Rehviliider

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Rehviliider

Postitus Postitas lible »

Hei

Kas kellelgi on mingit kogemust ettevõttega Rehviliider?
Kaua rehve kaugelt maalt kohale veeretatakse ja kas
tellitud kaup meenutab rohkem illustratiivset pilti või tuleb nimetuse järgi?

Tänan,kui keegi infi jagab.
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Rehviliider

Postitus Postitas AsTroSS »

Mul on üks kogemus

Rehvid jõudsid ca 2 nädalaga, paraku nad olid kirjelduses lubanud maad ja ilmad kokku aga tegelik elu oli teine.

Õnneks ca 4 nädla ja hunniku e-kirjade pärast suutsin neile tõestada,et see ei ole minu viga ja võtsid tagasi, veel 2 nädalat ja jõudsid neile tagasi ja veel 2 nädalat ja sain raha tagasi.

Minu puhul oli tegemist Silverstone MT117 rehvidega

Tavaliste sõidukate rõngastega pole teistel probleeme olnud
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Re: Rehviliider

Postitus Postitas lible »

Kas nad õigeid rehve ei pakkunudki või tahtsid ise raha tagasi?
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Rehviliider

Postitus Postitas honkomees »

Sai kevadel ka sealt tellitud, hind oli meelitav.
Kohale tulid ca 10 päevaga, vahele jäi lihavõttepühade paus. natuke imelik on sealt tellimine - kui oled pangaülekande ära teinud, siis rehviliidri kontole ei tule mingit märget, et ootel vms. Krediitkaarti mul pole. Kontol seisab, et sul pole ühtegi tellimust, tegi üsna närviliseks maasturi rehvide puhul :D Pärast pühi tulid meilid, et olen tellinud ja saan koodiga jälgida kauba liikumist jne.
Kaup ikka see mis tellitud, st pilt ja mudel lähevad kokku. Eks vist ikka peab enne vaatama, kas lehel olev pilt ja sama nimetusega asjad mujal on sama pildiga.
Puuduseks pean just suhtlemise võimatust, telefoni pole ja meilidele ei vasta keegi ...
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
Rene
Fitting 38"
Postitusi: 223
Liitunud: N Jaan 18, 2007 5:16 pm
Asukoht: Keila, Tallinn

Re: Rehviliider

Postitus Postitas Rene »

honkomees kirjutas: Puuduseks pean just suhtlemise võimatust, telefoni pole ja meilidele ei vasta keegi ...
Mina pean ka seda puuduseks.
Tellisin sealt Silverstoned, kohale tulid 9 päevaga. Enne ei saanud jälgida, kui mailidega pommitama hakkasin. Lisaks sellele olid minu rehvid kinni ka Jüri Dpd-s, 2 päeva.
Peale pangaülekannet rehviliidrisse, hakati liigutama alles 2 päeva pärast.
Kohale tulid nimetuse järgi õiged rehvid.
Jeep XJ 2.5TD (OM602 edition)
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Rehviliider

Postitus Postitas AsTroSS »

Minu puhul oli probleemiks see,et üritasid müüa rehvi mida pole tehas ise kunagi teinud.

Kahjuks avastasin selle kui rehvid olid kohal.
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
Kasutaja avatar
Siiri
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: R Nov 20, 2015 10:15 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Rehviliider

Postitus Postitas Siiri »

Tellisin Special Trackid, kohale tulid eee... 10-14 päeva äkki (koos nädalavahetuse päevadega)? Päris täpselt ei mäleta, aga vahemik on selline.
Sain selle mis tellisin.
Maksmise osa jah imelik, aga näe toimis
lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Re: Rehviliider

Postitus Postitas lible »

Tänud kõigile,tundub,et kõige kehvemal juhul saab lihtsalt oma raha mõnda aega tagasi oodata.
Paremal juhul saab korralikud rehvid soodsa hinnaga.
Mis muud ,kui tellima siis.
lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Re: Rehviliider

Postitus Postitas lible »

Juhuks kui kedagi veel huvitab, siis endale tellitud rehvid jõudsid kohale 18 päevaga. Maksmine veidi kummaline ja
suhtlemine tarnijaga olematu aga kohale saabusid õiged asjad ning värsked
pealekauba.
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: Rehviliider

Postitus Postitas marauder »

Minagi tellinud ja tellitud asjad kätte saanud.
Team saarlased
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Rehviliider

Postitus Postitas margus61 »

Sai ka tellitud, 5 ööpäeva ja 4 tunniga olid DPD kulleriga värava taga. Suhelda nendega polnud vajadust. Tracking oli olemas ja piisav. Tundub mingi reifendirecti analoog olema paar eurot odavama hinnaga. Reifendirectil oli kirjas, et üle kahe rehvi on transa tasuta, liider tõi ka paari tasuta ära.
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 210
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Rehviliider

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Mina olen sealt ühe jooksu tellinud ja kogemus oli positiivne. Natuke kõhe tunne oli jah see, et pärast raha üle kandmist tuli tellimuse kinnitus alles 2 päeva pärast. Minul trackimise võimalust ei pakutud, aga ei küsinud ka.

Oma auto teemast tsiteerin ka varasema kommentaari:
Tegemist on saksa firmaga, millel on tõlgitud kodulehed erinevates Euroopa riikides. Kõige populaarsem on tyreleader.co.uk ja selle järgi leidsin ka korralikult positiivseid review'sid. Alguses tundud kahtlane, et nii hea hinna ja tasuta transpordiga saab kuskilt saksast rehve tellida. Hinnaga ei suutnud konkureerida ka mingid Leedu odavmüügi saidid. Seal lehel saab maksta nii krediitkaardiga kui lihtsa Eurotsooni ülekandega. Mina tegin ülekande, raha laekumiseks ja tellimuse kinnituseks läks 2 tööpäeva, transpordiks läks 6 tööpäeva ja sinna sisse mahtus ka veel kaks nädalavahetust, nii et kokku kulus raha maksmisest kulleri saabumiseni 12 päeva. Kas see on palju või vähe, otsustab igaüks ise
STT
Mudder
Postitusi: 85
Liitunud: P Jaan 16, 2011 10:17 am

Re: Rehviliider

Postitus Postitas STT »

Kuidas seal paberimajandus on ? KM ga arve saab?
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Rehviliider

Postitus Postitas margus61 »

STT kirjutas:Kuidas seal paberimajandus on ? KM ga arve saab?
Oma kontolt tellimuste alt saab arve. Seal km-ga, km-ta hinnad ja km (20% määraga) välja toodud. Müüjaks Saksa firma ja arvel mingi Steuer Nr. ka olemas, see võiks vastata meie kmknr-le. Kas sel puhul tohib km sirgelt tagasi arvestada, ma pole kindel.

Tellimisel saab sisestada oma kmknr. Kuna tellisin eraisikuna, jäi see katsetamata. Teoreetiliselt peaks nagu saama osta ilma käibemaksuta, kuna läheb riigist välja. Siis peaks teises otsas enne tellimuse kinnituse saatmist keegi kontrollima minu firma kmknr kehtivust ja saatma km-ta tellimuse kinnituse. Vbl käib see kontroll tänapäeval automaatselt.
oliverss
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Mär 22, 2017 11:45 am

Re: Rehviliider

Postitus Postitas oliverss »

Kas keegi paneks siia meiliaadressi, mille kaudu saaks nendega kontakti? Müügijärgses hoolduses, kui tahaks ühendust võtta, ütleb, et teil ei ole ühtegi tellimust ja saadab tagasi. Tellimus sai tehtud ning makstud ja tahaks arvet saada. Tänud ette!
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”