Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Landy »

Oskab keegi soovitada, kust kohast peallinas otsida soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid.
Suutsin ära lõhkuda mõnusa oksasae (selline mis jookseb käepideme sisse peitu ja hea autos kaasas kanda.)
http://www.landroverclub.ee/est/galerii ... mage20.htm
Oleks hea kui täna asenduse leiaks.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Valge Hiir »

Loodus Invest vist oli ettevõtte nimi kes Fiskarsit esindab. Asukoht Viljandi maantee alguses.
Minul õnnestus kunagi garantii ajal (oli vist 7 aastat) ühe kirve tera ümbert vars ära lõhkuda ja ei olnud probleemi kirve välja vahetamisega.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
Kasutaja avatar
Kelle
Mudder
Postitusi: 56
Liitunud: T Okt 13, 2009 12:53 pm
Asukoht: Eesti

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Kelle »

Loodus Invest jah. Soovitan pöörduda oma murega sinna.
Mu naisel õnnestus üks Fiskarsi kööginuga ära murda, vahetati ka nö garantiikorras välja.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas tanel »

Vaataks karbist välja korra - millest selline huvi just fiskarsi tootevaliku vastu? Fiskarsi kirved ntx on minu arust selgelt ülehinnatud jama.
Ehk oleks sobilikum püstitada küsimus "kust saab kiirelt mõistliku hinnaga oksasae/misiganesriista"...
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Landy »

Nagu neetud. Täna Loodus Investi poes inventuur :evil:
Järgmine nädal uuele ringile.

Miks Fiskars, sest neid Hiina saage on autost piisavalt läbi käinud ja üks roosteab back-upina siiani LR-is.

Selle konkreetse sae sain aastaid tagasi pruugituna, kuna lukusti oli vigane. Remontsisin ära ja seni on mind ausalt teeninud ning ka keerukates olukordades üsna jämedid puid läbi lõiganud.
Mõnusalt käepärane ja mobiilne, et ühest autost teise tõsta.
Tegelikult poleks tervet saagi vajagi, piisaks uuest terast, mille suutsin pooleks murda.

P.S.
Kirves on autos siiani mingi hiinakas, sest fiskrsi kirvehinnaga kirvest pole veel raatsinud osta.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Fiskarsi kirved ntx on minu arust selgelt ülehinnatud jama


Aga mis oleks analoogne tootesari, või kaubamärk mida oleks suhteliselt lihtne hankida ja mis ei vastakst sinu poolt öeldud tingimustele?
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas v6sa »

tanel kirjutas:Vaataks karbist välja korra - millest selline huvi just fiskarsi tootevaliku vastu? Fiskarsi kirved ntx on minu arust selgelt ülehinnatud jama.
...
OT on/
Palun näita mulle kirvest, mis lõhkudes ei põruta randmeid ja mille vars elab üle kobakäpast kasutaja ülelöögid? Niiskust hästi taluva hikkoripuust varrega "profiriistad" tahavad saada kaprofikätt... :oops:

Sama kehtib ka teiste Fiskarsi toodete kohta - kuigi neil on hinda, vastab toode väga hästi minusuguse juhukasutaja soovidele. Ning huvitaval kombel on ka kodus just minu hangit Fiskarsi noad need, mis pidevalt pesuringi käivad ning proua varemkiidet Villeroy&Boch hoidikus kopitab...
OT off/

Küll aga on mulle silma jäänud, et nagu paljudel teistel asjadel, on ka Fiskarsi toodetel ~100 km põhja pool hoopis paremaid hindu. Kuigi jään hetkel vastuse võlgu, kas Sulle huvipakkuv saag kusagil pakkumises on... Hea näide - betoonikühvli letihind on miskised 19, xx Looduses. Tuttav tõi endale Soomest sama, oli pakkumises hinnaga 8,9 uut rubla... :evil:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas tanel »

Näh. No näiteks http://www.saestuudio.ee/tootekataloog/ ... fors-bruks
Ei ole nendega seotud kuidagi ja ei ole reklaam.

Omal on see splitting maul sealt, kõige suurem. Olen ikka suuri ja okslikke pakke sellega ilma suurema vaevata juppeks teind. Ja olen üle ka löönud, ei juhtu midagi. Ühtegi krooni ei kahetse mis sinna läks. Sõbral on ka ja ainult kiidab.
Ja on majas ka fiskarsi kirves, see kogemus on ka.
Autos on väike fiskarsi matkakirves vutlariga. Sinna sobib ta küll, ega fiskars just kõige halvem ka tõesti pole...

Kokku käivate saagide koha pealt ei oska soovitada midagi tõesti. Autovarustusega on IMO nii, et lolliks pole ka mõtet minna - see on a la taskunuga - "igaks juhuks" ja hädaolukordadeks, kompromissvariant, tööd tegema hakkad siis võtad ikka päris riista ja vastavalt vajadusele.

