Nissan patrol tartus

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Metsahuviline »

Tere.
Olen veidi hädas.Olen küll uus siin aga vajan abi.kas keegi teab sellist Tartus asuvat Patroli.Uurides mnt-st siis vägagi huvitavalt on selle pilli spidonäiduga käitutud.
Ettetänades.
http://www.auto24.ee/used/2469356
Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Rene1986 »

Metsahuviline kirjutas:Tere.
Olen veidi hädas.Olen küll uus siin aga vajan abi.kas keegi teab sellist Tartus asuvat Patroli.Uurides mnt-st siis vägagi huvitavalt on selle pilli spidonäiduga käitutud.
Ettetänades.
http://www.auto24.ee/used/2469356
3se mootoriga- neid kaebuseid saad siit otsingust lugeda üksjagu. Teiseks armaturis keskel kollane tuluke ei ole kindlasti tühi paak. Seega esimene asi on diagnostika ja siis remont.
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Metsahuviline »

See tuli jäi esimese hooga tähelepanuta jah.Otsides leidsin,et see tuli peaks olema Service engine soon.Kas snorkel võiks selle tule põlem panna?Lisaks mnt-st vaadates leiab,et ülevaatused on olnud ka juhusliku vahega.Kõige huvitavam kogu selle loo juures on veel ülevaatusel avastatud puudused.Viimane VÄGA suur leitud viga on olnud mootori suitsusus.Eelmisel aastal siis tehtud ,korduvaga läbitud.Tekib küsimus kas motor on saanud mingi pooliku remondi või on siis kasutatud "sõbralike" onude abi.
Targem on vast sellest pillist kaugekaarega mööduda.
Igasugune info teretulnud.
Rene1986
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: K Juun 01, 2016 5:34 am
Asukoht: Tabasalu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Rene1986 »

Metsahuviline kirjutas:See tuli jäi esimese hooga tähelepanuta jah.Otsides leidsin,et see tuli peaks olema Service engine soon.Kas snorkel võiks selle tule põlem panna?Lisaks mnt-st vaadates leiab,et ülevaatused on olnud ka juhusliku vahega.Kõige huvitavam kogu selle loo juures on veel ülevaatusel avastatud puudused.Viimane VÄGA suur leitud viga on olnud mootori suitsusus.Eelmisel aastal siis tehtud ,korduvaga läbitud.Tekib küsimus kas motor on saanud mingi pooliku remondi või on siis kasutatud "sõbralike" onude abi.
Targem on vast sellest pillist kaugekaarega mööduda.
Igasugune info teretulnud.
3ne mootor iseenesest on igahetk otsa saamas ja seda ükski patroli omanik oma rahakotti ei taha. Patroli parem valik 2,8. Tõsi on see, et ka siin paaril härral on 3ne ja töötab hästi. Nendel teada ajalugu ja hooldused. Kui julged riskida siis kindlasti suur ja põhjalik kontroll. Minul endal patroli omamise kogemus puudub, on ka endal sarnase konfiga patrol meeles mõlkunud kuid odavalt head asja ei saa ja head asja keegi müüki ei pane
sõidukitele keemiline puhastus, vahatamine.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas TiitR »

Metsahuviline kirjutas:.Uurides mnt-st siis vägagi huvitavalt on selle pilli spidonäiduga käitutud.
Ettetänades.
http://www.auto24.ee/used/2469356
Ilmselt odonäidu sisestamisega näpukas tehtud (1 nr. on vähem märgitud). LS siis hetkel 461... tuh.
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Metsahuviline »

Näpukas võimalik aga nati kahtlane. Algne läbisõit oli pea 200aga ülevaatusel jäi alla 100tunduvalt.(võin veidi Eksida kuna uuesti ei kontrollinud.) Tiit r - kas tead seda autot täpsemalt? Võid ka ps kirjutada.
Kasutaja avatar
kaupc
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: P Nov 15, 2009 11:38 pm
Asukoht: Tapa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas kaupc »

Kahtlane see jah müüa ütleb et kõik korras ja ei mingeid tulukesi ei põle. Auto müügis olnud 2- nädalat.
Toyota LC 2012 “Igapäev”
Jeep WK “Arendus”
Niva2121 “Lihtsalt Liiniall”
kolks
Fitting 38"
Postitusi: 397
Liitunud: P Jaan 18, 2009 10:01 pm
Asukoht: Laatre, Valgamaa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas kolks »

Nüüd hakkas ennast ka huvitama et mis tuli see on mis seal põleb?
Mootori rikke tuli, ABS ja muu mitte meeldiv on neil ju armatuuri all vasakus servas.
Kas ei või olla klaasipesu vedeliku tuli või siis tosoolitaseme märguanne?
Minu omal on uuem armatuur. Äkki need kellel sama armatuuriga pill, saavad vaadata?
Nissan Patrol 3,0 118 kw
BMW X5 160kw+
Kasutaja avatar
psyhhonaut
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: R Mai 27, 2011 10:24 pm
Asukoht: tartu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas psyhhonaut »

