Nissan patrol tartus

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Rene1986 »

Metsahuviline kirjutas:Mida oligi tegelt karta.Liiga ilus,et olla tõsi.Tule kohta leidsin netist mingisuguse valemiga sisestades einevaid patrol armatuuri pilte siis sealt nägin,et tegu võiks olla mootori tulega.Kas sellel isendil kui proovimas käisid tuli siis poles või mitte?Mina oma otsinguid jätkan ja hetkel ei teagi enam mida tahta.Aidake sõbrad ja andke nõu?
Diagnostika juhe taha ja kustutad tule ära. Ostja saab proovisõitu teha ilma tuleta. Sõltuvalt veatõsidusest see tuli süttib päeva jooksul kuni mitme päeva pärast (tuttav kustutas oma subarul tulesi ning sai paar nädalat sõita enne kui armatuur süttis nagu pühade kuusk). Või keerati pirn välja üldse
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Metsahuviline »

Vat nii, hetkel on siis see elukas Auto 24 st kadunud. Huvitav kas tuli ka meite hulka? Oleks huvitav teada kohe.
Kasutaja avatar
psyhhonaut
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: R Mai 27, 2011 10:24 pm
Asukoht: tartu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas psyhhonaut »

Äkki need augud mis ma kogemata küljekarpidest läbi surusin olid vaja remonti saata ja tagumise ukse lingi juures sama mure:D
Mida vähem teid seda parem :)
Daihatsu Rocky 2,8td
Nissan Patrol 3.0 Y61 long
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”