EDIT: kargas pähe - miks just kokku käiv saag, miks mitte tavaline? See on õhuke ju ja pole teemat paigutamisega (vrd. kirves, labidas, mootorsaag, mis iganes). Täiesti mõistlikku saagi, millega isegi tööd saab teha, pakutakse 6-8 euro eest ju? Peaks isegi selle peale tõsiselt mõtlema, käis praegu peast läbi...
tegime pulli, aitab
robot
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Sept 30, 2009 2:48 pm
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas robot »

8) need peaks olema väga heast terasest. Endal ei ole. Tuttava juures vaatasin.
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ja igas ehituspoes neid ei müüda. :lol:
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas honkomees »

robot kirjutas:
8) need peaks olema väga heast terasest. Endal ei ole. Tuttava juures vaatasin.
Siin 2 asja
1. hinnaklass umbes poole kõrgem, Fiskarsi suuremad kirved maksid 500-750 eeku, soodukate ajal ca 300. Ise ostsin südant kõvaks tehes täishinnaga pika varrega lõhkumiskirve (sai villand puitvarre otsas loksuvatest kirvestest) ja selle mõnu tunda saanuna siis sooduka ajal 300 eegu eest universaalkirve juurde.
2. Väga hea teras? Kui see tähendab kõva terast, siis on see enamiku tööde juures puuduseks, trehvab nt kivi ette ja kild väljas ning seda metsas ilma käiata ei paranda, läheb lihtsalt mullas nüriks on ka teritamine probleemne. Pehmest terasest Fiskarsil on aga teritamine käsitsi, viili ja luisuga lihtne.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
rt23
True Off Roader!
Postitusi: 1232
Liitunud: P Jaan 27, 2008 1:45 am
Asukoht: Viljandimaa

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas rt23 »

Ei ole paha sõna fiskars kirveste kohta aga vana eestiaegne lõhkumiskirves teeb paremat tööd. Puude lõhkumisel mõlemad kõrval. Üks kerge- teine lõhub :D Üks väike fiskars ka autos, pole hätta jätnud veel.
muud tooted näiteks labidad oma hinda väärt.
Asukoht viljandimaa Suslepa. Tel 53365288 - Toomas
Kasutaja avatar
Valge Hiir
MudDrag MaaleTooja
Postitusi: 1214
Liitunud: T Juul 05, 2005 3:17 pm
Asukoht: Kadri Orus
Kontakt:

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Valge Hiir »

Katsuks nüüd teema tagasi algusesse tuua ehk Kristjani soovi/mure juurde leida endale soodne ja moodne kokkukäiv saag.
Mingil määral kattuvad Fiskarsi toodetega GARDENA tooted.
Gardena kokkukäivat saagi pole mina suutnud veel 5 aasta jooksul ära lõhkuda.
Mud Yourself!
In mud since 1999.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas honkomees »

Valge Hiir kirjutas:...
Mingil määral kattuvad Fiskarsi toodetega GARDENA tooted....
ma olen Gardenas pettunud, oksakäärid, mis nägid niiii toekad välja, osutusid tegelikkuses mitte niisugusteks, Gardena voolikuliitmikud kah (asemele ostetud kõige odavamad no name kestavad aastaid) ... rohkem pole julgenud seda marki soetada, samas Fiskarsi toodetega halb kogemus puudub.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Soodsaima hinnaga Fiskarsi tooteid?

Postitus Postitas Landy »

tanel kirjutas:EDIT: kargas pähe - miks just kokku käiv saag, miks mitte tavaline? See on õhuke ju ja pole teemat paigutamisega (vrd. kirves, labidas, mootorsaag, mis iganes). Täiesti mõistlikku saagi, millega isegi tööd saab teha, pakutakse 6-8 euro eest ju? Peaks isegi selle peale tõsiselt mõtlema, käis praegu peast läbi...
Kuna see saag rändab mul mitme auto vahel, võtab väge ruumi ja ei pea muretsema, et see hammastega midagi ära kraabiks/lõhuks. Lisaks istub hästi käes ning on hea kitsa terega ja mahub hästi okste vahele valiku teist oksa lõikama.
O.T.
Ma selline hull inimene, kellel ka sõisuautos 2 labidat, köied, seeklid, koormarihmad ja elementaartööriistad ning nipukad-mägiaivari teibi rull kaasas on. Seega saag on sellest varustusest loomulik osa. Lisaks veel Letherman vöö peal. Väike asjalik matkakairves torx võtmete komplekt veel sõisuautost puudu.
Aeg ajalat satun olkukordadesse, kus kedagi aidata tuleb ja siis hea kui mõned tööriistad kohe käepärast on. Kuna lisaks Land Rover-ile ka Daciaga seiklema kipun, siis on ka endal abivahendeid üsna tihti vaja läinud.

ah jaa...maal suurte saetööde jaoks ikka tavalised käsised.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”