Mul on sama mootoriga elukas olemas, muidugi manuaal käimaga.
Seda automaati väga ei kiidetud mulle kui soetasin autot ja muidugi võtab kohe käru vedamise piiri 700kg maha.
Seda tulukest seal pole enda omal kordagi näinud seega eeldaksin et võib olla kuidagi automaadiga seotud.
Mootori osas oskan öelda et muidu asi hea ja tore aga jumala eest ära mine seda pumpa näppima, las ta olla nii nagu on ja enda oma põhjal võin öelda, et jõust ei tule tal orig seadetes puudu ei treilaga ega tühjana. Küttekulud on koguaeg samad kuskil 14 nii tühjalt kui treilaga:D
Mida vähem teid seda parem :)
Daihatsu Rocky 2,8td
Nissan Patrol 3.0 Y61 long
Kasutaja avatar
kaupc
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: P Nov 15, 2009 11:38 pm
Asukoht: Tapa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas kaupc »

Ehk keegi kohalik uurib millalgi.... millega tegu....olen ka diisli otsingul....kuid esmane info teretulnud.
Toyota LC 2012 “Igapäev”
Jeep WK “Arendus”
Niva2121 “Lihtsalt Liiniall”
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas TiitR »

Metsahuviline kirjutas:Tiit r - kas tead seda autot täpsemalt? Võid ka ps kirjutada.
Pole au teada.
Kasutaja avatar
psyhhonaut
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: R Mai 27, 2011 10:24 pm
Asukoht: tartu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas psyhhonaut »

võin uurida seda isendit kunagi järgmine nädal aga sellest http://www.auto24.ee/used/2453393 soovitan eemale hoida.
Sõber käis täna vaatamas ja kohapeal kohe öeldi ära, et turbo tahab vahetamist saada ja raam on mäda jne...
Mida vähem teid seda parem :)
Daihatsu Rocky 2,8td
Nissan Patrol 3.0 Y61 long
Kasutaja avatar
psyhhonaut
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 132
Liitunud: R Mai 27, 2011 10:24 pm
Asukoht: tartu

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas psyhhonaut »

Noniii, käisin siis vaatasin pilli üle.
Autol olemas mõned plussid. Raam on täitsa hea, valuveljed ja 35tolli rehvid ja vints ning loomulikult snorkel ning need kokku vist ongi ainukesed asjad mis seal midagi väärt on.
Muidugi ei põlenud armatuuris ühtegi tuld seega jäigi see mõistatuseks.
Miinused siis. Kõik neli ust on mäda ussid ja sinna siis kantud peale ilus hall värv seda katma. Küljekarpidest litsusis kogemata pöidla läbi kolmest kohast :) (neil nüüd keerulisem müüa) taga stange all enam juhipoolset nurka kerel ei ole ning kõik koopaääred mädad. kokkuvõttes võiks kere annetada mustkunstnikule kes selle roostemuunduriga ära kaotada. Salongis on juhtmetega mingit gasjaki tehtud ning need karjuvad kaugelt armatuuri alt näkku. Kui auto käima panin siis alguses lagises ja käis ebaühtlaselt natukese aja pärast käis lihtsalt nagu t40 ja kõikvõimalikud rihma kiginad ja vilinad saatsid seda kaunist käimist. Radikal on paar toru kinnitust maha murtud ja siis neid mingi epoksiid liimiga parandatud ja näevad ikka jubedad välja ja lekivad ka natu. Esisilla käändmikud jooksevad paremini kui kevadised mahla kased. Tagant on elektrooniline stabika kont ära võetud ja asendatud tavalise kondiga seega see funktsioon ka ei ole toimiv.
Ühesõnaga kui sul on see 5500 raha olemas siis ma müün sulle enda oma maha 4500 ja sinna vaja insvesteerida kuskil 600 raha on tehniliset väga korras auto ja 300 kuskil veel juurde on välimus ka väga hea aga tean et mul raam korras kere ei ole mäda uss ja mootor käib nagu antsu viiul:)
Pakun seda kuna otsin xc70 endale praegu:) laps tuli majja:)
Mida vähem teid seda parem :)
Daihatsu Rocky 2,8td
Nissan Patrol 3.0 Y61 long
Kasutaja avatar
kaupc
Fitting 38"
Postitusi: 322
Liitunud: P Nov 15, 2009 11:38 pm
Asukoht: Tapa

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas kaupc »

Oh jumal tänatud selle info eest.... jäi üks jama ära parem investeerin natuke oma Zj ja sõidan edasi.
Toyota LC 2012 “Igapäev”
Jeep WK “Arendus”
Niva2121 “Lihtsalt Liiniall”
Metsahuviline
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: E Mär 06, 2017 12:26 pm

Re: Nissan patrol tartus

Postitus Postitas Metsahuviline »

Mida oligi tegelt karta.Liiga ilus,et olla tõsi.Tule kohta leidsin netist mingisuguse valemiga sisestades einevaid patrol armatuuri pilte siis sealt nägin,et tegu võiks olla mootori tulega.Kas sellel isendil kui proovimas käisid tuli siis poles või mitte?Mina oma otsinguid jätkan ja hetkel ei teagi enam mida tahta.Aidake sõbrad ja andke nõu?
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”