Mis oleks mõistlik valik?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Tohlu
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: T Juul 17, 2018 11:13 am

Mis oleks mõistlik valik?

Postitus Postitas Tohlu »

Asi siis selline,et sügiseks oleks vaja muretseda üks vähesõitnud või uus pikap. Olen lugenud nii ühelst kui teisest kohast aga eriti targemaks pole saanud. Müügimeestega pole üldse mõtet rääkida sest oma on ikka raudselt kõige parem. Tundub,et päris vigade vabat tehnikat pole olemas. Aga siiski neid ju ostetakse ja ka sõidetakse. Vaja vahel haagist vedada ja töövahendite tarbeks kasti ning maastiku suutlikkust läheb ka vaja. Nädalavahetusel ajaks ka oma asja sellega.Seega ainus variant pikap. Turul pakkujaid ikka on aga kirujaid pole sugugi vähem. Ehk saab siit veidi abi valiku tegemisel.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mis oleks mõistlik valik?

Postitus Postitas totu »

...ja milles see sisu on? Kena oleks selle teemaga "tahan osta aga.." alla.
Tehtud, mõeldud.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Mis oleks mõistlik valik?

Postitus Postitas honkomees »

kõigepealt, kas tahad töökindlust või mugavust ja nö tõmmet. Töökindluse poolest tasub vaadata hiluxit ja D-maxi, tänapäevase luksuse ja võimsuse poolel Amarok, Ranger Wildtrack, ka Renault tuli mingi imeasi välja.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
suitsukala
Fitting 38"
Postitusi: 288
Liitunud: L Apr 16, 2016 7:04 pm
Asukoht: Saaremaa, Kärla

Re: Mis oleks mõistlik valik?

Postitus Postitas suitsukala »

Hilux saab öigete rehvidega maastikul täitsa hakkama - küsi nt boob'i käest kuidas tal tunne on, ostis ta enda oma eelmine aasta esindusest uuena.

Töökindluse koha pealt nt Ford eriti ei hiilga - Fordimehed vöivad ju vastu vaielda, aga niipalju kui mina kuulnud olen, siis mootorid pire kehvad.

Köik muidugi söltub rahakoti paksusest ja vajadustest - Hiluxi kohta vöin endise müügimehena möndagi rääkida, head ja vead vöin köik kirja panna. Helistamisega natuke nukker lugu, köneminuti hinda ei taha kumbki meist ilmselt maksta.
Jeep Comanche Laredo '88
Igapäevaselt Austraalias - PS v e-mail, kui vaja kätte saada.
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Mis oleks mõistlik valik?

Postitus Postitas l300 »

suitsukala kirjutas:Hilux saab öigete rehvidega maastikul täitsa hakkama - küsi nt boob'i käest kuidas tal tunne on, ostis ta enda oma eelmine aasta esindusest uuena.

Töökindluse koha pealt nt Ford eriti ei hiilga - Fordimehed vöivad ju vastu vaielda, aga niipalju kui mina kuulnud olen, siis mootorid pire kehvad.

Köik muidugi söltub rahakoti paksusest ja vajadustest - Hiluxi kohta vöin endise müügimehena möndagi rääkida, head ja vead vöin köik kirja panna. Helistamisega natuke nukker lugu, köneminuti hinda ei taha kumbki meist ilmselt maksta.
Info auto mehhaanikud ka oma oskistega ei hiilga olles ise nende sitta parandanud, ime, et ranger veel maha polnud põlenud
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”