wrangler

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: wrangler

Postitus Postitas TRANSIIT »

terv.jah minu jutt käib 94a wrankust. mis on ikka veel tõeline püss :D .need keerukatega on rohkem beibedele.
lugupidamisega.
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
poolpõder
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: T Sept 22, 2015 8:26 pm
Asukoht: Põhja-Eesti, 400km north from Hel

Re: wrangler

Postitus Postitas poolpõder »

Sai siis maha maetud mõte osta Wrangler ja ostsin hoopis UTV. Peaks järgmisel nädalal kätte saama.
Metsa saab, lund veits lükkab ja põhiline see, et saab mööda hoovi sõita niiet vagusi järel pole.
Muidugi kas see õige ost oli??
Aeg näitab.
Las põderid hauguvad, karavan läheb edasi!
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Re: wrangler

Postitus Postitas fagott »

No utv-ga võrdlus on nagu hobust eesliga võrrelda... Aga see selleks. Oli endalgi eelmine aasta mõttekoht, kas BJ40 või Wrangler. Omanud olen mõlemaid. BJ isegi välimuselt lahedam, isegi võõrad inimesed lehvitasid ja naersid, kui linnas sõitsid. Aga Wrangleri(TJ) kasuks rääkisid 4 momenti:

1. Keerdvedrud.
2. Mootor. Wrangleril on(4,0). BJ40 on, aga ei tunne.
3. Konditsioneer. Suvel vist küll vaja ei lähe, kuna katust enne sügist tagasi ei pane.
4. Rooste. Wrangleril pole. BJ 40 on ja tuleb juurde.

Tegelikult veel see, et BJ40 pole osasid juppe enam saada või on kallid. Wranglerile on saada rohkem, kui suudad ette kujutada. Kindel.

Igatahes kui selline auto vähegi meeldib, tuleb see osta. Ja ruttu. Sest hind tõuseb iga aasta. Eriti TJ4,0.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”