Dodge Ram Ecodiesel, kas tasub?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
2K
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: R Okt 15, 2010 10:26 am
Asukoht: Rapla lähedal
Kontakt:

Dodge Ram Ecodiesel, kas tasub?

Postitus Postitas 2K »

Tere,

Käisin vaatamas uurimas järgnevat Ram’i https://m.auto24.ee/2882968 .

Mida siinne rahvas arvab, kas tasub osta 3,0 ecodiesel mootoriga autot?
Ja äkki kellelgi infot kuulutuses oleva auto kohta?

Tänud juba ette!
Moto Guzzi V7 RACER- suvel
Isuzu D-Max - talvel
Kuldar 5698 6832
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Dodge Ram Ecodiesel, kas tasub?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Kui mu mälu ei peta, siis 2014 tulid 8 käigulised automaadid. See tegi RAMid ökonoomsemaks. Et peab täpsustama, kas tegu on 8 käigulise või vanemaga. Mina olen sõitnud kah nüüd 100000 km, siiani suhteliselt muretult. Samas kuulsin mehest, kelle masinal on 115 000 ees ja vahetanud turbo ja veel hunniku vidinaid mootoris. Olla üle kirjutatud ajuga. Mina olen vaid vahetanud õhufiltri. See võttis 1-2 L kütusekulu maha ja tegi hingamise kuidagi vabamaks mootoril. Raadio on neil RAMidel tõeline "sitt" ,see on kõige lühemalt ja otse öeldud. Suudab vahet pidamata sahiseda ja mitte levi leida. Meie maantedel sõitmiseks väga hea auto, teede augud eriti ei sega. Kütet võtab kuni 120 km/h täiesti mõistlikult. Mootori pöörded on siis alla 2000. Mõned kere jupid on üle mõistuse kallid. Samas kuluosad, nt piduriklotsid, täpselt ei mäleta aga täiesti mõistliku hinnaga. Roostetama tundub kah, et hakkab suht lihtsalt.
Huvitav on veel see, et nt LC ga võis kas või atra järel vedada, midagi ei muutunud. RAMil on kohe tunda, kui kärul kas või üks ratas väheke viskab. Mitte et see kuidagi sooritust mõjutaks, käru veab ta väga hästi. Aga kogu aeg on teada, et käru on vaja korda teha.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”