Vene päritolu maastikuvõimeliste autode head ja vead.

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

C2mmiQ
Off Roader Wannabe
Postitusi: 40
Liitunud: K Veebr 24, 2010 6:25 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas C2mmiQ »

Okei olen lugenud siit häid ja halbu külgi, aga välja kujuneb kaks asja, NIVA on hea maastiku auto ja kerge parandada, aga si*t mugavuse ja kvaliteedi poolest. Mind eriti see teine pool ei huvita ja NIVA on juba välja valitud.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

C2mmiQ kirjutas:Okei olen lugenud siit häid ja halbu külgi, aga välja kujuneb kaks asja, NIVA on hea maastiku auto ja kerge parandada, aga si*t mugavuse ja kvaliteedi poolest. Mind eriti see teine pool ei huvita ja NIVA on juba välja valitud.
Kui ma kunagi miljonääriks saan, siis ostan kindlasti endale veelkord Niva ning palkan personaalse mehhaaniku koos vajaliku liikuva töökoja ja varuosabaasiga, et (muretuilt) sõita saaks.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Postitus Postitas totu »

Landy kirjutas:
C2mmiQ kirjutas:Okei olen lugenud siit häid ja halbu külgi, aga välja kujuneb kaks asja, NIVA on hea maastiku auto ja kerge parandada, aga si*t mugavuse ja kvaliteedi poolest. Mind eriti see teine pool ei huvita ja NIVA on juba välja valitud.
Kui ma kunagi miljonääriks saan, siis ostan kindlasti endale veelkord Niva ning palkan personaalse mehhaaniku koos vajaliku liikuva töökoja ja varuosabaasiga, et (muretuilt) sõita saaks.
...ja ära unusta töökotta ka mugavustega ootesalongi tellimast, külm ja märg on metsaservas oodata, kuniks auto jälle sõiduvalmis.
Tehtud, mõeldud.
C2mmiQ
Off Roader Wannabe
Postitusi: 40
Liitunud: K Veebr 24, 2010 6:25 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas C2mmiQ »

Landy kirjutas: Kui ma kunagi miljonääriks saan, siis ostan kindlasti endale veelkord Niva ning palkan personaalse mehhaaniku koos vajaliku liikuva töökoja ja varuosabaasiga, et (muretuilt) sõita saaks.
No jah ega ma temaga esialgu kuskile ronima ei hakka, lihtsalt väike sõit mööda põlluääri :D.
Kasutaja avatar
zero
Mudder
Postitusi: 96
Liitunud: N Jaan 03, 2008 9:35 pm
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas zero »

Nivaga oli alati põnev metsas käia- iga kord jäi metsa...vahest läks põlema sõidupealt ja rattad kiilusid kinni maanteesõidul jne.jne. :twisted: Aga kahju ka polnud sellest, iga jupp maksab umbes 15kr. mootor oli natuke rohkem...
Suzu Kingquad
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas walkman »

Aga näiteks UAZ-iga oli küll omal ajal tore TR1-te sõita. No meil oli teda küll veidi parendatud, näiteks oli tal roolivõim ja uuema tüübi mootor, aga ikkagi UAZ mis UAZ. Jutt käib muidugi nendest aegadest, kui TR1 klassis veel autod originaalid olid ning vints vaid abivahendina autoninale paigaldatud oli. Täna ju enam TR1-s enam sõita(orienteeurda ei saa), rääkimata veel selle üritamisest vene päritolu aparaatidega.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Täna ju enam TR1-s enam sõita(orienteeurda ei saa), rääkimata veel selle üritamisest vene päritolu aparaatidega.
tulemussporti teha ei saa sõita aga küll.
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas walkman »

Tänud täpsustuse eest, tõepooelst pidasin silmas tulemussporti. Tulemussporti ei saa ka teha näiteks G mersuga TR1-s, sest originaalklassis on lubatud ju näiteks ka lukkudeta masinatele ARB-e installida jne jne. Originaal peaks olema ikka originaal. Aga see on juba muu teema.
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”