Tööriided

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Tööriided

Postitus Postitas CaveMan »

tommm kirjutas: Tundub, et tööriiete haute couture on viimase kümne aastaga ka palju muutunud.
Otsisin üksvahe kitlit. Sellist, mis nõukaajal iga töömehe kapis oli. Würth, Tamrex, ehituspoed .... ei saanudki kitlit :)
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Tööriided

Postitus Postitas maksipoiss »

CaveMan kirjutas:
tommm kirjutas: Tundub, et tööriiete haute couture on viimase kümne aastaga ka palju muutunud.
Otsisin üksvahe kitlit. Sellist, mis nõukaajal iga töömehe kapis oli. Würth, Tamrex, ehituspoed .... ei saanudki kitlit :)
Kitli leiad Magaziinist, Pärnu omas vähemalt olen näinud .
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Tööriided

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Mina sain omale kitli Tööohutuskeskusest. Sellise klassikalise, paksust kangast. Modifitseeritud on nii palju, et nööbid on asendatud trukkidega. Tööriideid on kah ikka sealt võetud mingil põhjusel.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Tööriided

Postitus Postitas honkomees »

smurhv kirjutas:Lambiteema, isegi Prismast leiad tööriided. Järgmisena võiks teema teha kus poes saia müüakse
no vot ei ole lambiteema, kui ikka vaja natukenegi ebastandardseid mõõte. Isegi aliexpressi lahked müüjad, kes pakuvad, et saada oma kehamõõdud (pikkus, kaal, õlgade laius, kaelaümbermõõt, rind, vöö ja puusad) ja meie valime sulle sobiva riide, ka need saadavad vastuse, et sorry, meil pole pakkuda Teile sobivat mõõtu.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Tööriided

Postitus Postitas Landy »

smurhv kirjutas:Lambiteema, isegi Prismast leiad tööriided. Järgmisena võiks teema teha kus poes saia müüakse
Sa ikka teema algataja esimest postitsust lugesid? Standartses "euromõõdus" inimesel on jah asju saada, aga kui liigud Kalevipoja või Suure Tõllu kanati, siis on mure igati põhjendatud. (ise pikema poolne, aga sõprade hulgas korralike mastimände e. 2m+ mehi).
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tööriided

Postitus Postitas Movistar »

http://www.vekakommerts.ee/

Odavamaid tööriideid ma leidnud pole kui seal. Samas on tellida võimalik igasuguseid lambimõõte.
Meil oli ka üks töömees 2 m pikk ja jalg oli 49. Talle midagi leida oli ilus peavalu alati.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Tööriided

Postitus Postitas metsapoolne »

Pikkadele on ka tavalisis igapäevariideid leida paras peavalu. Poest poodi ainult astudki ja terve päev kulub, et leida paari asja mida selga toppida. Muide minusugusel päkapikul oli ka keeruline riideid leida kuni ajani mil avastasin, et lasteosakondades müüakse ju ka riideid :mrgreen:
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Tööriided

Postitus Postitas Landy »

Movistar kirjutas:http://www.vekakommerts.ee/
Odavamaid tööriideid ma leidnud pole kui seal.
Viimased 5 aastat meie firmale sealt riideid võetud. Hästi odavad, mugavad, aga väga lühikese elutsükliga. ( just püksid ja tunked) Aktiivsel kasutamisel heal juhul aasta, passiivsemal poolteist. Isegi minul, kes ma suurema osa ajast kontoris perset laiaks istun ja üsna tagasihoidlikult mutrivõtmega majandan on 5 aastaga juba kolmed suvised tunke püksid läbi kulunud ( sõna otses mõttes riie kulub läbi aktiivsemalt liikuvatest kohtadest). Samas odav hind kompnseerib seda ja saab tihemini värsked riided selga.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tööriided

Postitus Postitas MustVälk »

Kuni juba kvaliteedile jutt läks siis blacladeri keevitaja püks plus jakk kombost sain aktiivse kasutuse juures poole aastaga jagu.

Nüüd kasutame lindströmmi keevitaja riideid. Poole aastaga pole jagu saanud ega kuidagi isegi läbi põletanud (erinevalt blacladerist). Pesus tõmbavad kokku ühe numbri jagu, aga saab ka neilt tellida erimõõdus riideid. Blacklader tõmbas ka pesus kokku.

See ripp taskutega variandi asemel olen näinud et targemad lähevad vööga kinnitatavate taskutele üle. Ehk siis kui vaja tõmbad taskud vööga külge.
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Tööriided

Postitus Postitas puhvel »

Seda minagi, et odav ju üldiselt ei kesta.
Võib ka olla, et mitte odav ei kesta aga eeldusi on rohkem kestmiseks.
Näiteks odavaid jalanõusid ma ammu aastaid ei taha enam osta, kokkuvõtteks kulub rohkem raha nendega.
Samas kui tööriide mõõdud nii spetsiifilised ja defitsiitsed siis on keeruline ja mitte vähe.
XC 70
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Tööriided

Postitus Postitas mart77 »

Aliexpressist tellisin t-särke. Mustad, kõige lihtsamad. Selliseid, mis iga kummardamise ja kükitamise peale selga paljaks ei jätaks. Ja täiesti kabedad asjad sain, mis on kestnud juba pikemat aega, soovitan. (1.9m pikk, 115kg- eestist pole sobivat veel leidnud).
(Poe nimi oli Moomphya. Ja märksõna hiphop.)
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”