Lisatulede valik ja ost

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

priitpo
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: E Apr 27, 2009 5:18 pm

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas priitpo »

Pakkuda Hella Luminator Xenon kaugtuled

Saada nii punkttule (1 lux'ine valgusvihk üle 1,2km'i!) kui hajutava klaasiga versioon. uued, pakendis ja kasutamata http://www.auto24.ee/products/lisatuled ... rhash=966c

Tel: 51 seitse kaks 726
GC
Rock Crawler
Postitusi: 543
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas GC »

Nüüd julgen väita, et Lazer (1000 Elite 2) on tubli asi küll, aga W-light Neptune III alla küll eriti ei jää, aga on 3x odavam.
Ja just ninaesise teeb valgeks, mis minu meelest oluline.
gaz fs 1
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas LR90 »

GC kirjutas: Ja just ninaesise teeb valgeks, mis minu meelest oluline.
Valge ninaesine jätab kauguse pimedusse, ja see pole hea.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
GC
Rock Crawler
Postitusi: 543
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas GC »

LR90 kirjutas:
GC kirjutas: Ja just ninaesise teeb valgeks, mis minu meelest oluline.
Valge ninaesine jätab kauguse pimedusse, ja see pole hea.
Eks ta ole maitseasi. Kui kuskil metsavahel 20...30-ga kulged, mis sellest valgest kaugusest!?
Ja oleme ausad, 500...700 m ees valget on ju tore asi küll, aga kas ka reaalselt vajalik?
Kunagi väga ammu kui halogeene autole veel polnud, sai tavalise H4 hõõglambi sokli sisse istutatud fotoprojektori 100w ja see oli minu meelest juba halogeen (väike 2 jalaga).
Hulga mässamist oli, eriti fokuseerimisega... need, kes proovida said, ei tahtnud enam valge ajaga koolist koju sõita, sest nii äge oli sõita pimedas, valgete tuledega!
gaz fs 1
olli
Fitting 38"
Postitusi: 237
Liitunud: N Juul 07, 2011 11:59 pm

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas olli »

GC kirjutas: 500...700 m ees valget on ju tore asi küll, aga kas ka reaalselt vajalik?
Nõus. Vastutulejad hakkavad ka juba kilomeetri pealt vilgutama ning kokkuvõttes peab hulka pikemalt ainult lähituledega sõitma.
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Lisatulede valik ja ost

Postitus Postitas LR90 »

GC kirjutas:
Eks ta ole maitseasi. Kui kuskil metsavahel 20...30-ga kulged, mis sellest valgest kaugusest!?
Ja oleme ausad, 500...700 m ees valget on ju tore asi küll, aga kas ka reaalselt vajalik?
Kunagi väga ammu kui halogeene autole veel polnud, sai tavalise H4 hõõglambi sokli sisse istutatud fotoprojektori 100w ja see oli minu meelest juba halogeen (väike 2 jalaga).
Hulga mässamist oli, eriti fokuseerimisega... need, kes proovida said, ei tahtnud enam valge ajaga koolist koju sõita, sest nii äge oli sõita pimedas, valgete tuledega!
Olen minagi neid projektori pirne fokusseerind kunagi, aga olid suuremad kiirused ka kui neid vaja oli.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”