väikest tenthalli autole

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Kas siin on kedagi väikeste tenthallidega tegelejat?

Eraisik sooviks vähe tummisemat autovarjualust soetada, kui Motoneti "autotelk" kuid tarnekomplektide koostis ja orienteeruv hind on hästi varjatud saladus...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
joosep72
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 03, 2007 10:26 pm

Re: Mis te siis päev läbi teete, ehk kes millega aidata saab!

Postitus Postitas joosep72 »

v6sa kirjutas:Kas siin on kedagi väikeste tenthallidega tegelejat?

Eraisik sooviks vähe tummisemat autovarjualust soetada, kui Motoneti "autotelk" kuid tarnekomplektide koostis ja orienteeruv hind on hästi varjatud saladus...
Aga palun; MURRAY EHITUS OÜ, Fibost lintvundament alla, puit sõrestik (50x100) peale, katusele trapetsprofiil, seina vooderlaud või profiilplekk. Paar Bauhausi akent ka ette ja valmis. Sisse veel pinu riiuleid ja töölaud. Kui huvi siis helista, 56 604 804, joosep.loopere@gmail.com
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mis te siis päev läbi teete, ehk kes millega aidata saab!

Postitus Postitas v6sa »

joosep72 kirjutas:
v6sa kirjutas:Kas siin on kedagi väikeste tenthallidega tegelejat?

Eraisik sooviks vähe tummisemat autovarjualust soetada, kui Motoneti "autotelk" kuid tarnekomplektide koostis ja orienteeruv hind on hästi varjatud saladus...
Aga palun; MURRAY EHITUS OÜ, Fibost lintvundament alla, puit sõrestik (50x100) peale, katusele trapetsprofiil, seina vooderlaud või profiilplekk. Paar Bauhausi akent ka ette ja valmis. Sisse veel pinu riiuleid ja töölaud. Kui huvi siis helista, 56 604 804, joosep.loopere@gmail.com
Tänan pakkumast, aga puidust varjualuse oskan ise ka kokku lüüa. Seda pole hetkel vaja. NIng siinkohal on taas hästi hoitud saladus hinnaindikatsioon. :? Pakun, et jääb 3000.- kanti koos maksudega?

Mind huvitab analoogse tenthalli maksumus.

Puidust varjualune ise tehes maksab materjalis (karkass, kinnitusvahendid, laudis, katus) 800 kuni 1200 ja vajab püstilöömiseks nelja päeva ning ühel päeval abimeest umbes neljaks tunniks. Või vähem, kui õnnestub katust või seinamaterjali taaskasutada kusagilt. MInd huvitab, kui palju kallim oleks nelja päeva asemel ühega tuulekindel varjualune püsti lüüa...
Viimati muutis v6sa, R Dets 07, 2018 9:28 am, muudetud 1 kord kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mis te siis päev läbi teete, ehk kes millega aidata saab!

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Vaatasin vanu hinnapakkumisi...18x36 pindalaga ja 4 m kõrge, ühe uksega halli eest küsiti 71 000.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Ronny25
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Dets 22, 2010 7:31 pm
Asukoht: Klaasipealinn

Re: Mis te siis päev läbi teete, ehk kes millega aidata saab!

Postitus Postitas Ronny25 »

Siit saab vast mingi kontakti ja hinna aimduse ka. https://www.facebook.com/marketplace/it ... 4795777192
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas Landy »

Soodsad hinnad ja hea kavaliteet:
https://dascompany.com/

Kui soov, võin anda kontakti inimestega kes kasutavad.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Landy kirjutas:Soodsad hinnad ja hea kavaliteet:
https://dascompany.com/

Kui soov, võin anda kontakti inimestega kes kasutavad.
Jah, palun. Kui siia ei kannata avalikult panna, siis privasse.

Igasugused netist tellimised tähendavad paraku taas kord kulleri järel passimist :x

Mind huvitab, palju maksab 4x6 korralikust materjalist (vähemalt 450 g/ruutmeeter) PVC kattega autovarjualune.

Hinnaindikatsiooniks kaks varianti:
odav saasttelk Motonetist 199.- https://www.motonet.ee/et/toode/388254/ ... -g-present
natuke parema katusega, kuid ikkagi nutune 249.- https://www.motonet.ee/et/toode/388256/ ... x-3-x-28-m

Kas keegi seda viimast ehk pruugib? Kas selle katusele kipub ka vesi kogunema või suudab kalde pealt enne maha niriseda, kui kotti koguma hakkab? Esimest peab iga suurema vihma ajal tühjendama (või tegema kottide põhja augud), et vesi karkassi läbi ei vajutaks.

