Tsinkimine

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
ed101
Home Made Monster
Postitusi: 187
Liitunud: E Veebr 07, 2005 3:54 pm
Kontakt:

Re: Tsinkimine

Postitus Postitas ed101 »

heeringas kirjutas:Mis pajas sul see viisakas keeldumine oli?
Kuna logistika oleks natuke lihtsam olnud küsisin esimesena Paldiskist, hästi ei usu, et oleks Kiiult teistsuguse vastuse saanud.
tsilli kirjutas:Aga mis võimalused on raami seest värvi eemaldamisega? Keegi Eestis üldse pakub sellist teenust? Mul ootab samuti ühe LC70 raam pritsi ja tsinki aga tundub, et raam on tehases kastmis meetodil värvitud.
Lisaks mehaanikale on võimalused kas keemia või temperatuur. Kindlasti on Eestis mõni ettevõte, kellel selline lahuse vann või pürolüüsi ahi on kuhu raam sisse mahuks aga tõesti ei oska öelda, kas pääseks löögile.
300 GD | H.M.M Team 2002-2010 [TR3] | How can I express myself totally and completely?
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Tsinkimine

Postitus Postitas heeringas »

ed101 kirjutas:
heeringas kirjutas:Mis pajas sul see viisakas keeldumine oli?
Kuna logistika oleks natuke lihtsam olnud küsisin esimesena Paldiskist, hästi ei usu, et oleks Kiiult teistsuguse vastuse saanud.


Seda ma arvasingi et paldiskis aga et viisakalt on uudis.

Minulgi see läbiläidud etapp.
Galv-est ütles selle peale et ei ole ma esimene ega ka viimane kes sealt meile tuleb.
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Tsinkimine

Postitus Postitas heeringas »

tsilli kirjutas:Aga mis võimalused on raami seest värvi eemaldamisega? Keegi Eestis üldse pakub sellist teenust? Mul ootab samuti ühe LC70 raam pritsi ja tsinki aga tundub, et raam on tehases kastmis meetodil värvitud.
Kaldun arvama et sealt seest on värv juba jalga lasknud, Japanlane ju.
Ja ega seal palju seda kinnist osa olegi, liivaprits otsast sisse ja korras.
Pärast pritsimist oleks kaval raam uuesti rooste lasta, kui aega on :wink:
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”