Toyota Land cruiser

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
virus1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: E Juun 04, 2018 9:55 pm

Toyota Land cruiser

Postitus Postitas virus1 »

Tere,

Soov osta Toyota land cruiser.(2002-2009)
Olen lugenud siin foorumis palju teemasid aga soovin siiski veel infot antud auto kohta.

Millised tüüpvead, mida ostes vaadata, kas 122kw või 127kw-millised on erinevused?

Tänan!!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas Landy »

Millist LC mudelit silmas peetakse?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
virus1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: E Juun 04, 2018 9:55 pm

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas virus1 »

j120 5 uksega
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas TiitR »

2002-2005 on 120kw, 2005-2007 on 122kw ja 2007-2009 on 127kw. Tegelikult need kw-d muutuvad juba seal viimase aasta lõpus, näiteks 2006 lõpp tuli juba 127kw, jne. kuid see oli lihtsustatud info. Samas 120kw-lisel on tavaliselt veel 4-käiguline automaat, sealt edasi juba 5-käiguline.
virus1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: E Juun 04, 2018 9:55 pm

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas virus1 »

Tänud, oskab keegi öelda kas 122kw või 127kw- tuttaval oli 122kw ning kiidab taevani seda..
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas TiitR »

virus1 kirjutas:Tänud, oskab keegi öelda kas 122kw või 127kw- tuttaval oli 122kw ning kiidab taevani seda..
Mul oli ka 2006a. 122 kw....ei kiitnud taevani :D (mootori poolelt polnud midagi kobiseda, kuid kõik muu).
Ega seal 122 vs 127kw väga vahet polegi (mina vähemalt küll mingit vahet minekus ei tundnu), kuid nagu ikka, siis pihustid on kapriissed, samuti on mõnel autom. kastiga probleeme. Minu oma oli õhkvedruga ja seal olid küll probleemid, eriti algusaastatel, kus neid veel lammaris ka polnud ja sai üht-teist Lätist toodub, muidu vaid esinduse rida, praeguseks on aeg niipalju edasi läinud, et ilmselt on jupid kättesaadavamad ja hinnad paremad.
virus1
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: E Juun 04, 2018 9:55 pm

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas virus1 »

siis ei olegi nii lilleline see land cruiser. Tahan vastupidavat maasturit ja mis ei kaotaks oma väärtust nii hullult,näiteks honda CRV. Edaspidi on vajalik ka käru vedu ja palju maal sõitmist siis hakkasin uurima lc kohta ja ainult kiidu sõnu kuulnud.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Toyota Land cruiser

Postitus Postitas TiitR »

virus1 kirjutas:siis ei olegi nii lilleline see land cruiser. Tahan vastupidavat maasturit ja mis ei kaotaks oma väärtust nii hullult,näiteks honda CRV. Edaspidi on vajalik ka käru vedu ja palju maal sõitmist siis hakkasin uurima lc kohta ja ainult kiidu sõnu kuulnud.
Eks iga isendiga on nii ja naa juhtumisi ja jutte. Mina rääkisin konkreetselt enda omast. Oli uuena Eestist Amservist ostetud ja mingit kahtlast ajalugu polnud, et selle taha pugeda.
P.S mina müüsin enda oma maha 220 tuh. läbisõidu juures, samas siin mehed uhavad maha 400+ tuh km ja ainult tangivad.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”