Mudas kahlamise püksid

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
indreq
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: L Mär 19, 2005 11:46 pm

Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas indreq »

Kes mis mudelit kahlamispükse kasutab ja kuidas hindad? Taustaks see et küsisin jahinduspoest pükse millega Mudestile minna, kui algul mehed arvasid et valikut on igale maitsele, siis kuuldes mis otstarbeks ma neid tahan, tõmbasid kohe tagasi, ütlesid et tegelikult nii neopreen kui PP variandid on füüsiliste vigastuse suhtes suht õrnad ja nemad küll ei julge soovitada metsas/mudas toimetamiseks neid. Nüüd olengi kahevahel et kus suunas minna - kas võtta odavad ja arvestada ette sellega et neid peab suht tihti vahetama, või investeerida kallitesse hingavatesse ja siis loota et ehk veab ja kestavad mõne võistluse rohkem?
lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas lible »

Osa vene mudasõltlasi fännab sellist brandi nagu finntrail
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas LauriJ »

Võib vabalt NorFIni või Visioni hingavad kahlajad metsa panna. Peavad vastu küll. Ainuke asi on, kui võtad liiga kitsad ja siis kükitad, siis lähevad õmblustest puru :roll: :D
Muidu oksi ja muda kannatavad ilusti. Mina soovitan sokiga varianti ja sinna peale osta 1-4 numbrit suuremad saapad vms. Kahlajad, mille otsas on kummikud, pole nii mugavad, kui paksu muda sisse jalgupidi kinni jääd, siis võid end avastada ilma kahlajateta edasi jooksmas.
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas enx »

Mul Vision kahlajad ca 10 aastat olnud. Käinud nendega nii kalal kui võistlustel, siiani leketeta.
Vision Ikon peaks mudel olema, hinna poolest keskklass Visioni valikus.
Sämmy Offroad Team
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas no fear »

Võid ka Motonetist 75 eurosed hingavad võtta. Eks need ole pisut õrnemad, aga parem ikka, kui suur kummik rindkerest allaotsa välja.
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
niux
Mudder
Postitusi: 54
Liitunud: N Juun 26, 2014 11:11 am

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas niux »

LauriJ kirjutas:Kahlajad, mille otsas on kummikud, pole nii mugavad, kui paksu muda sisse jalgupidi kinni jääd, siis võid end avastada ilma kahlajateta edasi jooksmas.
Jah, eriti juhul, kui kummik tavapärasest jalanumbrist hea 3 numbrit suurem on - siis on vaja vahepeal lisaks autole ennast ka välja vintsida :D Ise plaanin nüüd ka Motonetist hingavaid vaadata.
Külli, 5021381
2018 "Kinni", VABA 509
no fear
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 196
Liitunud: N Mär 20, 2008 9:41 am
Asukoht: Mulkland

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas no fear »

enx kirjutas:Mul Vision kahlajad ca 10 aastat olnud. Käinud nendega nii kalal kui võistlustel, siiani leketeta.
Vision Ikon peaks mudel olema, hinna poolest keskklass Visioni valikus.
10 aastat. Muljetavaldav. Ja eks paneb mõtlema küll, kui nende hind hetkel 199 eurot ning Motonetist saab 79, siis mul pidas Motoneti oma vastu kahjuks üks hooaeg. Esiteks kulusid nad ära. Kui ATV peal istuda siis põlvekohad, mis vastu masinat hõõrusid ja puutusid, hakkas läbi laskma.
CanAm 1000XXC´21, Polaris Sportsman 1000 XP S`20,
Eestis-ATV võistkond KOHALIKUD, Soomes-ATV Team Estonia
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas LauriJ »

Enx vaatab asja juhipositsioonilt. seal need asjad kestavad ikka päris pikalt.
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Mudas kahlamise püksid

Postitus Postitas enx »

LauriJ kirjutas:Enx vaatab asja juhipositsioonilt. seal need asjad kestavad ikka päris pikalt.

Jah tõsi, et juhil kuluvad nad veidi vähem, samas pildistamas rägastikus käib juht samamoodi.
Aga kalal käimise koha pealt on kõigi kahlajate hirm pilliroog, eriti murdunud otsad, mul on vedanud jah, sõber sai samadest kahlajatest hooajaga jagu. Eks sõltub kasutusest-kasutajast.
Sämmy Offroad Team
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”