Tom Tomile täpsem kaart

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
karli
Rock Crawler
Postitusi: 948
Liitunud: E Juul 17, 2006 2:20 pm
Asukoht: Läänemaa

Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas karli »

Tere
Kas keegi oskab jagada infi Tom Tom One XL kohta. Sai selline asi kunagi soetatud, et liigelda Lätist -Poolani. Eestis siiani pole vaja olnud. Tundub, et seal sees olev Eesti kaart on väga algeline, isegi suuri tänavaid ei ole sees mis asuvad valla keskuses, rääkimata väikestest metsateedest. kas on võimalik sinna panna kaart, mis oleks vähe täpsem kui see, mis seal standardis. Millist soovitate ja kust saaks ning mis hinnaga?
Kasutaja avatar
uno
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 190
Liitunud: K Aug 13, 2008 11:38 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas uno »

Pead netist alla laadima endale sellise programmi nagu TOMTOM Home ja sealt saadki uuendusi kaardile.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Uuendusi küll, aga mitte küla- ja metsateid. TomTom on muidu hea ja mugav, aga mitte offroadiks Eestis - puudub Regio/Eomap kaart (esialgu).
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
karli
Rock Crawler
Postitusi: 948
Liitunud: E Juul 17, 2006 2:20 pm
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas karli »

Loodame siis, et sellele ka mõni kaart kodumaapoegade poolt tehakse.... :mg
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re:

Postitus Postitas puhvel »

karli kirjutas:Loodame siis, et sellele ka mõni kaart kodumaapoegade poolt tehakse.... :mg

Oskab ehk keegi tänasel päeval miskit soovitada nende Tommide parendamiseks ? Maantee sõidul kasutan aegajalt ja usun, et ma pole ainuke.
Uuendanud korduvalt aga erilist abi pole sellest märganud, vahest paneb nats segast, mitte, et hullult häirivalt aga võiks parem olla.
Asjalikud vihjed on teretulnud.
XC 70
Kasutaja avatar
girlpower
Off Roader Wannabe
Postitusi: 39
Liitunud: E Juun 10, 2013 8:21 am

Re:

Postitus Postitas girlpower »

tarmo kirjutas:Uuendusi küll, aga mitte küla- ja metsateid. TomTom on muidu hea ja mugav, aga mitte offroadiks Eestis - puudub Regio/Eomap kaart (esialgu).
Minu arust teeb TomTom (start25) sellist offroadi Eestis, et ise ka ei usuks, et sellised teed on olemas üldse kaartide peal... Küla-metsa-põlluteid rohkem kui ära jõuad sõita ;)
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas puhvel »

Maantee sõidul kasutan aegajalt ja usun, et ma pole ainuke
XC 70
Tegija
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: N Nov 30, 2006 8:29 pm
Asukoht: aravete
Kontakt:

Re: Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas Tegija »

karli kirjutas:Tere
Kas keegi oskab jagada infi Tom Tom One XL kohta. Sai selline asi kunagi soetatud, et liigelda Lätist -Poolani. Eestis siiani pole vaja olnud. Tundub, et seal sees olev Eesti kaart on väga algeline, isegi suuri tänavaid ei ole sees mis asuvad valla keskuses, rääkimata väikestest metsateedest. kas on võimalik sinna panna kaart, mis oleks vähe täpsem kui see, mis seal standardis. Millist soovitate ja kust saaks ning mis hinnaga?
Tom tomile olemas uuemad kaardid, aga maht nii suur ja kuna minu teada One versionil puudub kaardipesa siis võib selle lastele mängida anda.
Omal 930traffic ja jooksutab mida iganes. Eesti uued ristmikud ja euroopa kõik olemas. Just tulin inglismaalt. Polnud paha. Ainuke mure akus. Järsku keegi teab, mida sinna panna. Vahetusega saan ise hakkama.
August.
Tiimid Tegija ja Lada Eesti, metalli nii Eestist,kui lähi-välismaalt. Juhi parem käsi. Asja sees 2001. aastast.
Jumal tänatud ,et loodi autod ja autoelekter.
Müün ja paigaldan el. vintse.Tel;506 6268 : augustvoore@gmail.com
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas puhvel »

Minu tom on Go 750 ja kaardi pesa olemas, järelt ok, annab tõmmata.
XC 70
Rannug
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: T Apr 24, 2012 8:36 pm

Re: Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas Rannug »

Osadelel mälukaardi pesata isendile annab SD-kaardi sisse lisada. Või lisada pesa.
Väja osavad käsi ja tööriistu. Saadki mälu juurde;-)
Olemas on ka nn kolmanda osapoole tarkvara mida lisades saab offroadi funtsiooni kuid jah, kaardi lisamine on
paras pusimine.
Uusimad kaardid kannavad hetkel numbrit 9.37. Ise veel näppida pole jõudnud. Eelmine omas küll eestis vigu aga no
kes neid jõuab koguaed parandada.
Vahetuseks akusid ka liigub aga jällegi endal kogemus puudub.
volli
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 133
Liitunud: T Mai 04, 2004 11:10 am
Asukoht: Harjumaa

Re: Tom Tomile täpsem kaart

Postitus Postitas volli »

Tegija kirjutas: Tom tomile olemas uuemad kaardid, aga maht nii suur ja kuna minu teada One versionil puudub kaardipesa siis võib selle lastele mängida anda.
Omal 930traffic ja jooksutab mida iganes. Eesti uued ristmikud ja euroopa kõik olemas. Just tulin inglismaalt. Polnud paha. Ainuke mure akus. Järsku keegi teab, mida sinna panna. Vahetusega saan ise hakkama.
August.
Siit tasub uurida -> http://patareid.ee/est/akud-ja-laadijad ... -akud.html
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”