Volvo XC90 vs. Mitshubishi Pajero(2013-2015)

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
wirxx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: R Dets 18, 2009 2:28 pm

Volvo XC90 vs. Mitshubishi Pajero(2013-2015)

Postitus Postitas wirxx »

Tere!
Plaan soetada 7 kohaline maastur.Hetkel valikus sellised pillid.Kumma kasuks peaks otsustama? Ülalpidamise kulude erinevused? Head ja vead?
Ettetänades :wink:
Kasutaja avatar
Roadler
Mudder
Postitusi: 98
Liitunud: R Juul 10, 2015 3:07 pm
Asukoht: Haapse

Re: Volvo XC90 vs. Mitshubishi Pajero(2013-2015)

Postitus Postitas Roadler »

Sa võrdled võrreldamatuid minu tagasihoidlikul arvamusel. Pajero on päris maastur vahekastiga ja aeglustiga, millega kannatab maastikule ka minna vajadusel - muus osas Mitsudest suurt ei teagi. Aga Volvosid natuke tean. Volvo on minu arvates Mitsu kõrval märngumaastur - mis on reaalsuses pigem esiveoline ja vajadusel natukene kolmik(nelik)veoline. Pealegi on uue kerega alates 2015a hiinlaste xc90-l ainult 4 silindrit ja 2,0 liitrit mootor tippvalik, mis on aetud kahe pisikese turboga 165kW-ni disla puhul ja bensumootoriga on veel ulmem :D - t8 mudel on 4sil 2,0l kahe pisikese turbo ja elektrilise ülelaadimisega lisaks, et mingitki arvestatavat numbrit kätte saada. Palju asju, mis saavad katki minna uuel masinal. Samas 2013-14 vana kerega XC puhul on mootori valikut kah, aga ta muidu muus osas moraalselt vana. Vana XC puhul bensukatest on parim kas 3,2L või siis v8. Need on ketiga mootorid. Ülejäänud versioonid on hammasrihmaga.
Nissan Pickup D21 King Cab
Stay focused and work smart!
wirxx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: R Dets 18, 2009 2:28 pm

Re: Volvo XC90 vs. Mitshubishi Pajero(2013-2015)

Postitus Postitas wirxx »

Tere! Tänud vastamast.Volvo oleks olnud jah see vanem kere mis kuni 2014.Arvasingi,et eks ta samamoodi nn. parketikas ole.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”