Mitsubishi pajero

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Mitsubishi pajero

Postitus Postitas kalle211 »

On plaan soetada pajero. Auto 24 jäi silma selline isend sellepärast küsimus siinsele rahvale ehk keegi oskab selle auto kohta midagi lähemalt rääkida. Vaatama pole veel jõudnud.http://www.auto24.ee/used/2518106
tuhajuhan
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: K Aug 20, 2014 9:58 pm

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas tuhajuhan »

Limited edition.
Autoärikas ju.
Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas Rene1986 »

Klassikaline ja kližee küsimus- milleks vajad? Sel pole enam täisraami mistõttu sobib softroadiks. Igapäevaseks maal ja linnas/ kalal käiguks on selline igati ok kui korras on. Sõita on mõnus liigset kõikumist ei ole, taga istujatel on põlveruumi palju. Pagasi maht on viimase tõttu muidugi väiksem
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
belmondoke
Fitting 38"
Postitusi: 232
Liitunud: L Veebr 05, 2011 8:35 pm

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas belmondoke »

Kütuse kulu ka kuidagi jube hea automaadile.
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas kalle211 »

Sellest ma sain aru et autoärikas. Tegelikult tahan naisele osta talle hirmsasti meeldib pajero. Palju sellise pilli reaalne kütusekulu olema peaks.
Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas Rene1986 »

kalle211 kirjutas:Sellest ma sain aru et autoärikas. Tegelikult tahan naisele osta talle hirmsasti meeldib pajero. Palju sellise pilli reaalne kütusekulu olema peaks.
Mina kãisin enda omaga tabasalu-paldiski edasitagasi ja umbes 9või 10arvestasin keskmise. Linnas 13, sisetunde järgi. 11 on veidi utoopiline
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Mul mingi jama aga viimased pool aastat saan paagiga nats üle 400 kmi :) Arvatavasti on mingi pihusti vs pidurid.Pole aega olnud teda Jaani juurde viia viimasel ajal.Aga arvestades ls i siis ma ütleks kas pump onj tehtud juba või kohe minemas.Tundub nagu rusikareegel 300000.Aga muidu väga hea auto minu arust.Antud limited isendit ei tea.Aga on küll olemas nn luxuri pakett (lisa numbrit ei viitsi otsida praegu ) Metsa ta väga ei kõlba jahh ( võrreldes väikse broncoga ) aga mudas ja poris viis pluss.Pluss veel ,et tõmmata see auto jõuab.

Ja mis naistesse puutub siis ega ma enda oma ka sealt roolist kätte väga ei saa :)
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas l300 »

Kindlasti käi kontrollis ja lase sillad üle vaadata.krdi kallis lappida
h.v
Off Roader Wannabe
Postitusi: 27
Liitunud: R Jaan 29, 2010 5:06 pm

Re: Mitsubishi pajero

Postitus Postitas h.v »

Tere,
Mida arvata uuema kerega Pajerost, 2012-2013 aastaarvuga? Hädavajadust full-size maasturi järgi ei ole, aga kuna selle hind sisuliselt samas suurusjärgus, mis hea varustusega linnamaasturil, siis jäi silma. Lisaks ehk on pikemaealisem ja hoiab hinda paremini kui trendiautod-linnamaasturid? Kasutus valdavalt linn-maantee aga satub kindlasti ka kruusateedele ja metsaradadele, mõned korrad aastas kindlasti käru ka sabas, samas ilmselt ei midagi millega linnakas hakkama ei saaks. Kas ülalpidamiskulud (hooldused, remont?) on oluliselt kõrgemad kui näiteks outlanderil? Kas sõidumugavuse poolest on mõtet kaaluda igapäevaseks autoks?
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”