kere on olemas(kasvõi täiesti skeletiks tehtud), siis pole mingi probleem arvelt mahasaada kuusakoskis.
Värske kogemus? Mõned kodanikud on mittekomplektsete rümpadega tagasi saadetud...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Lomp
Rock Crawler
Postitusi: 884
Liitunud: K Nov 30, 2011 7:07 pm
Asukoht: loksa/valgejõe/harjumaa
Kontakt:

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas Lomp »

Värske kogemus, Tallinna kuusakoskiga.
A.Lomp
5116876
Kuusalu 4x4
Errare humanum est
Kasutaja avatar
zilliver
Rock Crawler
Postitusi: 778
Liitunud: L Mär 21, 2015 11:02 pm
Asukoht: Viimsi

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas zilliver »

Kuusakoski ütles mulle eile, et kui kerel on VIN loetav ja dokid olemas, siis nad selle ka vastu võtavad.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Tahan müüa aga kas osadeks või tervelt ?

Postitus Postitas v6sa »

Väga hea info! Seega üks mure jupimüügil on maas.

Kusjuures on võimalik, et minu viidatud juhtumitel oli tegu kommunikatsiooniprobleemiga. Ise ju juures ei olnud.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”