Rehviliider

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Rehviliider

Postitus Postitas honkomees »

DreamWalker kirjutas:... Müüsin maha ja ostsin eestist kohapealt kus saab ikka garantii ja hingerahu - maksadki selle eest. :roll: 8)
mis garantii saab olla rehvil?
1. Sillad valesti reguleeritud, seepärast kulusid su rehvid ära
2. Sõitsid rehviservaga vastu kõnniteekivi, seepärast rehv lõhki
3. Kimasid liig kiirelt august läbi, seepärast rehv muhkus.
4. Sõitsid nael/kruvi rehvis ja pooltühja rehviga ise lõhkusid rehvi jne jne
Seega ostan ikka firmarehvi soodsa hinnaga ja seni olen 3 korral Rehviliidrist ostnud ning pole pidanud pettuma.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Rehviliider

Postitus Postitas v6sa »

honkomees kirjutas: ...
mis garantii saab olla rehvil?
...
Mõned näited isiklikust elust.

Rehv on nii mööda, et tasakaalustamiseks ei jätku veljeserva.

Rehv lööb monteerimisel vitsa juurest muna üles.

Kahe kuu jooksul kolmas kord tasakaalustamist oli piisav, et tagasi saata. Kolm muud sama satsi rehvi olid veatud.

Kõik jooksud olid "kvaliteetrehvid" ja ostetud erinevatel aastatel samast Eesti kioskist. Garantii toimis iga kord probleemideta.

Kõnealuse kioskiga ülalolev küll paraku ei haaku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1287
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Rehviliider

Postitus Postitas honkomees »

v6sa kirjutas:...Rehv on nii mööda, et tasakaalustamiseks ei jätku veljeserva.

Rehv lööb monteerimisel vitsa juurest muna üles.

Kahe kuu jooksul kolmas kord tasakaalustamist oli piisav, et tagasi saata. Kolm muud sama satsi rehvi olid veatud.

Kõik jooksud olid "kvaliteetrehvid" ja ostetud erinevatel aastatel samast Eesti kioskist. ...
See vist karmavõlg. Mul kogu 40 a autojuhiaja jooksul on olnud midagi sarnast ainult ühe protirehvi partiiga, st et 2 rehvi läksid tasakaalust välja elik munakujuliseks mingi 5000 km sõiduga ehk paari kuuga. Veneaegsed protid olid küll hirmjäigad jne ning mõne aja pärast hakkas prott servast lahti tulema aga olid lõpuni sõidetavad.
Ainukesed "kvaliteetrehvid", mis on probleemi tekitanud, on ca 7-8 aastat tagasi olnud kallid Nokianid, said nii suvekad kui talvekad korraga ostetud ja ühe suve ja ühe talvega olid mõlemad plangud, sama sillaregulliga teised firmarehvid kestsid ca 3 a. Aastane läbisõit 40-50 tuhat.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
meesmees
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: E Dets 16, 2019 1:00 pm

Re: Rehviliider

Postitus Postitas meesmees »

