Vintsi

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4649
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Vintsi

Postitus Postitas uputaja »

Tahate väga head ja kiiret võistlemiseks sobivat? Siis otsige Warni 9.5XP või hästi vana Come-Up 9000 torgake sinna otsa BOW2 mootor. Ja tulemus on väga meeliülendav. Ca 800 euriga saab niskese püssi, et lase olla.

A.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Vintsi

Postitus Postitas freelander »

On keegi veel neid rock vintse testinud ja proovinud? jimny laks muuki 8000lbs vintsiga ja ega vaga palju katsetada ei saanudki, aga tundus et kaib vahemalt pehmemalt kui dragon. Nuud patrol ja tahaks sinna ka midagi ette panna. Kasutatult midagi head ei leia ja hinna suhtes joudsin jalle rock vintsini. Tahaks osta selle 15000lbs versiooni.
http://www.rockwinch.com/index.php/prod ... 3-res15000

Vabandan, et tapitahti pole, tooarvutil puuduvad nad lihtsalt.
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vintsi

Postitus Postitas totu »

tundub olevat lihtsalt üks versioon, nimeta hiinlasest. Kui vints autol selleks, et vajadusel ennast edasi aidata, mitte võistlemiseks/rajusafariks, käivad need asjad küll ja veel. Suur enamus nendest samasugused ja jupid ristvahetatavad (oma võistlusauto nimetusse hüdrovintsi sobisid nimetu elektrika jupid sisse, lihtsalt hüdrol üks reduktori aste vähem). Kloonitakse ju paari- kolme tootja asju tegelikult. Eelmisel autol oli nimetu loom ja kümnekonna aastaga sai ehk paarkümmend vintsimist tehtud ja pooled neist mingil lumisel metsasihil, järjest. Sellise kasutamisega peaks nimetu hiinlane sadakond ( :D ) aastat ikka vastu pidama. Kui igal nädalavahetusel, Uputajaga, safaril käia, need mõtted ei kehti. Tellisin sellise https://www.ebay.com/itm/Electric-Winch ... Sw~bFWM1r1 , esmaspäeval peaks kätte saama, siis paistab, kas julgen auto külge kruvida. Kuidagi on need tõmbejõud lakke läinud, 13 000lb, reduktor alla 200:1 ja nöör isegi alla 10mm. Kahtlane. CU 9,5 suutis 10st nööri või 8st trossi järgata igast asendist.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Re: Vintsi

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Läheb pajerole külge ?
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Vintsi

Postitus Postitas freelander »

totu kirjutas:tundub olevat lihtsalt üks versioon, nimeta hiinlasest. Kui vints autol selleks, et vajadusel ennast edasi aidata, mitte võistlemiseks/rajusafariks, käivad need asjad küll ja veel. Suur enamus nendest samasugused ja jupid ristvahetatavad (oma võistlusauto nimetusse hüdrovintsi sobisid nimetu elektrika jupid sisse, lihtsalt hüdrol üks reduktori aste vähem). Kloonitakse ju paari- kolme tootja asju tegelikult. Eelmisel autol oli nimetu loom ja kümnekonna aastaga sai ehk paarkümmend vintsimist tehtud ja pooled neist mingil lumisel metsasihil, järjest. Sellise kasutamisega peaks nimetu hiinlane sadakond ( :D ) aastat ikka vastu pidama. Kui igal nädalavahetusel, Uputajaga, safaril käia, need mõtted ei kehti. Tellisin sellise https://www.ebay.com/itm/Electric-Winch ... Sw~bFWM1r1 , esmaspäeval peaks kätte saama, siis paistab, kas julgen auto külge kruvida. Kuidagi on need tõmbejõud lakke läinud, 13 000lb, reduktor alla 200:1 ja nöör isegi alla 10mm. Kahtlane. CU 9,5 suutis 10st nööri või 8st trossi järgata igast asendist.
Kui kätte saad, siis kindlasti jaga kogemust. ja ehk piilud ka sisse?
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vintsi

Postitus Postitas totu »

M.A.R.E.K kirjutas:Läheb pajerole külge ?
Jep.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Re: Vintsi

