Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas Andrus Michelis »

boob kirjutas: Krt, tehtaks neid vaid kastikana ka...
Mul kah korra oli vaimusähvatus, et nad võiks kaubikuid toota. Midagi sellist nagu Caravelle aga mingi M nelja liitrine diisel nt. Ainult madaldatud vedrustuse asemel kõrgendatud. :D
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas LauriJ »

boob kirjutas: Aga vabaaja sõidud käivad ikka bemmiga, nii mugavat ja hästi juhitavat autot teist ei ole. Krt, tehtaks neid vaid kastikana ka...
Ja siis ostsid Amaroki asemel Hiluxi... VW pole küll päris X5 vääriline aga tublisti lähemal Bemmilemugavuse, mineku ning juhitavuse osas. Eks ma saan aru, et hind pani asja paika aga BMW kastikas tuleks kindlasti 2x kallim kui Hilux. :D

Ja nüüd tagasi teemasse. :D Vali ikka LC
wirxx
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: R Dets 18, 2009 2:28 pm

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas wirxx »

boob kirjutas:Osta parem mu x5 ära. Saad 200+kw diisli ja kõikmõeldavat mugavusvarustust...
Tänud pakkumast aga vaja seitsmekohalist
siimg
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: N Nov 12, 2009 12:15 pm
Asukoht: Harjumaa

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas siimg »

ahto42 kirjutas:Kas XC90 eestis palju ei müüdud? Saaks kontrollitava ajalooga masina, mis pole takso olnud või Athur Tussiku poolt üles vuntsitud.
Kes ei tea, kes Arthur Tussik on, siis: https://www.youtube.com/user/tussik01/videos
Kasutaja avatar
uuki
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 194
Liitunud: L Jaan 14, 2017 4:21 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas uuki »

siimg kirjutas:
ahto42 kirjutas:Kas XC90 eestis palju ei müüdud? Saaks kontrollitava ajalooga masina, mis pole takso olnud või Athur Tussiku poolt üles vuntsitud.
Kes ei tea, kes Arthur Tussik on, siis: https://www.youtube.com/user/tussik01/videos
no aga kumb variant sitem, reaalses elus sa saad kas ruunatud ja oma elu läbi elu elanud masina või näiteks vähemalt taastatud või vähemalt hoitud masina. Tänapäeval ei ole absoluutselt enam mõtet seda originaal läbisõitu taga ajada ega oli naisel poes käimise auto. Mida kuradit sa hakkad peale kirikuõpetaja autoga millel ainult 50 000 läbisõitu kui see on seisnud 10 aastat või rohkem väljas eesti kliimas. Kui tahad restaureerida siis vahet ei ole väga mis algseis on, aga kui otsid masinat millega tööd teha või sõita eelistad ju midagi muud. Kogemus olemas.
Kuulutus kõik oli ilus, välimus, hooldusajalugu, naisel poes käimise auto jne. Nii öelda eestlase märg unenägu. Reaalsus oli, et mitte ükski rattapolt polnud õige, mutritest(tõenäoliselt sahtlipõhjast asendatud) rääkimata.
Patrol y61 pikk 33" mudakas (granaat lõhkes)
59007666
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas ahto42 »

Loomulikult on raipeid ka eestist ostetud masinate hulgas. Naise autot reeglina osta ei tasu, sest neil reeglina, suva, et koliseb või tilgub. Kindlasti on erandeid.
Lihtsalt, kui välismaalt, siis tuleb ise järel käia. Sest pole ju mõtet maksta 500tkm läbi sõitnud auto eest 150tkm odoga auto hinda. Eriti diisli puhul.
Tean inimest, kes tuttaval platsimehe lasi ka 2 korda nooremaks teha enne arvele võtmist, et kui müüma hakkab, siis turuväärtus suurem.
Mu mõte oli selles, et sissetoodud onikka enamus kokku lapitud ja tänapäeval on vähemalt minu ja mu pere jaoks turvalisus oluline. Liiklus on tihe ja viimasel ajal on kuidagi palju juhuseid olnud, kus enda reflexid päästavad teise hajameelsuse.

Olen näinud leedus taastatud armatuuri, kus padjad on lahti käinud. Mitte sittati polnud aru saada. Pandud seal ka uued padjad ja aju. Tuli küll armatuuris ei põle, aga ikkagi....
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Volvo XC 90 vs. Toyota Land Cruiser

Postitus Postitas TiitR »

Minu poolt teema maas - Volvo hoovis.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”