Rehviliider röövis minult 50 eurot.
05.11.19 tegin tellimuse neljale talverehvile, mis pidid olema laos ja kiire kohaletoimetusega. Tegelikult saadeti rehvid Belgiast ja kulus nädal.
13.11.19 jõudsid rehvid Eestisse ja DPD üritas kohale tuua, kuid ma olin just samal päeval reisile läinud.
17.11.19 nägin internetist jälgimiskoodi abil, et DPD on üritanud rehve kohale tuua. Kirjutasin DPD´le, et olen 20.11.19 peale lõunat kodus. DPD vastas, et nad toovad 20.11.19 kell 13:00-17:00 ära.
20.11.19 õhtuks polnud rehve saabunud. Vaatasin internetist, et keegi on kohaletoimetamise ära keelanud. Helistasin DPD´sse, sealt öeldi, et rehviliider keelas kohaletoimetamise ja lasi rehvid tagasi Belgiasse saata. Kirjutasin rehviliidrile, kuid nad ei saanud ka enam midagi teha.
23.11.19 kirjutasin rehviliidrile, et soovin tellimuse tühistada, kuna nad tühistasid rehvide kohaletoimetamise minuni ja kuna nad käskisid DPD´l rehvid tagasi Belgiasse saata. Nüüd peale seda olen korduvalt rehviliidrile kirjutanud ja oma 312,32 eurot tagasi küsinud, kuid nad pole mulle raha tagastanud. Nad on vastanud, et nad arvestavad transpordikulud sellest summast maha. Ma jällegi pole nõus transpordi eest maksma, sest rehviliider rikkus ära 20.11.19 rehvide kättetoimetamise mulle ja nemad andsid DPD´le käsu rehvid tagasi Belgiasse saata. Kui ma üle kuu aja tagasi rehvide eest maksin, siis ma ei teadnudki üldse, et rehvid tulevad Belgiast. Kui nemad andsid DPD´le käsu rehvid tagasi Belgiasse saata, siis nemad maksku ka transpordikulude eest. Minul oli DPD´ga kokkulepe olemas, et nad toovad rehvid 20.11.19 mulle ära, kuid rehviliider rikkus selle ära.
Neil pole kuskil infotelefoni ka, kuhu helistada. Läbi veebilehe suheldes vastatakse mitme päeva pärast ja siis ka vaid inglise keeles ja sama jutuga, et arvestavad transpordikulud mu rahast maha.
Paar päeva tagasi saatsid nad dokumendi rahatagastuse kohta, kus on kirjas, et penalty fee on 50 eurot tellimuse tühistamise eest ja et neil on 2 kuud aega raha tagastada. Euroopa liidus (sealhulgas Eestis) ei tohi firma teha trahvi kliendile tellimuse tühistamise eest ja raha tuleb tagastada maksimaalselt 14 päeva jooksul peale tühistamise teadaandmist. Kuna rehviliider.ee on eestikeelne, siis ma ei teadnudki, et ma tegelikult tellin Andorra firmalt ja et rehvid tulevad Belgiast. Rehvide lehel oli kirjas, et rehvid on laos ja kiire kohaletoimetamine, mis pani arvama, et rehvid asuvad Eestis. Tegelikult see firma nimega AD TYRES INTERNATIONAL SLU asub Andorras ja sul pole ühtegi Euroopa Liidu tarbijaõigust.
Läksin tarbijakaitse lehele komisjon.ee avaldust täitma, kuid seal on kirjas, et väljaspool Eestit registreeritud kauplejate kohta avaldusi vastu ei võeta. Sealt suunatakse consumer.ee lehele, kuid seal on kirjas, et see on mõeldud Euroopa Liidus registreeritud firmade kohta avalduste esitamiseks. Ikkagi esitasin avalduse, kuid neilt vastust pole saanud ja nagunii ei saa ka, kuna rehviliider asub Andorras.
Kui sa tellid rehviliidrist rehvid, siis tea, et sind ei kaitse ükski Euroopa Liidu tarbijaõigus.
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: Rehviliider

Postitus Postitas marauder »

Vahva jokk skeem ikka.
Team saarlased
Kasutaja avatar
Maasturid
Legod Varuosadest
Postitusi: 1956
Liitunud: R Veebr 20, 2004 12:48 pm
Asukoht: Roosna-Alliku GSM:513 2551
Kontakt:

Re: Rehviliider

Postitus Postitas Maasturid »

Olen ka selle firma kadalipu aasta tagasi ühe jooksu sõiduauto rehvidega läbi käinud. Seni kuni kõik tellimuse juures ja kauba kättesaamisel sujub on hästi aga kui on mingi probleem siis suhtlus nendega selline nagu paar postitust eelpool kirjeldatud( olematu).
http://www.maasturid.ee
*Toomas Kärp = Maasturid = Radadel aastast 2004
* Wildtrak 2.0 Bi-turbo
* LC120
HenryRa
Fitting 38"
Postitusi: 209
Liitunud: E Nov 17, 2014 7:10 pm

Re: Rehviliider

Postitus Postitas HenryRa »

Paar aastat tagasi tellisin mudakad, tulid valed ilma külgmustrita (mingi tähise vahe oli ja olin tellinud nn. külgmustriga variandi) Kirjutasin ja üsna kiirelt olid uued kohal ennem kui nad vanad isegi ära suutsid organiseerida kui õigesti mäletan. Siis läks küll kõik sujuvalt ja hästi.. tundub et joppamise asi.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Rehviliider

Postitus Postitas Landy »

Rehviliider.ee domeen on ajaloo jooksul mitu korda "omaniku" ja omanikfirma asukohariiki vahetanud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”