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Ootan huviga juba mis asi see on. Ja kui viitsid vōid ka paigaldusest pilte teha. Mul ka mõte aga kahevahel veel
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vintsi

Postitus Postitas totu »

M.A.R.E.K kirjutas:Ootan huviga juba mis asi see on. Ja kui viitsid vōid ka paigaldusest pilte teha. Mul ka mõte aga kahevahel veel
Paigalduse mõtteid veel väga ei ole, saab stange eest, ehk tekib ka mõni idee. Ei ole "linnakale" varem pidanud tali paigaldama, sinna sobiksid popneedid ja plekikruvid aga ehk õnnestub mõni paksem koht ka leida,mida kohe ära ei rebi. Klaasideni mutta seda rahvamaja ajada kindlasti ei kannata, õigemini sealt välja vintsida.
Vintsimisest loodetavasti palju kirjutama ei pea, vints läheb auto külge, et seda ei oleks vaja kasutada.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
M.A.R.E.K
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: T Okt 25, 2005 8:35 pm

Re: Vintsi

Postitus Postitas M.A.R.E.K »

Sellest ma ka kahtlengi kas seda ültse vaja on sinna. Aga vist oli isegi Jr il poes spets alus saada. Saab sealt nn snitti vōtta
HenryRa
Fitting 38"
Postitusi: 209
Liitunud: E Nov 17, 2014 7:10 pm

Re: Vintsi

Postitus Postitas HenryRa »

See vints mille totu tellis oli mul lc70-nel ninapeal, tehtud oli ta vist poolas kui õieti mäletan. Kiire ta polnud aga metsast välja tõi, nööri poolitas ka paar korda ära ja minu käes oli ta ca 10 safarit mille tulemusena olid läbi/kõverad kõikvõimalikud puksid nagu pärast välja tuli, mille tõttu muutus ka free spool üliraskeks . Alguses ise ajasin selle vale määrde või selle koguse süüks aga polnud asi selles. Mina paneks ta draakoniga samasse patta kiiruselt ja kvaliteedilt ilmselt, no võibolla veidi kiirem oli...
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vintsi

Postitus Postitas totu »

HenryRa kirjutas:See vints mille totu tellis oli mul lc70-nel ninapeal, tehtud oli ta vist poolas kui õieti mäletan. Kiire ta polnud aga metsast välja tõi, nööri poolitas ka paar korda ära ja minu käes oli ta ca 10 safarit mille tulemusena olid läbi/kõverad kõikvõimalikud puksid nagu pärast välja tuli, mille tõttu muutus ka free spool üliraskeks . Alguses ise ajasin selle vale määrde või selle koguse süüks aga polnud asi selles. Mina paneks ta draakoniga samasse patta kiiruselt ja kvaliteedilt ilmselt, no võibolla veidi kiirem oli...
Müüja väidab, et puhas hiinlane. igatahes, kui parem kui kõige kehvem, peaks kõik hästi olema. Plastpuksid on enamus vintsidel närud, kui tihedamalt vaja vintsida on õlipronks ja tunnike treipingi taga probleemile kestev lahendus.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Vintsi

Postitus Postitas totu »

Laekus lubatud ajaga ja tundub üsna korralik, nöör peale keritud ja pilu kenasti kaasas (kirjelduses oli, et lisavarustus). Üks valiku põhjus oli vabajooksu kangi põhimõte, analoogne CU le, e. lukku saamiseks ei pea nuute kohakuti ajama. Kui kunagi huvi on, saab selle kergemini kaugjuhitavaks teha.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Vintsi

Postitus Postitas freelander »

Ei tea kas mu suure patroli ka mudast välja veab selline?
Patrol y61, om648, 38"
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Vintsi

Postitus Postitas Landy »

freelander kirjutas:Ei tea kas mu suure patroli ka mudast välja veab selline?
9000/9500LBS on ka suurele Partolile täiesti piisav ja kui oled akendendi maakeras, paned plokirtatta vahele.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: Vintsi

Postitus Postitas freelander »

Ma ostsin selle 15000 Rock ära. Hind sai ikka nii hea et ei saanud keelduda.
Patrol y61, om648, 38"
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”