Vahepeal olen saanud ühelt suurema kilehalli kasutajalt tähelepaneku, et seisva tehnika säilitamiseks ei sobi, kuna tuleb tegelda niiskusega.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Mis te siis päev läbi teete, ehk kes millega aidata saab!

Postitus Postitas v6sa »

Andrus Michelis kirjutas:Vaatasin vanu hinnapakkumisi...18x36 pindalaga ja 4 m kõrge, ühe uksega halli eest küsiti 71 000.
Siit interpoleerides saaks 27 korda väiksema halli maksumuseks 2630.-...

:roll:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas Maaks »

Mul tööjuures oli pikalt seadmete varjualusena selline 4x6 telk. Selle katuse ja sinte materjal oli küll päris kobe.
https://www.easyup.ee/index.php/compone ... Itemid=119
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Maaks kirjutas:Mul tööjuures oli pikalt seadmete varjualusena selline 4x6 telk. Selle katuse ja sinte materjal oli küll päris kobe.
https://www.easyup.ee/index.php/compone ... Itemid=119
Olen pruukinud, kuid märganud sama häda: suurema vihmaga koguneb katusele vesi ja see vajutab lõpuks paratamatult konstruktsiooni läbi. Ehk autovarjualuseks ühele telgi igapäevahooldusest mitte midagi teada tahtvale vanemale inimesele hästi ei sobi.

Teiseks tuleb säärased kerged asjad edelarannikul väga kõvasti maa külge kinni siduda, et minema ei lendaks.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas Landy »

v6sa kirjutas:Jah, palun. Kui siia ei kannata avalikult panna, siis privasse.
Vahepeal olen saanud ühelt suurema kilehalli kasutajalt tähelepaneku, et seisva tehnika säilitamiseks ei sobi, kuna tuleb tegelda niiskusega.
Kontakt läks privasse.
Kui sul sed halli just eilseks vaja pole,sisi Poolast tuleb mõne päevaga asi siia ära küll.
Korralikel halliden on ventavad/restid selleks, et õhk läbi käiks. Poola omadel nägin neid ka piltidel.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Landy kirjutas: ...

Kontakt läks privasse.
Kui sul sed halli just eilseks vaja pole,sisi Poolast tuleb mõne päevaga asi siia ära küll.
Korralikel halliden on ventavad/restid selleks, et õhk läbi käiks. Poola omadel nägin neid ka piltidel.
Märkasin, tänan. Uurime asja.

Eilseks ei ole, aga talv läheneb kohutava kiirusega...
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas honkomees »

v6sa kirjutas:
Landy kirjutas: ...

Kontakt läks privasse.
Kui sul sed halli just eilseks vaja pole,sisi Poolast tuleb mõne päevaga asi siia ära küll.
Korralikel halliden on ventavad/restid selleks, et õhk läbi käiks. Poola omadel nägin neid ka piltidel.
Märkasin, tänan. Uurime asja.

Eilseks ei ole, aga talv läheneb kohutava kiirusega...
ei aita nendest ventrestidest, vaja kas sundventi või kuivatit. Ikka hakkab laest vett tilkuma ... läbi elatud.
Külma talvega on ok, aga kevad-suvi ja muutuva ilmaga talvel hullem kui lageda taeva all, lihtsalt tehnika mädaneb.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

honkomees kirjutas: ...
Külma talvega on ok, aga kevad-suvi ja muutuva ilmaga talvel hullem kui lageda taeva all, lihtsalt tehnika mädaneb.
Julgen arvata, et ei ole hullem, kui lageda taeva all. Lisaks tähendab katuse all hoidmine suvel jahedat ja talvel puhaste akendega autot.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Üks pakkuja vastas. 4x6 hall, 2 m kõrge 1810 pluss kõmm.

Säärane:
http://nordhall.ee/nord-m4/

Ei raatsi hästi... :?

EDIT: Tarneaeg on kolm kuud, transport ja püstitamine lisanduvad hinnale.

Märkasin praegu, et minu interpolatsioon "päris halli" hinnapakkumisest andis kõrgema hinna :roll:
Viimati muutis v6sa, R Dets 14, 2018 10:45 am, muudetud 1 kord kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”