Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastuseid

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
entu
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: K Juul 31, 2013 3:28 pm

Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastuseid

Postitus Postitas entu »

Olen praegu maasturi otsingul kuna universaalkerega vw passat jääb väikeseks.

Oluline on see, et keskmine kütusekulu võiks jääda 10 või alla L/100km kohta. Enamasti tuleb 60% maanteed ja 40 linna ja põldu. Kuna tihti on pikad ca. 3000km otsad siis on oluline, et auto oleks mugav ka. Sellepärast jäävad nissan navarad (millel muidugi palju kaubaruumi) valikust välja. Kuna vahest tahaks ka kusagil mudas/metsas käia siis x5 või xc90 samuti ei mängi välja. Samuti tundub, et pathfinder on tunduvalt suurem minu kaubavajadusi arvestades.

Äkki on mõni targem, kes oskab rohkem mind minu valikute juures aidata.

Hinda olen mõelnud sinna 10 000 euro kanti, kütusekulu võiks jääda 10 või alla selle trassi peal, peaks olema diisel, võiks olla automaatkast kuigi hea isendi korral sobib ka manuaal, püsikiirusehoidja oleks suht musthave.

Kas nissan pathfinder :
1. roostetab kõvasti (tavaliselt on nissanite kohta nii räägitud, kas kehtib ka 2005 mudelite puhul)
2. Kütusekulu?
3. Tehnika vastupidavus ja hooldamise kulu?
4. Tüüpvead jne?

Olen mõelnud ka Disco 3 peale aga hirmutavad kuulujutud kallitest varuosadest ning muudest kuludest mis sellega kaasas käivad.

-----------
Lühidalt on vaja kaubavedamiseks autot, mis mahutaks 3 inimest mugavalt + kauba, ei võtaks rohkem kui ca. 10L sajale ning saaks hakkama ka ootamatutes olukordades.

-----------
NB! Olen lugenud arvukalt erinevaid teemasid siin ja seal aga lõpuks otsustasin ikkagi oma teema teha. Vastust pole nädalate jooksul ikka veel leidnud.

Ette tänades,

E.
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas holari »

Tere.
Kunagi lugesin kuskilt, et kõige õnnetumad autoomanikud Inglismaal on Pathfinderi omanikud.
See võis ka Top Gearis olla.
Ise olen ka neid piilunud ja infot otsinud, aga midagi väga head nagu pole suutnud leida.


H.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas helar »

1, eks iga japs natuke roostetab.ei miskit hullu.
2. maanteel alla 10 ne.
3. harju keskmine, mõned vidinad kallid kuid enamus b osana saada.
4. miski abs andurite ikaldus mul meenub. Kui mõni saba annab, ei saa aeglustit sisse.
muidugi nagu ikka tänapäevaste autode elektrivead.

lisaks miinus mõlemad sõltumatud sillad.

Nagu ma aru olen saanud ,pole sa veel proovisõitu teinud. Mine tee ja vaata kas üldse meeldib.
muidugi müraisolatsiooniga saaks asja parandada :D
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
entu
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: K Juul 31, 2013 3:28 pm

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas entu »

Käisin vaatasin ühte pathfinderit aga proovisõitu ei teinud, suuruselt ja mahutavuselt nagu sobiks.

Xc90 käisin ka vaatamas, sellega oleks kindlasti mugav maanteed uhada ja ka mu vähese maastikuvajaduse saaks sellega rahuldatud aga kahjuks jäi mahutavuselt nagu väikeseks.

Mida keegi disco 3 kohta oskab rääkida?
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas holari »

Disco kohta on piiramatut infot margi foorumis. Küsi ja saad kõik teada. Väga lahke seltskond.
Kasutaja avatar
Cruizsub
Fitting 44"
Postitusi: 496
Liitunud: P Sept 04, 2005 12:43 pm

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas Cruizsub »

Ise otsisin vastuseid aasta tagasi Nissan Pathfinderi kohta. Plaan oli osta täitsa uus. Sain täpselt 50/50 vastused e. kes soovitas täielikult eemale hoida ja kes ütles, et väga hea masin on. Üldiselt peale 2010 on suurem osa lastehaigustest eemaldatud. Varasematel pidid mootoriketid välja venima nagu makaronid, kütust pidi lollimoodi võtma ja suur probleem oli rattalaagritega mida pidi vahetama nagu sokke ja mis pidid hullumoodi maksma kuna laagri pidi täiskomplektis koos abs-anduritega vahetama.
Muidu hea suur ja mahukas maastur. Mulle ta meeldib.
Kaks saia, üks piim
Subaru OB 2,0D (2012); Duster 1,5d (2010); Toyota LC 4,0D (1983); Jeep Cherokee 4,0i (1991); Toyota LC 4,0D (1986)
Subaru OB 2,5 NorthernLights 2019/05; BMW 745D V8; VW Arteon ShootingBrake 2,0tdi 2023/08
entu
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: K Juul 31, 2013 3:28 pm

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas entu »

Läks paar aastat aega, aga ostetud ma sain ta. :br
Kasutaja avatar
AndreTGO
Fitting 38"
Postitusi: 336
Liitunud: N Okt 02, 2014 10:19 pm
Asukoht: Tallinn/Hüüru

Re: Nissan Pathfinder- nii palju küsimusi aga nii vähe vastu

Postitus Postitas AndreTGO »

Tuli siis Pathfinder ära?
Kuidas esmamulje on?

Andre
If it ain't broke, don't fix it.... but it's a jeep so always be prepared!
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”