Nissan Patrol BRCs

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Tere.
Kas kellelgi on kokkupuudet antud autoga? Läbisôit väike, hind môistlik, piltidel igati viisakas. Müügis on olnud pikka aega ja keegi ei taha http://www.auto24.ee/used/2200996
Viimati muutis Warlock, K Nov 22, 2017 9:28 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Ints »

Ma ei tea miks,aga ma ei usu seda läbisõidu numbrit.Võta seda kui teema tõstet. :?
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas helar »

Reha on. Ls keritud.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Eks ma ise ka seda arvan aga pole kunagi läbisôidust sôltunud ega seda ostnud auto juures. Palju ta keritud on, max paar sotti vast.
Muus osas tundub igati viks ja viisakas ?
Kasutaja avatar
iiripilli
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: L Veebr 20, 2016 3:01 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas iiripilli »

Käi kohapeal vaatamas. Pildid on vääga petlikud!
Land Cruiser PZJ75
Mob: 5624kolm844
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas beginner »

Kuula parem, mis helar räägib, ja ära mine.
Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Rene1986 »

Alustuseks lappa lãbi patrol ja tema "õnnistus" selle 3liitrisega. Siis kratsi kukalt ja mõtle kas või kui tãhtis on õige lãbisõit ja ajaloo olemasolu. See patrol oli juba möòdunud suvi seal seina ääres, ometigi maasturi hingega asjaosalised joomsevad tormi patrolile, või noh eeldusel, et on seda väãrt
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Ega ma läbisôitu ei tahagi osta, pigem ikka autot. Olen näinud 400k läbisôiduga viisakaid ja 150k läbisôiduga ronte viimastel päevadel oma autootsinguil. Otseselt ma seda 3l diislit ei karda, sest nii palju, kui mina olen aru saanud nendest juttudest, siis sôltub selle mootori ebaônn ikka omanikust ja eks nii enamus autodega. Milline hooldamata asi kestab?

Aga antud Patrol on kühvel jah. Vajab mootori juures nokitsemist, juhiuks ära vajunud, kolmas istmerida puudu ja hunnik muid asju lisaks veel.
smurhv
Rock Crawler
Postitusi: 971
Liitunud: N Veebr 15, 2007 9:59 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas smurhv »

Warlock kirjutas:Ega ma läbisôitu ei tahagi osta, pigem ikka autot. Olen näinud 400k läbisôiduga viisakaid ja 150k läbisôiduga ronte viimastel päevadel oma autootsinguil. Otseselt ma seda 3l diislit ei karda, sest nii palju, kui mina olen aru saanud nendest juttudest, siis sôltub selle mootori ebaônn ikka omanikust ja eks nii enamus autodega. Milline hooldamata asi kestab?

Aga antud Patrol on kühvel jah. Vajab mootori juures nokitsemist, juhiuks ära vajunud, kolmas istmerida puudu ja hunnik muid asju lisaks veel.
No see kolmas istmerida on ikka põhjus miks masin ostmata jätta
Y61
#540 Mudmen
Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Kas ma olen kuskil öelnud, et puuduva istmerea tôttu jääb midagi ostmata? Antud kuulutuses on ka kirjas 7 istekohta, mida reaalselt pole. Kui midagi môistliku öelda pole, vôiks üldse ütlemata jätta! Milleks ilkuda...vaja päeva norm täis kirjutada?
tohoh
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 151
Liitunud: E Aug 22, 2011 11:12 am
Asukoht: Tallinn

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas tohoh »

Härrra pani pahaks...

Ma siis ütleks nii, et kolmanda istmerea puudumine ei tee asjast kühvlit.
LR Defender 110 - 1997
Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Mingid môttetud kommentaarid on vajalikud? Annavad need kirjutajale mida...rahulolu ja hea une?

Ma ütleks nii, et kui puuduvale kolmandale istmereale lisandub kiirtutvusel veel hunnik asju, siis on tegemist kühvliga. Kindlasti on ka siinsetel kirjutajatel erinev arusaam kühvlist :)
Viimati muutis Warlock, E Mär 20, 2017 9:31 pm, muudetud 1 kord kokku.
tohoh
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 151
Liitunud: E Aug 22, 2011 11:12 am
Asukoht: Tallinn

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas tohoh »

Aga mine ja vaata siis ise üle kui seda juba teinud ei ole.
Eks mõttetule mitteostu argumendile mõttetu komm.
LR Defender 110 - 1997
Warlock
Rookie
Postitusi: 18
Liitunud: R Mär 17, 2017 6:36 pm

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Warlock »

Ma jätkuvalt ütlen, et see puuduv istmerida pole argument mitte ostule :D Mônel mehel on ôhtusest ôllest hallollus ikka tiba pehme ja silm sirkel...tuduaeg vast :D

Ma ju kirjutasin selgelt, et need kirjapandud minupoolsed puudused olid kiirvaatluse tulem antud masinaga tutvumisel :lol:

Aga jätame nüüd teemavälise ilkumise, see ei vii kuhugi.
Gennadi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: K Veebr 25, 2009 10:07 am

Re: Nissan Patrol BRCs

Postitus Postitas Gennadi »

Jalutasin ka täna tiiru ümber masina, tiivaäärtel koopas paistis päris korralik rooste, raamil oli ka tagapool rohkem, eespool vähem roostet, läbivat muidugi mitte, kuid korrosioonitõrjet ei paistnud küll tehtud olevat, sest tagumiste kerekinnituste juures ei olnud vastu vaatav pilt üldsegi mitte ilus. Rohkem süvenema ei hakanud, kuna olen liiga palju roostega kokku puutunud.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”