väikest tenthalli autole

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas puhvel »

v6sa kirjutas:Üks pakkuja vastas. 4x6 hall, 2 m kõrge 1810 pluss kõmm.

Säärane:
http://nordhall.ee/nord-m4/

Ei raatsi hästi... :?
Sellel võib vesi isegi maha joosta aga vot märg lumi .... olen tunnistaja olnud kus märg lumi vajutab raginaga vastu maad kogu sarnase (küll odava) kupatuse.
XC 70
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

puhvel kirjutas:
v6sa kirjutas: ...
Säärane:
http://nordhall.ee/nord-m4/
...
Sellel võib vesi isegi maha joosta aga vot märg lumi .... olen tunnistaja olnud kus märg lumi vajutab raginaga vastu maad kogu sarnase (küll odava) kupatuse.
Ma ei usu - vaata karkassi eskiisi. Väidetavalt on rehkendus tehtud Eesti lumekoormust arvestades. Ma kaldun seda uskuma, kuigi torude seinapaksust veel ei tea. Potensiaali on igatahes.

Aga, nagu kõigil kergehitistel, tuleb ka sel hoida silma peal, et üllatusi ei tekiks. PVC pealt võiks sulalumi väga meelsasti maha joosta.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas honkomees »

Maha tuleb lumi väga huvitavalt ja omapäraste helidega ... Samas meie esimese halli soomlastest tarnijad (äkki oli midagi Best-Hall oy moodi nimi) kinnitasid 2002.a, et kogemust on vaid mõnikümmend aastat ja tent on praktiliselt igavene aga siberis olla mõned nende hallid lumekoormuse all kokku vajunud, karkass ei ole arvestatud pidevale lumekihi kasvule kui vahepeal sula pole, mis lume alla toob. Ja seinte äärde koguneb selline jaanipäevani kestev lumehunnik ...
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
kollane
Fitting 38"
Postitusi: 295
Liitunud: E Okt 23, 2006 11:40 am
Asukoht: lehetu

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas kollane »

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: väikest tenthalli autole

Postitus Postitas v6sa »

Tänan hea vihje eest.

See konteinerite vaheline katus on päris huvitav...

Enam-vähem koos püsiva 6-meetrise konteineri võiks saada 1500 €. Kaks konteinerit annavad kaks lukustatavat garaažiboksi ja katusealune nende vahele lahtise kaetud ala. 5 tonniga 4 masinat katuse alla - pole paha. Tõenäoliselt on kõige ettenägematum osa säärase avantüüri puhul konteinerite transpordi maksumus, mis võib ületada mainitud katuse oma. Ning sõltuvalt KOV reeglitest võib seda tõlgendada, kui kergehitist;)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”