hj60 sillalukud

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

tt75
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: E Nov 23, 2015 11:36 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas tt75 »

Praks1 kirjutas:Igasugune sellise fosiili tuunimine on sõna otseses mõttes raha maha viskamine,kered,raamid jne on juba 20 aastat surmale võlgu neil.
Eriti, Kui tahta veel metsas sõita,olgu sul turboga mootor,kōik lukud,meh vints jne,aga suvaline Suzuki jmny ilma nende lisadeta sõidab kordi kiiremini ja kaugemale.
Ühesõnaga,kuskil on see koht,kus pidurit tõmmata,lihtsalt selle vahega,Et mida varem, seda soodsam!
Mida siis üldse mõtet ehitada on ? kolmesid või? või on parem poetaga õltsi libistada :D .
nagu ma aru olen saanud,siis enamus siin foorumlased sõidavad ,ehitavad ja putitavadki 10-20 aastat vanu autosid ,ja kui asjale läheneda tasuvuse seisukohalt ,siis on üldse mõtekas sõita liisingautoga ja mitte tegeleda hobidega.
Ma ei vaidle vastu et suzuki jõuab kiiremini ,kõrgemale ja kaugemale aga kui inimesel on masin olemas siis las ta putitab .Tulin minagi ükskord öösel samurai tagaistmel männikult linna ,peale seda kui meie hj61 oli mudaaugus purunenud vintsi kardaan,ja peaks mainima et seal taga polnud mul teps mitte mugav olla,ehk siis selles suzukis võiks heal juhul sõita kahekesi.Kolmekesi sõites pole seal isegi ruumi õllekasti jaoks,ja kui sa ka sinna mahutad eelpoolnimetatu ,siis pole sul ruumi ennast liigutada.
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

:D
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas totu »

LSD d veidi tuunida, peaks abiks ikka olema. Kui vints olemas, ei ole safari mõistes, lukud nii olulised. Päris palju aitab ka vedrustuse "tuunimine", kui auto "flex" vastab lõvijalgadega malmvanni omale, peab küll mõlemad difrid kinni keevitama aga korraliku flexiga ja normaalse amordiga teevad need "poolkõvad" lukud, teekonna traktori järgi, palju pikemaks. Ise võistleme, esisillas "kruvidiffer" ja ega ei ole tihti täislukust puudust tundnud.
PS: mingi 8" LSD kusagil vedeleb ja pigem vahetaks millegi huvitama, kui raha, vastu. Aga jah, enne peab selle üles leidma :D .
Tehtud, mõeldud.
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

Algajalik küsimus ja ärge siis väga palju õiendage kuid... kuidas ma teen kindlaks kui suur lsd mul minna võiks?
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

Vints olemas ja tagasilla flex päris hea. Ringitehtud keerdvedrudele.
tt75
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 180
Liitunud: E Nov 23, 2015 11:36 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas tt75 »

pritsimees00 kirjutas:Vints olemas ja tagasilla flex päris hea. Ringitehtud keerdvedrudele.
ehk siis pole maanteelegaalne? või on ametlik ümberehituseluba?tean ,et selle lehtvedruga erilist flexi ei saavuta,see rohkem nagu veoka teema.Lehtvedru töötab siis paremini kui on koormus peal tean seda sellepärast,et kui ma oma l300-ga umbes 500 kg metalli kongis kuusakoskisse viisin,siis oli normaalne sõita.
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

Legaalne. Lühemaks tehtud. Taga kast jne. Imeläbi sain eestis arvele.
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas toilu »

kas see on must hj60, mis siin müüdi ja oli soomest toodud?
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

Tema ise :bg
pritsimees00
Fitting 38"
Postitusi: 202
Liitunud: N Juun 19, 2014 9:27 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas pritsimees00 »

Endiselt härrased küs. Võhikule. Millest peax alustama, et teada mitme tolline differ on?. Võhikud nn. satuvad ka vahest metsa... ja ka kännuotsa.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: hj60 sillalukud

Postitus Postitas mart77 »

pritsimees00 kirjutas:Endiselt härrased küs. Võhikule. Millest peax alustama, et teada mitme tolline differ on?. Võhikud nn. satuvad ka vahest metsa... ja ka kännuotsa.
Kapote all on birka vin-koodiga, seal on veel muud tarkust masina kohta: käigukasti mark, tagasilla mark, trim level.
Nätieks:
4Runner: "G292" - on 8", 4.10 ratio, 2pinion, no LSD
LJ70: "G145" - 8" 4.875 ratio, 4 pinion, LSD
Hilux: "G255" - 8" 4.556 ratio, 4 pinion, LSD
inglishit tönkad, siis leiad tabeli netist.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”