Vene läbilibisevad difrilukud

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Vene läbilibisevad difrilukud

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ikaldab selle vintsi teedele puistatud sool. Ja siis kah nõuab ikka hulga aastaid sihikindlat hooldamatust. Cruiserile sai vints ette 20008. 9 aasta jooksul kiskusin ta maha vast korda kolm. Korra oli põhjuseks tuntav jõu puudumine. Hoolduse käigus selgus, et üks puks oli katki. Ülejäänud kordadel tegin määrdevahetust puht südametunnistuse sunnil. Tagimine vints ikaldus kiiremini. See oli ka miski kiviga pihta saanud ning otsakaan lõhki. Prao kaudu sai teda soolatud ka seestpoolt. Head määrded sisse ja pole see vints nii kapriisne midagi, kui vähegi pilk peal hoida. Paigaldada tuleks nii, et remondiks poolt autot laiali lõhkuma ei pea.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Re: Vene läbilibisevad difrilukud

Postitus Postitas rato »

Väike update jälle. Sain IVAN-i käest nõu panna sildadesse LSD õli sest tehas ka soovitab ja tal toimis.
Pistsin sisse, kulus Jimnyle kokku 3L ja tagasillast kadus see muret tekitanud anomaalia ära. Hakkas tee peal oluliselt kergemini liikuma ja veerema. Panin 235 rattad alla ja ka pole probleem tagasi tulnud. Niiet Mina ütlen, et hetkeseisuga on lahendus leitud ja kala-jahi jne softroadi meestele kõlbavad küll hästi ja muret pole. Arvestada tasub ka seda, et mul sees ees ja taga DAK7 ehk kõige kangemad versioonid. DAK5 on pehmem ja kestab kauem. Sissesõidu järgselt peale 1000km ma paneks nüüd kohe LSD õli sisse.
Õlid mida soovitatakse on sellised : MOTUL Gear 300 LS SAE 75W-90 ; Castrol Axle Z Limited Slip 90 ; Castrol Syntrax Limited Slip 75W-140 (ise paningi selle) ; TRAXON XL Synthetic Blend SAE75W-90 ; Chevron Multigear EXTREME EP-5 SAE 75W-90

Kui on huvi katsetada, siis mul on üle üks endaarust peaaegu perses tagasilla DAK7 90/100. 99a jimny silda sobib. Midagi laiali ei läinud aga tegi kõvemat praksu kui mulle meeldis ja sai välja vahetatud uue samasuguse vastu. Pole lahti kiskunud ega vaadanud mis kala kõhus on. Venest saadeti pikema jututa uus asemele garantii korras. Ma ise usun, et LSD õliga oleks see väga sõidetav. Kes tahab proovida siis võib nii teha, et annan esialgu niisama, siis kui funksib, küsin pool raha ja kui ei vunksi, ei küsi midagi ja võtan tagasi selle katkise luku. Risk ja muu rõõm jääb katsetajale.
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”